• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
tak jsem dočetla ten porod ANGE švagrový... mno :((( nif mof.... jsem ani netušila, že jde roztahovat ručně jako :(((( naštěstí jsou obě v pořádku... teda ale z jízdy na koni :(( :astonished:

ženštiny jdu se konečně natáhnout...
25. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ale jak lzou ti chlapi...to je hrozny....
25. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyfotila jsem nohy, schválně předvedu
25. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapi jsou vždycky a dokonce i když je to lež od očí bijící!!!!!! co mi kolikrát kdo byl schopen vykládat, no to bych blila ještě teď
25. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..ty jo,chudinko... :frowning2:

holky takovy chlapy jsou na zabiti..ale jako obcas se nedivim-naky zensky si mysli ze uz nemusi po svatbe o sebe dbat,a jak rika amal resi uplny kravoviny a vyvolavaj hadky-fakt se z nakych stavaj slepice..si mysli ze maj chlapy jisty..

holky,taaak vcera mi byla tak zle z prezrani kdyz jsme prisli z ty vecere..opet jsem vyzrala pul restaurace :grinning:
25. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis amal, to je sileny ty nohy :astonished: ...prej to porodem splaskne :unamused: :wink:
25. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no občas je to i horší, dneska to mám méně i............... :unamused: :unamused: :unamused:

včera jsem tam měla až dolíky, fuj, hnus

a takhkle to mám až ke kolenům :astonished: :astonished: :astonished:

carcul: cos sežrala???
25. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
by fakt uz amalka mela vylezt at uz te to netrapi...po porodu budes mit zas nozky jak lanka :wink:
25. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, zeny...jdu se sebou neco udelat a asi zalehnu...stejne asi neusnu zas :unamused: ...tak bou s kobrou :wink:
25. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
brou svoji..

no my byli na veceri-na to vyroci svatby..taak zacla jsem predkrmem,polivkou,rybou(morsky vlk ,ale byl fakt nakej vetsi nez obvykle)k tomu rozpeceny bagetky,zeleninovej salat,a pak zakusek(mnam ten byl)s kafickem..doma kdyz jsem lehla a bylo mi silene :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to jsou maličký porce, ne? lehoučká rybička..... :wink:

já teď jím teda fakt za dva a to jako bych neměla............ ale jak dřepím doma........

zítra musím na schůzi, tak půjdu ven, jestli obuju boty, pokud ne, tak pojedu těch 300m autem v bačkorách :astonished:

taky si jdu pomalu lehnout, musím natáhnout ty pařáty, dobrou :wink:
25. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..no prave ze tam nejsou malicky porce :grinning: a ta rybicka byla jak dva vetsi pstruzy :grinning:

tak dobrooooou :wink: a at zitra jsou nozky lepsi at nemusis v backorach
25. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko:slight_smile:))
Tak mě vzbudil mega kašel:frowning2:(no, průdušky to neustály, škoda, myslela jsem že když jsem včera pila jeden průduškovej čaj za druhym, že mi to vráti, tak prd:frowning2:

No ale už alespoň vykašlávám a smrkám a dýchám nosem:slight_smile:))

Jinak jsem včera dostala boží těhu míč, je průhlednej, naprosto úžasnej, jsme se nasmáli když jsme to tu pumpičkou nafukovali, mám 75cm a pořád je ještě tak napůl:slight_smile:))

Jinak krásný růžičky a čokoládky a portské vínko..na to si teda počkám :grinning:

Holky tak mám lněné semínko i maliník, semínko si dávám do jogurtu a maliník začnu pít hned jak dopiju ten průduškáč:slight_smile:))
26. lis 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zeny,tak uz jsme vzhuru,napapany a hry jsou v plnem proudu.

trosicku doctu vcerejsek

cat opozdene vsechno nej nej nej k svatecku at uz te tech poslednich par tydnu denisek nezlobi a utece to jako voda!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
darecky jsi dostala krasny a co ty fotecky z baby dnu??? :grinning:

jsem vcera vam zapomela rict,ze ve vsech albertech(hypernovach) jsou slevy 50% na pleny pampershlavne na sleep a play,ale i treba novorozenecky,ale teda v nasem uz nemeli,vietnamci to vykoupili,jako to mi stve,oni to zkoupi vsechno a a pak to prodaj draho,jako normalni clovek nema moznost se dostat ke sleve :angry:
26. lis 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, tak ač se to zdá neuvěřitelné, hlásím stříhání metru v práci..... :grinning: ode dneška mě čeká 15 pracovních dnů, možná jen 13, pokud mě donutí vybrat si všechnu dovolenou :grinning:
26. lis 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky prostejko,teeeeddaaa fakt,jo?ty se mas,to uteklo vid,to je docela dobry,vybrat si dovcu pred materskou to je supr,jukla jsem na fotecku mimi krasny ta smouha ani neni videt,jako pupik a pridas nekam dlasi??
26. lis 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU ahoooj, no fakt to hrozně letí, ono se to nezdá, ale jak jsou tam ty svátky, tak o to celý se mi to krátí :sweat_smile: ...

jinak ta fotka napravo máme hlavičku a před hlavičkou nožičky a to dole, taková ta bambulka (myslím HEHE se včera na to ptala), tak to jsme mysleli, že je pindík :grinning: ale není, při zvětšení na PC je to fakt pupeční šňůra, takže pohlaví zůstalo utajeno, jak jsme chtěli :wink:

a ta šmouha na téhle fotce není, to je jediná fotka, která šla jakžtakž z toho vyrobit, ty ostatní jsou daleko hezčí, mimi na nás krásně špulilo pusinku a olizovalo si kolínko a zívalo a cucalo paleček, ale vždycky má prostě přes některou část obličejíku takovou šmouhu zastřenou, jak leželo hlavičkou pod mým pupíkem :confounded: ale video je krásný, jsem ráda, že jsme tam byli :wink:
26. lis 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a fotky zkusím další vyseparovat, ale bude to chtít pohrát si s tím videem... :wink: takže to bude chvilku trvat... jo a ještě přidám pupoňa.... :grinning:
26. lis 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj Blahu:slight_smile:
děkuju za přáníčko:slight_smile:
..u nás už albert ani hypernova není:frowning2:(((škoda:frowning2:((

..jjo. vietnamci jsoubusinessmani:slight_smile:)))spíš by to mělo být omezeno na počet ks, ne, aby si každý mohl udělat radost slevou...to je blbost těch hypermarketů, no.
26. lis 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat to bohuzel nebude mit vliv oni pujdou vickrat :unamused:

prostejko jukkla jsem na to,a souhlasim,ale tak taky nemusi,chce to vic fotek

teda holky jsem v soku manza dela s jednim klukem v praci a jeho bejvalce se kterou se taky zname se v patek obesil 17 letej bracha,proboha co ten mohl mit za duvody????to nechapu,prej mu nasli v compu emo stranky,ale to se taky mohl jen mrknout . . . mam z toho uplne husinu!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
26. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsou EMO stránky????
Bože to je hrozný, 17let :astonished: :astonished: :astonished:
To je mi moc líto, chudáci rodiče, takhle před Vánocema:frowning2:((

Prostěj ty máš ještě víc foteček na rajčeti?Hoď mi sem odkaz, please:slight_smile:)
Jinak teda hustý jestli ti zbývá 15dní:slight_smile:)))to je hustý:slight_smile:)))
26. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no my jsme to zkoušeli i z toho videa a je to vyloženě pupeční šňůra... i nám to potvrdila holčina, co dělá na gyndě, na dálku přes net, že to je pupeční šňůra.... :wink: ono když to prostě zvětšíš, tak to jde vidět, jak to jednolitě pokračuje k bříšku a jednolitě nahoru k těm nožičkám.... ale tak my to tak nezkoumáme, to já jen, že když jsem tu fotku uviděla poprvé, tak říkám, co to je ta bambulka mezi nožičkama :grinning: :grinning: :grinning: s tím klukem je to hrozný, taky to nechápu, jak může mít takovej mladej klučina důvod se oběsit, ale asi měl no :pensive:

CAT ještě nemám foto na rajčeti, musím si pohrát s tím videem, ale odkaz sem pak dám :wink:
26. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten duvod by mi taky zajimal,prej ho nasel tata na pude

cat ty jsi neslysela o emo stylu??to frci u mladych,ja bych to nazvala spis sektou - chodi furt v cernym,nemluvi,ma to nejaky zasady,a nabada to k sebe poskozovani a depresim,pockej dam ti odkaz

http://bud-emo.blog.cz/0705/emo-pravidla

fakt uzsny pravidla,co zblbnou decka
26. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak o tom jsem taky neslyšela.... ale fakt super sekta :rolling_eyes: :angry:

jinak já znám podobný příběh, ale jen z našeho malého města, neznám ty lidi osobně, ale je to asi 4 roky, co se kluk demonstrativně oběsil na stromě před barákem své holky, která se s ním rozešla... a symbolicky to udělal na Štědrý den :pensive: :pensive: :pensive:
26. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo treba to pravidlo c.41 to je opravdu uzasny :rolling_eyes: ted se mi neco chce napsat,ale radsi PIP,PIP,PIP,PIP,PIP A PIP
26. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mám info pro AMAL :wink: ohledně toho předplatného a zavinovačky..... volala jsem tam na ověření adresy tak jsem se zrovna zeptala, časopis je prý v těchto dnech rozesílán a novým předplatitelům se zároveň odesílá i dárek, který si vybrali..... ale paní mi nebyla schopná říct, jestli to jde jako v jednom nebo zvlášť..... tak se musíme nechat překvapit, ale co nevidět by to prý mělo oboje dorazit :wink:
26. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
..aha, tak to je hustý tyhle sekty:frowning2:((
teda to abychom se o ty naše prcky pěkně pořád báli, co???
Ten internet je taky někdy spíš ke škodě..tyhle blogy a chaty a sekty a a tak:frowning2:((škoda lidského života:frowning2:((

No nic, jdu se kurýrovat, zítra jedeme konečně pro kocík, dnes mám ve 4 kurz a chci tam jít, tak ať jsem fit:slight_smile:))
Ale teda přes bříško se už sotva ohnu:slight_smile:)je to sranda:slight_smile:)))

tak zatím holky papapapapa
26. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako prostejko chudak i ta holka,jako na malym meste,ty ji musi odsuzovat do dneska :confounded: a takovy veci na vanoce jsou hnusny,prosteze clovek je pak ani moc nechce slavit
26. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
dnes jsem se krasne vyspala...posledni noci je Barunka hodna, vynahrazuje si to pres den :sunglasses:
Pridala jsem trochu opozdene pupek...konec 35tt:slight_smile:
Hezky den vsem!

O EMO jsem slysela, i ze skoly, bohzel je to mezi mladejma hodne moderni ted a hrajou si na to uz i deti v 5.tridach....smradi, nevedi co roupama a rodice jsou z toho akorat na mrtvici.
26. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU naštěstí ji nikdo neodsuzuje...... prostě oni spolu byli snad 2 měsíce, mladí lidi, jim snad bylo tenkrát 26 nebo kolik...... tam se nedalo mluvit o žádné velké lásce.... ona z toho byla samozřejmě špatná, chodila snad i k psychiatrovi, no není se čemu divit :frowning2: ...... fuj, je to hnus, nahoďme jiné téma :wink:
26. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek