Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
26. lis 2009

ty jo CAT nahá bych spát nemohla, bych umrzla... 😅 a navíc jak mám odhalený ramena, tak mě okamžitě bolí krční páteř...

cat79
26. lis 2009

A hlavně když si vezmete že budeme možná kojit i přes rok, oplatí se investovat do košilek🙂)))ještě na tom netu omrknu...ale já myslím, že budu možná spát zase v tom svym a na kojení si prostě tríčo vyhrnu, no...uvidím, ještě popřemýšlím, ale já mám jen 1 košilku a to je málo..jsem si měla objednat rovnou 2, budu blbec platit znova poštovný:.-((((grrrrrrr

amallie
26. lis 2009

svoji: já se nějak potím jako prase................. prostě ta košile už není ppužitelná znovu řekněme......... někdy v ní i strávím dopoledne no a to pak musí jít chtě nechtě do lázně 😀

jinak s tím břichem, proč tě to sere? jéé, ty máš velký břicho!!! no, tak odpovím, viďte? nebo no jo, krasavec, co? nebo tak něco............ ony zas mají velké prdele, tak si mysli svoje

na mě minule kámoška, jéé, ty jsi tlustááááá no a já na ní, jsem, viď? pouštím z hlavy hnedle

nuki
26. lis 2009

Prostej..🙂))) tak to bude asi tím...většinou nemám nic...))) nene zima mi není..🙂)

cat79
26. lis 2009

já říkám: !čoveče jsme včera byli na bazéně a já blbec spolkla ten nafukovací míč, tak máme čekar až se to vyfoukne🙂)"

amallie
26. lis 2009

tak já tedy kopjit přes rok nebudu, to vím už teď, připadne mi to nechutný 😖 dítě co má zuby může jíst 😉

cat79
26. lis 2009

Hehe aha, no já jsem po koupeli většinou v župánku a ten pak u postele sundavám, mám teď 2v nové, ňuňací🙂))
tady máme v létě strašné vedro, ale v zimě taky okna netěsní☹((ale je to příjemné ten čerstvý vzdoušek...

Jdu se nachystat, za chvíli musím jít...a pálím mě zase žáha...do prčic☹((

hehena
autor
26. lis 2009

mno jo ROMI už určitě porodila...

AMALLI není to už začínající hlenová zátka?

SVOJI nejspíš ti ty kamarádky zavidí, že vypadáš báječně... z toho si nic nedělej, nic obrovskýho na tobě není, natož pupík, mám pocit, že právě tobě moc neroste 🙂)

cat79
26. lis 2009

Jo Amal?Mě by ten rok nevadil....uvidíme🙂)ale každopádne 6 měsíců stopro🙂))

hehena
autor
26. lis 2009

SVOJI tak opar bys určitě poznala... když jsem ho měla poprvý tak jsem ani chodit nemohla.... 😅 to byla šílená bolest..

nuki
26. lis 2009

Svoji: prostě závidí...🙂))) jsi krásná holka...🙂

cat79
26. lis 2009

Jo, opar bys poznala...au au....mě se dělá jen na tom zadku na pravé půlce...ale čert ví proč a kdy a na čem to závisí....☹((((((((((((((((((

Hehe myslíš že Romík porodila, jo??a kdo na ní má kontakt???jsem zvědavá🙂))

svoja
26. lis 2009

No jako si asi ty holky myslej, ze me vyrostlo moc brzo nebo ja nevim...jako zrovna ony. Nekde to dite bejt musi prece ne....a ja ho miluju, tak at si trhnou nohou 😎 diky za mila slova....

amal taky to pyjamo davam prat castejc, bo v nem travim cely den vetsinou.... 😒

nuki
26. lis 2009

no chtělo by to nějaké info o Romikovi..🙂))

prosteja
26. lis 2009

SVOJI vyprdni se na ně, jen závidí 😉

na ROMIKA asi nikdo kontakt nemá 😅 tak se musíme nechat překvapit 😀

hehena
autor
26. lis 2009

moc brzo SVOJI??? v 36. týdnu??? chachááááááááá 😀 😀 😀 takovýhle holky nejsou kamarádky.... tohle se prostě neříká, ani kdybych měla balon jako kráva... natož, aby kamarádka řekla AMALL "jé, ty jsi tlustá" to je prostě vrchol nevychovanosti!!! 😠

doprčic jsem připálila rejži :((((

prosteja
26. lis 2009

přesně tak HEHE 😉 jsou prostě věci, který se neříkají a už vůbec ne takhle....... někdo hold asi neumí být taktní...... a vůbec SVOJA nemá žádnej obrovskej balon, má hezký bříško, tak ať se jdou bodnout 😉

cat79
26. lis 2009

Holky já běžim..teda pomalu, ale musím...papa po kurzíku🙂))

svoja
26. lis 2009

je, vy jste tak hodny na me 😅 😀 ja bych tohle tehuli asi taky nerekla co ony....

znate nekdo tu krabicku cokoladicek milka? sem sezrala prave tech cokoladicek asi sedmdesat 😅

hehena
autor
26. lis 2009

já už mám někdy pocit, že by na to člověk měl říct "no ty si blbá viď... se podívej na sebe jakou máš nadváhu ty kráso.. " fakt když si někdo nebere servítky a ještě ti to podává s úsměvem, aby kdyžtak mohl říct "jé ale já to tak nemyslela, jdi nějaká přecitlivělá" .... to je tak na to, abys jí prostředníčkem jedný ruky ukázala kam se může jít bodnout... 🙄

hehena
autor
26. lis 2009

CAT jsi nemocná... nechceš radši odpočívat... ?

hehena
autor
26. lis 2009

přesně jen si dej SVOJI, ať mají krávy o čem bučet...

prosteja
26. lis 2009

SVOJI přesně, i kdybych si myslela, jé ta nějak moc přibrala a má velký břicho chudina, tak jí to nikdy neřeknu.... mě se ani nelíbí takový ty řeči jako: ježiš ty jsi těhotná jo? a kde prosím tě 😠 .... jako jo, stačí říct, jé ty máš hezký malý bříško, třeba jako má tady CARCUL, ale navážet se do někoho, že nemá žádný břicho nebo naopak moc velký, to je vrchol neslušnosti.... každej ho má takový jaký naroste ne? 😉

hehena
autor
26. lis 2009

jsem se nějako rozohnila 🙂))) 😀

prosteja
26. lis 2009

HEHE jj 😠 😠 😠

SVOJI no když ti chutná, jen si dej, já si jdu dnes koupit zákusky 😀

nuki
26. lis 2009

tak já už běžím, mějte se..🙂))

svoja
26. lis 2009

jeee, to jsem netusila, ze vas ty dve slepice tak dostanou 😀 😀

svoja
26. lis 2009

NUKI hoj

Pritom se dobre pamatuju, zrovna na tyhle dve jak vypadaly jako tehotny....a jak vypadaji ted jako netehotne....a jako ja bejt jima, tak drzim hubu a soupu nohama....no nic no...asi mely proste potrebu no. Jedny jsem rekla..."no, mam bricho no, dyt tam taky mam dite zejo...kde by melo bejt"...a ty druhy uz jsem rekla "no, mam no...jezisi a co...dete do haje uz vsichni 😀 "

prosteja
26. lis 2009

NUKI papa 😵

SVOJI bych je taky poslala někam....... 😀

hehena
autor
26. lis 2009

máš říct SVOJI: "no šak jo, já tam mám dítě... ale co tam máš ty, to teda nevím" 🙂)))) 😀 😀 😀 😀 začít se u toho šílenecky chlámat a odejít... 😀 😀 😀

NUKI kampa nám to deš? 😵