• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
prostej: zavedou tabletku, ta způsobí kontrakce, ale nebudu se otevírat, mimi nebude sestupvat, budu někde 12 hodin hekat a pak stejně udělají císaře, jo, o tom jsem četla, o těch vyvolávaných porodech

ne, díky, nechci a nikam nepůjdu :angry: :angry: :angry:
26. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem doplnila břuch ženy... teda BUBEN... asi si koupím paličky, to bude pařbá :slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ahooooooooooooooj všem :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL ale ne každý to tak má :wink: podívej se na PETULKU, té taky porod vyvolávaly a jaká to byla pohoda :wink:

ahooj HEHE :dizzy_face: no krásnej bubínek :grinning: já přidala taky :wink:
26. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no krasny brisko :dizzy_face: ..
26. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak sedmej mesic,to je mazec
autor
taky jsem vám chtěla říct, že kdybyste v metru potkaly prapodivnou paní s rouškou, tak to je manžova máti :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: má těch roušek prý asi 200, takže nechcete někdo??? :slight_smile:))) :sweat_smile: :grinning:
autor
CARCUL jen to napiš... to je teprva břuch.... né jak ten tvůj pidipupíííček :slight_smile:))) :grinning: a fakt vtipný, když to srovnám s 15, 16. týdnem :slight_smile:)) to si cvrnkám smíchy do trenek... :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Hehenko:slight_smile:)) krásný bříško..:slight_smile:))
26. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ pěkněéééé :slight_smile: krásnej pupík... my teda frčíme... se nenecháme zahanbit.... jakýpa copa s malýma břichama, rovnou jedem první ligu :slight_smile:)) teda aspoň já jo :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: tě beru za slovo ale!

nuki: není hodná, zlobí už teď :angry:

prostej: hm, možná jeden případ z hodně moc.............. jinak je to prej masakr, ne ne a ne a nepůjdu nikam, do středy čekám, i kdyby mě jak chtěli ukacávali
26. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: ty vogo, ona nosí roušku??????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL ok :grinning: a třeba nebude potřeba.... :grinning:

HEHE jasně, nebudem tady troškařit s malýma pupoňama ne? :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tož ještě jsem přidala OBLEČENEJ BUBEN :slight_smile:)) v upnutým triku.... ale on by to už stejně asi nikdo nepřehlídl což? .))))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no mlask, to oblečený bříško je nááááádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já ci taky takovýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning:
26. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,prvni ligu si predstavuju teda jinak..ty mas krasny ,normalne velky brisko na sedmy mesic..a jako me vcera cvicitelka rekla ze uz jsme ted pekne poskocili a povyrostly :sweat_smile: ...ta tvoje tchyne je teda dobra :grinning: :grinning: :grinning: nechces mi ji vyfotit :grinning:
26. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dyk máš takový PROSTEJ... no trochu menší pravda :slight_smile:)) ale čkej za 14 dní :slight_smile:))
26. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj AMALLI noumálně fakt chodí s rouškou... ona je taková jinačí, ale jsem nečekala, že bude taková frajerka :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: a říkala, že je to super, jak má v metru kolem sebe volno :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no já to tu psala ráno holkám... že mám spíš takovou šišku :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vade, hlavně, že jsem se vyblejskla v tý teplkákajdě stanový.... jsem na to zapomněla... :((( :angry: :angry: :angry:
amalka proste bude hodna a vyleze jak ma :slight_smile:

jeee hehe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
šišku??? to je jako co??? :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
hehe ja bych rekla ze ty mas mensi nez prostejka...a hlavne typicky klucici
26. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako že ho mám takový šišatý HEHE :grinning: vy máte všichni takový krásný kulatý bříška a já takovou šišu :grinning:
prostej..prd sisku..ale takovy holcickovsky :grinning:
autor
CARCUL já myslím, že ho mám větší .) ale díky... mám ho velký fakt dole, jak mi tu minule říkaly holky... hlavně v tom volnějším oblečení to víc vynikne, jak se mi ten Kubula válí dole :slight_smile:))
26. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL taky mi přijde, že mám to břicho víc vystouplý než HEHE.... ale je fakt, že kdybych měla porovnat tak HEHE typickej kluk a já holka :grinning: :grinning: :grinning: ale víte jak to bylo se SAC, taky jí každej podle břuchoňa hádal kluka a měla holku, tak u mě to bude třeba naopak :grinning:
26. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já běžím na oběd..:slight_smile:) papa pak ještě přijdu..:slight_smile:
autor
jooo už vím jak to myslíš PROSTEJ :slight_smile: se neboj, fakt ještě kousek povyroste a jakou budeš mít krásnou symetrickou mičudku :slight_smile:)) :grinning: :wink: :wink: :wink: ono je to asi dle toho, jak si tam ten prcínek dělá místo :slight_smile:
jj HEHE na pohled vypadá to moje břucho větší, ale to je tím, jak je rozplizlý všude kolem :grinning: :grinning: :grinning: a je zvláštní jak mi roste už od prsou, přitom prcek má obličejík u mýho pupíku :astonished: :grinning:

NUKI dobrou chuť :wink:
26. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jinak podobně "šišatý" ho mám, když se víc najím... :wink:

NUKI broooou chuuuť... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek