• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
prostej.tak urco muzes byt klidna :wink: prcek budev poradku a pekne si vas pohlidaji
26. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL tak to je super :wink: ... já jsem zvědavá jak my oslavíme 3 roky od svatby, už budeme mít prcka u sebe :grinning:
26. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: a co to nakonec bylo za dárečky?
26. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,budete slavit i s prckem :grinning: ..a kdy jste se brali?
26. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeji krásný den..:slight_smile:)))

tak jsem dneska byla na gyn na odběru krve na hormonální profil...pak půjdu ještě 3DC....nebo taky neeeeeee...:slight_smile:))))

Car: krásné výročí, to chce hezky oslavit..:slight_smile:)

Zuzi: :grinning: :grinning: :grinning: jde vidět, že máš dobrou náladu a tak to má být..:slight_smile:))

Ahojky Amal: stále se ji ještě nechce.. :slight_smile:
AMAL no a k doktorovi jdeš kdy? nebo co ti řekli na minulé prohlídce ohledně přenášení? vím, že termín máš v pondělí.... :wink:
amal..jsem koupila milackovi od stormu retizek(ale fakt krasnej a moc mu slusi)a k vanocum dostane jeste naramek k tomu...no a ja dostala naaaadherny nausnicky od DKNY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL no a asi si ani nic nedáme, miminko bude ten nejkrásnější dárek.... a svatbu jsme měli 14.4.2007 :wink:

ahooj NUKI :dizzy_face: tak doufám, že na další krev už půjdeš na HCG :grinning: :wink:
26. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj nuki..no myslim ze uz to bude zbytecny,vsak ta mrcha se musi naucit slusnymu chovani a nechodit bez pozvani furt :grinning:
26. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,dyt budete mit to nejhezci,broucka u sebe :wink: a jak jste celkove dlouho spolu?
26. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: tak to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

prostej: jdeme zase zítram, neříkal nic konkrétně, jen se zmínil "abyste nepřenášela"

nuki: nechce no, docela mě to děsí, co jsem si četla o tom vyvolávání porodu, br.........
26. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak CARCUL :dizzy_face: už se na toho drobka těším, musím říct, že čím dál víc :grinning: a jinak jsme oslavili 11.11. 4 roky začátku vztahu :wink: ale známe se už asi 10 let :grinning:
26. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL.... jéééé romantikaaaa :dizzy_face:

PROSTEJ: my budeme mít teda hned 2dárečky na 2.výročí svatby (2.8.2008) ..žádní troškaři, ne? Asi abychom se nehádali :grinning: :grinning: :grinning: A vlastně na 12.výročí seznámení jsme si dali // na testíku :wink:

NUKI: třeba taky už nebude žádný 3DC..... moc moc moc bych ti to přála. Tfuj Tfuj Tfuj těhu bacílky :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul gratulace k výročí!!!

Blahu po dědovi, to je hezký, má to duši a vzpomínky:slight_smile:))
Prostěj s plodovkou to bude OK, uvidíš!!!

Amali tak co??jak je??stihneš ještě tu pedikůrku???:slight_smile:))

Nuki mrcha pořád nikde?.-)))kéééž by už nedorazila!!!!
AMAL tak uvidíš, co ti zítra řeknou.... já bych to tak tipovala, že tě prohlídnou a řeknou, že pokud neporodíš přes víkend, tak v pondělí nástup na vyvolání :wink:
amal.. tak sup asi budes muset amalku vykourit do zitra..aby si vas tam treba nenechali uz a nemuseli vyvolavat :confused: tak musis malou lakat vic
cat: jo, pedikůrku bych stihla, ale s těma mejma nohama........jsem je včera dala do alba a to byly zrovna lepší :confounded:

prostej: a to teda ne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: nikam nepůjdu :angry: :angry: :angry:
26. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju :sweat_smile:

zuzi,vy teda nejste vubec zadni troskari :grinning:
26. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL: tééda, to jsou ale oteklý nohy.... koukej Amálce domluvit, ať už vykoukne na svět a netrápí maminku.

Co ROMIK....nemáte zprávy????
26. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul: no taky si říkám, nikdo ji nezve a ona si sem pořád leze..:(((

prostej: taky doufám..:slight_smile:
26. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI no paráda, pěkně jste si to načasovali :grinning:

CAT snad jo, snad už to příště bude ok :wink:

AMAL :grinning: :grinning: :grinning: oni se tě asi moc ptát nebudou :grinning: a já bych teda raději šla na vyvolání, než ohrožovat malou nebo sebe přenášením :wink:
26. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki..no vsak uz ma nejvetsi cas na slusne vychovani,ted urcite poleze zas nekam jinam par mesicu :wink:
26. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a ještě na vás mám takovej malej dotaz.... ohledně té plodovky jsem se dočetla, že někdy je jí málo, protože může mít žena malý úniky v průběhu těhotenství....... myslíte, že bych to třeba poznala, když mám takový ten těhu výtok a plodovka je průhledná..... :sweat_smile: tak jak mám vědět, jestli to ten výtok neobsahuje i plodovku? :grinning: ..... já vím, že to sestra kontroluje z moči, kterou nosím do poradny, ale to je tak všechno, co o tom vím :confused:
26. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..no muzes donest vlozku a oni ji pokapou roztokem a reknou ti
26. lis 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL aha..... tak já předpokládám, že kdyby to chtěli zjišťovat tak mi řeknou že jo... :wink: já jen vím, že jsem četla, že to kontrolují tím chemickým testem z moči, jestli neobsahuje plodovou vodu..... a moč mívám ok :wink:
26. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: tak to se mě teda ptát budou a jako v pondělí tam nepůjdu :angry: :angry: ve středu nejdřív, nenechám se rozkuchat :angry: :angry: :angry:

jinak únik té plodovky by podle mě poznal mudr, páč tě prohlíží, ne? a asi bys tam musela mít nějakou díru..................
to bude normální těhu výtok
26. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL jj, taky si myslím, že by to doktor poznal a kdyby měl nějaký podezření, tak se bude snad vyptávat, jestli nemám problémy a tak.... o klasickým těhu výtoku ví, když mě prohlížel, tak říkal, že je vše ok :wink:

a jsem teda zvědavá kdy porodíš AMAL.... a neboooj, oni tě nerozkuchají, jen zavedou tabletku a Amálka bude venku natotata :grinning:
26. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: bych ti ráda připomněla, že jsi jediná, kdo nemá ikonku.........................
26. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..nojo no nez se vratis z porodky tak to zkusim napravit :grinning:
26. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal: neboj určitě vše bude v pohodě a přijde to samo, Amálka je přece hodná holčička..:slight_smile:)

Zuzi: moc díky, těhu bacílky chytám..:slight_smile:))
vidím, že to máte por´řádný, když už tak už... :grinning:

Cat: má nepřijít až příští čtvrtek..:slight_smile:
26. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek