• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
ahoj holky tak sem opet tu.. nejak nestiham docitat... teda zakaz tatinku u porodu je teda hruuuuza... :fearful:
26. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste sem se chtela zeptat.. jak tu pisete ze z vas neco teklo.. nebo tece.. ja mam taky takovy problem..
neni den aby ze me neteklo neco jako mliko.. takova bila voda.. jako zanet to urcite neni.. pac mame vystreni za sebou a nijak se necitim.. stalo se vam to taky?

ze by amal uz rodila? no budu drzet palecky
26. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI v tehotenstvi je vytok beznej, pokud nepali, nesvedi, nezapacha je to ok :wink:
26. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja.. tak to sem rada.. pac si pripadnu jak debil.. rikam priteli kuwa mam nejaky mokry kalhotky furt a on ty se uz pocuravas? haha.. mu rikam ze ne-e ze proste to mliko furt ze me tece.. a on jako odkud haha.. :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jsem tu na skok.co ty nase amalky?
26. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
o amal zatim nic nevim taky sem ted dosla.. mozna ze uz to na ni prislo :sunglasses:
26. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,ze by? :grinning: jeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no psala tu odpoledne ze kamsi jede a ze pokud neporodi na chodniku nebo v aute tak by mela byt zpet nevim zda sem to cetla dobre.. hihi..
26. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,tak snad uz amalka vyleze...uz jsem na ni moc zvedava..hlavne aby byly obe v poradku a co nejrychlejc za sebou
26. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne tak.. taky se tesim na fotecky ... uplne miluju maly miminka.. ja osobne mam sice sileny strach z porodu ale zaroven se tesim az bude prcek na svete....
26. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci..ale urco to vsechny zvladnem krasne :grinning:
26. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si taky rikam.. vsak kolik zenskych rodi denne a vsechny to zvladnou a klidne do toho jdou znovu... takze musime vydrzet pro prcka
26. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu hajat, dneska jsem ňák utahaná, zítra jedeme konečně pro kočárek, tak musím sekat latinu abychom jeli:slight_smile:)abych nekašlala:slight_smile:))

Amalko myslíme na tebe:slight_smile:))
Holky dobrou s kobrou:slight_smile:))
26. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci..presne taaak :grinning:
26. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat dobrou a pak ukaz kocarek na foteckach..
26. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..dobrou :wink:
26. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja vcera spala 13 hodin to asi neni moc zdrave ze? :sweat_smile: a ted sem mela zase hodku odpocinek.. ale jak to vypada dneska pujdu spat tak v 11 a snad v 9 budu uz vzhuru.. radsi natahnu budika hihi
26. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já byla na té shcůzi, Amálka neleze............ :frowning2: :frowning2: :frowning2:

jsem si teď udělala véču a jdu čumět na bednu, furt jako něco teče, ale je to fakt jen výtok, ta voda to není, to je špíš tohle jako špinění, akorát jiné barvy :confounded:

nebojte, kdybysme jeli, tak vám ještě napíšu :wink:

zítra ráno máme KO, tak tam nám povědí, jestli už se něco chystá, nebo ne
26. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal jezisi to je uplne bozi....me je jako bych na "to" cekala ja :grinning:
26. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zdravím.. :slight_smile:
četla jsem že máme udělat jednu fotku, kde bude test UTZ a bříško ..a to pak mám dát do alba??
Amalko držím palečky, ze mě před porodem taky pořád něco teklo..
26. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj ženy, tak jsme zpět, bylo fajn :slight_smile: takže vřele doporučuju všem... :wink:
26. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE, ZUZI díky moc za fotky... jste šikovniceeeeee!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: no, ono to teda moc boží není...................... spíš je to na palici :confounded:

ange: a co z tebe teklo??? jako to, co jsem popisovala? já nevím, co by to mohlo bejt :confounded:
26. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT no do tabulky PRVOSENEK by se hodila takováhle koláž ::: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3573658&vReferer=
26. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALL tak pro čekatelku to na palici je, pro pozorovatele je to takový zajímavý vzrůšo... :slight_smile: to víš no.. když v tom zatím nejsme, tak se nám to čekání před rozpadnutím líbí... ale až to příde i na nás, bude ho horší .) :wink:
26. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyby aspoň člověk věděl, co má čekat, že................... ale já vím prd, už ani nevím, jestli mě bolí břicho, nebo ne, páč ho cejtím už podvědomě asi
26. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zriovna dávaj na čt 2 rozhovor s primářem novorozeneckýho oddělení z podolí
26. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI asi před dvěma dny jsi říkala, že porod bezpečně poznáš, že to bude něco, co tě prostě dovede do porodnice... já vím, že se mi to kecá, a že je člověk asi ze všeho toho neznáma dost nervozní, ale zkus to prostě aspoň do toho pondělka neřešit a nepozorovat... prostě si užívat posledních pár dní klidu, že můžeš odpočívat a gaučovat a tak.... držím co mám, ať se to rozjede nečekaně a rychle.... :wink: :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: no to si právě říkám, že to poznám, proto ani nešílím, co to ze mě teče a neletím to ukazovat mudrům............... páč jsem si jistá, že to není ono

ale právě jak člověk neví kdy, to mě dělá nervozní............. že jako cejtím, že se něco děje, to se ale může dít klidně týden, že jo

zítra se dozvím, jak to vypadá, neb stejně máme poradnu, ale to víš, chtěla bych to vědět, kdy přesně, no............ovšem nemožné :astonished:
26. lis 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chápu AMALLI!!! chci vidět sebe, jak ten stav budu zvládat.... :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek