Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

luciebx
26. lis 2009

ahoj holky tak sem opet tu.. nejak nestiham docitat... teda zakaz tatinku u porodu je teda hruuuuza... 😨

luciebx
26. lis 2009

jeste sem se chtela zeptat.. jak tu pisete ze z vas neco teklo.. nebo tece.. ja mam taky takovy problem..
neni den aby ze me neteklo neco jako mliko.. takova bila voda.. jako zanet to urcite neni.. pac mame vystreni za sebou a nijak se necitim.. stalo se vam to taky?

ze by amal uz rodila? no budu drzet palecky

svoja
26. lis 2009

LUCI v tehotenstvi je vytok beznej, pokud nepali, nesvedi, nezapacha je to ok 😉

luciebx
26. lis 2009

svoja.. tak to sem rada.. pac si pripadnu jak debil.. rikam priteli kuwa mam nejaky mokry kalhotky furt a on ty se uz pocuravas? haha.. mu rikam ze ne-e ze proste to mliko furt ze me tece.. a on jako odkud haha.. 😀 😀

carculka
26. lis 2009

ahojky holky,jsem tu na skok.co ty nase amalky?

luciebx
26. lis 2009

o amal zatim nic nevim taky sem ted dosla.. mozna ze uz to na ni prislo 😎

carculka
26. lis 2009

luci,ze by? 😀 jeeee 😵 😵 😵

luciebx
26. lis 2009

no psala tu odpoledne ze kamsi jede a ze pokud neporodi na chodniku nebo v aute tak by mela byt zpet nevim zda sem to cetla dobre.. hihi..

carculka
26. lis 2009

luci,tak snad uz amalka vyleze...uz jsem na ni moc zvedava..hlavne aby byly obe v poradku a co nejrychlejc za sebou

luciebx
26. lis 2009

no presne tak.. taky se tesim na fotecky ... uplne miluju maly miminka.. ja osobne mam sice sileny strach z porodu ale zaroven se tesim az bude prcek na svete....

carculka
26. lis 2009

luci..ale urco to vsechny zvladnem krasne 😀

luciebx
26. lis 2009

no ja si taky rikam.. vsak kolik zenskych rodi denne a vsechny to zvladnou a klidne do toho jdou znovu... takze musime vydrzet pro prcka

cat79
26. lis 2009

holky jdu hajat, dneska jsem ňák utahaná, zítra jedeme konečně pro kočárek, tak musím sekat latinu abychom jeli🙂)abych nekašlala🙂))

Amalko myslíme na tebe🙂))
Holky dobrou s kobrou🙂))

carculka
26. lis 2009

luci..presne taaak 😀

luciebx
26. lis 2009

cat dobrou a pak ukaz kocarek na foteckach..

carculka
26. lis 2009

cat..dobrou 😉

luciebx
26. lis 2009

holky ja vcera spala 13 hodin to asi neni moc zdrave ze? 😅 a ted sem mela zase hodku odpocinek.. ale jak to vypada dneska pujdu spat tak v 11 a snad v 9 budu uz vzhuru.. radsi natahnu budika hihi

amallie
26. lis 2009

holky, já byla na té shcůzi, Amálka neleze............ ☹ ☹ ☹

jsem si teď udělala véču a jdu čumět na bednu, furt jako něco teče, ale je to fakt jen výtok, ta voda to není, to je špíš tohle jako špinění, akorát jiné barvy 😖

nebojte, kdybysme jeli, tak vám ještě napíšu 😉

zítra ráno máme KO, tak tam nám povědí, jestli už se něco chystá, nebo ne

svoja
26. lis 2009

amal jezisi to je uplne bozi....me je jako bych na "to" cekala ja 😀

angetha
26. lis 2009

Ahojky holky zdravím.. 🙂
četla jsem že máme udělat jednu fotku, kde bude test UTZ a bříško ..a to pak mám dát do alba??
Amalko držím palečky, ze mě před porodem taky pořád něco teklo..

hehena
autor
26. lis 2009

ahoooj ženy, tak jsme zpět, bylo fajn 🙂 takže vřele doporučuju všem... 😉

hehena
autor
26. lis 2009

ANGE, ZUZI díky moc za fotky... jste šikovniceeeeee!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

amallie
26. lis 2009

svoji: no, ono to teda moc boží není...................... spíš je to na palici 😖

ange: a co z tebe teklo??? jako to, co jsem popisovala? já nevím, co by to mohlo bejt 😖

hehena
autor
26. lis 2009

CAT no do tabulky PRVOSENEK by se hodila takováhle koláž ::: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

hehena
autor
26. lis 2009

AMALL tak pro čekatelku to na palici je, pro pozorovatele je to takový zajímavý vzrůšo... 🙂 to víš no.. když v tom zatím nejsme, tak se nám to čekání před rozpadnutím líbí... ale až to příde i na nás, bude ho horší .) 😉

amallie
26. lis 2009

no kdyby aspoň člověk věděl, co má čekat, že................... ale já vím prd, už ani nevím, jestli mě bolí břicho, nebo ne, páč ho cejtím už podvědomě asi

amallie
26. lis 2009

zriovna dávaj na čt 2 rozhovor s primářem novorozeneckýho oddělení z podolí

hehena
autor
26. lis 2009

AMALLI asi před dvěma dny jsi říkala, že porod bezpečně poznáš, že to bude něco, co tě prostě dovede do porodnice... já vím, že se mi to kecá, a že je člověk asi ze všeho toho neznáma dost nervozní, ale zkus to prostě aspoň do toho pondělka neřešit a nepozorovat... prostě si užívat posledních pár dní klidu, že můžeš odpočívat a gaučovat a tak.... držím co mám, ať se to rozjede nečekaně a rychle.... 😉 😵

amallie
26. lis 2009

hehe: no to si právě říkám, že to poznám, proto ani nešílím, co to ze mě teče a neletím to ukazovat mudrům............... páč jsem si jistá, že to není ono

ale právě jak člověk neví kdy, to mě dělá nervozní............. že jako cejtím, že se něco děje, to se ale může dít klidně týden, že jo

zítra se dozvím, jak to vypadá, neb stejně máme poradnu, ale to víš, chtěla bych to vědět, kdy přesně, no............ovšem nemožné 😲

hehena
autor
26. lis 2009

chápu AMALLI!!! chci vidět sebe, jak ten stav budu zvládat.... 😅