Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
26. lis 2009

holky, tak nevím teda, hlenová zátka má bejt asi hlen? totiž tohle, co ze mě teklo, mi teklo i po nohách a bylo to takový čirý, ovšem barvy smetanové............

ale už to neteče, tak to asi nic nebylo

každopádně, tepláky se perou, pro jistotu 😉

svoja
26. lis 2009

tyvogo AMAL 😀 (jsem malem napsala anal 😀 😀 😀 )....zatka je takovej smrkanec jakoby, takovej sopel jako...bilej nebo do ruzova nebo trochu s krvi....

jestli ti to teklo i po nohach to je divny...ja teda mam taky vejtok jako prase, ale tohle se me nezda....jestli to fakt neni ta voda uz....

HEHE priste to tak udelam 😀 😎

prosteja
26. lis 2009

HEHE jsem se tě chtěla zeptat, jestli ještě udržuješ tu naši tabulku? 😉 jestli jo, tak mi můžeš doplnit datum další kontroly a to 17.12. 😉

hehena
autor
26. lis 2009

mno já sama AMALLI netuším jak má hlenová zátka vypadat... třeba je to začátek a je to řidší... jinak by to asi mělo bejt hustší a možná i s příměsí krve... no holka zlatá, tak jak to má ta Amálka naplánovaný? 🙂)) tě teda napíná ti povím ... nakonec budeš tady rodit v pátek... 😅

hehena
autor
26. lis 2009

PROSTEJ no udržuju neudržuju.... hrůůůza....

doufám i pro sebe, že se brzo přesuneme do těch PRVOSENEK těhulek a tu snažilkovskou si holky budou dělat sami, to jaksi schopná už nejsem sledovat, kdo je kterej DC... 😅

ani maminkovskou jsem pořádně neupravovala už věčnost... minule jsem se o to snažila, ale nedokončila jsem to... 😅

prosteja
26. lis 2009

AMAL já jsem někde četla, že se doporučuje dát si vložku a uvidíš za hodinku, pokud bude nacucaná, tak bys měla jet do porodky nechat to zkontrolovat, jestli to není voda, někomu odchází postupně 😉

prosteja
26. lis 2009

tak HEHE aspoň doplň tu naši těhulkovskou 😉

hehena
autor
26. lis 2009

hele NITENKY Fanoušek 🙂 to je brý s tou kravatou co? 🙂))
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

hehena
autor
26. lis 2009

PROSTEJ hotovo 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

********************************************************************************

POZOR POZOR POZOR POZOR 🙂)))

ADD tabulka holky... nemohla byste mi každá udělat jednu nebo dvě fotky? do který byste nakládaly TEST, UTZ, třeba 4D a bříško, nebo nějak tak... ? bych to tam v albu povyměňovala... je nás už docela dost, a nechci každý prohledávat album a něco vybírat.... ať to máme aktualizovaný....

DĚKUJUUUUUU

********************************************************************************

prosteja
26. lis 2009

jé Fanoušek je krásnej 😵 😵 😵

HEHE díky a pokusím se s tím fotem něco udělat 😉

zuzka.o
26. lis 2009

Achuj holky, jdu na vás juknout 😵

Ježiš, ten Fanoušek je sladkej Kravaťáček 😵 😵 😵

HEHE..... ROZKÁÁÁÁÁÁÁZ 😀 😉

amallie
26. lis 2009

holky, tak já vyčkávám, jako nacucaná vložka není právě............ ale už mě trochu bolí břicho, ovšem jen podbřišek a záda......... tak se to možná nějak chytá, nebo ne?

jinak teda hlen to není ☹

prosteja
26. lis 2009

AMAL no tak držím palec, snad se to aspoň rozjíždí 😉

amallie
26. lis 2009

hehe: rozkaz! akorát já to teda neumím............... 😒 test můj v albu máš, 4D mám v albu já, nevím, jak bych to přešoupla

každopádně, já bych smazala z tabulky ty, co už mezi nás dávno nechodí............

zuzka.o
26. lis 2009

AMAL: tak snad se to uř rozjíždí.... bolení v zádech a v podbřišku zní slibně.... že by už Amálka byla načančaná???? 😉

hehena
autor
26. lis 2009

ZUZI HOOOOJ 🙂 naval pupík 🙂 😀

AMALLI no já bych několik těch věcí potřebovala vlastně dát do jedný fotky, tak jak to má třeba CAT u tý titulní fotky bříšek... aby jsme tam mohli ještě přidat mimča a tak vůbec... bo to album je bohužel dosti omezený no :(((

jinak taky držím palce... snad už se to rozjede 🙂

a my jdem večír do divadla Ponec na Uvolněte se prosím ... už z toho mám horečku 🙂))

hypo
26. lis 2009

ahojky, koukam ze amalce od amalky se na svet nejak nechce 🙂 doufam ze moje bude poslusnejsi 🙂
a taky jsem zhlidla tve krasne nozky amal, ty jo a ja si myslela ze mam natekle nohy 😀 jeste mam co dohanet

hypo
26. lis 2009

jinak ja asi o vikendu zacnu prat oblecky, neni to brzy? 🙂

prosteja
26. lis 2009

HEHE tak si to užijte, my jdeme příští týden, už se docela těším 😉

a všechny zdravím, letím domů.... zítra páčko 😵 😵 😵

zuzka.o
26. lis 2009

HEHENKOOOO ....já se polepšíííííím 😅 ..... dneska to napravíííííím. Manža není doma, tak na to vlítnu. 😉
Jůůů...divadloooo.... tak si to moc užijte. Kraus je fakt kolík! A víte, kdo bude hostem?

Prostej...páááááá 🙂

amallie
26. lis 2009

hehenko: no tak to nemám šanci................ ani v nejmenším, jako daně spočítám, jídlo naservíruju, ale takový psí kusy s fotkama po mně nechtěj 😲 😲 😲 😲

závidím Krause, taky bych šla, já byla jen jednou 😉

hypo: no já být tebou už pomalu peru.............. i když, je to otázka jednoho odpoledne tedy

tak už mě zas nic nebolí, takže se nerozjíždí, no, jdu dneska na schůzi domu, tak třeba pomůže ta procházka, ovšem, musím jet 300m autem, neb dneska jsou nohy horší a obuju jen žabky, takže autí to jistí........ 😒 😒 😒

eeefffaaa
26. lis 2009

ahoj holky!!!

nemam sanci docist..nejaky novinky??

amal co ty tady jeste?? 🙂 amalka uz musi ven,jestli si te s nekym nepletu tak ty se bojis vyvolavacky vid???neboj neni to tak hrozny...nejhorsi je spis to nekonecny cekani,me Davidka vyvolavali 3 dny a nejhorsi na tom bylo to zavadeni tabletky,kdyz nezabral ani oxytocin a injekce,ale jinak kdyz ti Amalku vyvolaji hned tak je to dobry,a nemusis cekat kdovo jak dlouho,nasemu Davidkovi se proste nechtelo,ale u tebe to muze byt naopak...drzim pesti aby uz Amalka chtela ven 😉

eeefffaaa
26. lis 2009

jinak holky jak se mate??co tehuleni??jak se maji miminka 😵 😵 😵

eeefffaaa
26. lis 2009

jeee hehe na Krause bych sla taky 🙂 to pak musis napsat jaky to bylo...a to se normalni daji koupit listky jako do normalniho divadla na nejakou hru??

svoja
26. lis 2009

amal ja jsem z toho uplne rozrusena...fakt! 😀

hehe to neumim ☹

amallie
26. lis 2009

efi: no, tak právě bohužel tvůj příběh mám v paměti, že................ 😖 😖 😖 a pak, aby se jeden nebál 😖 😖 😖

svoji: no to já taky, ale už nic neteče, jen mě bolí v kříži a cítím podbřišek, ale ne jako bolest, jen ho cejtím........... takže asi nic

eeefffaaa
26. lis 2009

amal ale fakt to nebylo hrozny,kdybych to netrvalo tak dlouho,tak to jde...a to co pises muze byt rozjizdejicic se porod 😵 a jestli mas poradvlhko v kalhotkach,tak to ti asi odtyka pomalinku plodovka...to tak taky muze byt...ja myslim,ze se to pomalu rozjizdi

amallie
26. lis 2009

efi: nio vlhko jo, ale ne jako mokro, něco teklo, ale už nic, to podle mě není ono............

já tři dny nikde být nechci!!!!! ne ne a ne

jinak na krause se dají lístky koupit, ale většinou jsou hned vyprodané

eeefffaaa
26. lis 2009

no tak za chvili ti urco potece dalsi...vsad se...me brutalne praskla voda a myslela jsem ze je to vsechno,protoze to byl fakt potom,ale pak kdyz me prevazela pres pul nemocnice na porodni tak to ze me zacalo tyct jeste vic a ja mela strach ze za mnou bude mokra cara 😀 tak ted to ustalo a za chvili bude zase,ja si to teda myslim,prave ze si myslim,ze uz je to pomalu ale jiste tady 😉 😵

hypo
26. lis 2009

me se zase objevil uplne byly vytok, jako bych porad sexovala 🙂 a ja sex nemela cele tehu ☹
tak snad je to normalni.....