Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
27. lis 2009

no a nebo takovy ty studeny dortiky s ovocem a smetanou....v lete do delame do velkych mis, kdyz mame treba hodne jahod....a to je jen ovoce, smetana s cukrem smichana a piskoty v ruznych vrstvach, to teda miluju taky....ale to je lepsi s cerstvym ovocem

svoja
27. lis 2009

akorat u te strechy....obrn se trpelivosti, nebot jak mazes ten krem na ty vyskladany susenky....to se vzdycky vztekam...dobrej tip-alobal si po krajich ohrn a "utesni" tim ty susenky, at ti neujizdej 😉

blahovka.cz
27. lis 2009

je diky svojiii a jde to i bez rumu,ne,ja fakt alkohol nemuzu vubec a ono to zmekne ty susenky?kvuli krajeni se ptam 😀

prosteja
27. lis 2009

SVOJI tak to dělám podobně 😉 a ty letní moučníky s ovocem a piškotama a smetanou... jéééééééé, ani mi nemluv 😀 😀 😀 už teď mi tečou sliny 😀

blahovka.cz
27. lis 2009

holky my si ale delame chute navzajem co

a propo co Vanoce v nedeli uz je advent . . . 😀 ja teda letos nepecu u nas se to moc neji,clovek si da na navsteve,ale doma uz pak nechce

prosteja
27. lis 2009

BLAHU já peču každý rok na Mikuláše perníčky.... ty mám upečený, tento víkend je nazdobím a do vánoc vystaráno 😀 no a nějakých pár druhů upeču, na to se těším, cukroví si nemůžu odepřít, zvlášť ve svým stavu 😀

blahovka.cz
27. lis 2009

ja se prave s manzou dohodla,ze to zatim vypustime,moment jdu uspat malyho

nuki
27. lis 2009

Holky tak jsem zpět...🙂)) tak Amal chudák ještě nic, hlavně at je vše v pohodě..🙂))

Prostej jo je mi dobře, jen co mě včera překvapilo mám strašně citlivé bradavky...🙂

prosteja
27. lis 2009

NUKI no tak u někoho těhu příznak, u někoho doznívající ovulka, u někoho přicházející ms 😅 to je těžký.... ale držím palec 😉 😵

svoja
27. lis 2009

blahu jde to i bez rumu, dava se ho tam fakt strasne malilinko a nebo trest....spis tak jako a by to vonelo....

nuki
27. lis 2009

holky nemůžu si to uložit do Wordu...nechce se mi to uložit...nemůžete mi to prosim poslat aspon do IP at to najdu....díky moc ..🙂))

p.e.t.u.l.k.a
27. lis 2009

Holky tak už jsme tu .
Včera se M dozvěděl, že u nás ve Valašském Meziříčí v Tescu šla nakoupit maminka s holčičkou(nevím přesně kolik jí bylo let) maminka už stála u pokladny a poslala holčičku jen kousek od ní pro cosi a za chvilku jak se podívala holčičky nebylo tak řekla ať zavřou všechny vchody , tak zavřeli. Holčičku našli vedle z nějakých sajrajtů a ostříhanou nakrátko. No mě bylo z toho úplně šoatně jak budu chodit nkupovat tak koupím asi to vodítko na děti nebo bude Vítek v košíku. A to naše tesco není až tak velké. Je to strašné co se na tom světě děje 😢

svoja
27. lis 2009

PETUL stejnou story jsem cetla tady na diskuzi, ze se stala v ikei, ze nasli devcatko ostrihane na kratko a v klucicich vecech na wc....a pak ze se to stalo v jinych obchodacich.....PREJ TO BYLA KACHNA!!!!!!

kazdopadne deti si urcite hlidat!!!

p.e.t.u.l.k.a
27. lis 2009

člověk aby se bál pustit děti vůbec ven ☹

p.e.t.u.l.k.a
27. lis 2009

Teď jsem se vrátilas z obchudu se sámošky a všechny prodavačky se šly dívat na Vítka a nevěřili že může mít tak dlouhé řasy 😀 a já jsme jím říkala a co teprve vlasy 😀

nuki
27. lis 2009

Peti: díky moc..🙂))

p.e.t.u.l.k.a
27. lis 2009

nuki já taky dík 😉

blahovka.cz
27. lis 2009

tak ditko spinka,uvidime na jak dlouho

peti no to je strasny co se deje a to nikoho nenasli???? 😲 😕

nuki u tebe je zmena???me neco uteklo???? 🙂

p.e.t.u.l.k.a
27. lis 2009

No to jsme taky řešili musíme se zeptat 😒

nuki
27. lis 2009

Blahu: ne žádná změna, budu čekat příští týden..🙂)))

blahovka.cz
27. lis 2009

ja jsem si rikala,jak chodim min,ze bych tu vyznamnou novinu prosvihla 😀

svoja
27. lis 2009

Haloooo, tahle story se povida uz dlouho i o jinych obchodacich....je to kachna!!!! Tady na konikoj se o tom mluvi....

angetha
27. lis 2009

Ahoj holky, my zas jedeme za švagrovou tak jen nakukuju...ale AMAL RODÍ??? 😵

svoja
27. lis 2009

Jsem to zkousela najit v te diskuzi, ale nemela jsem to delat....myslim, ze to bylo v diskuzi v sekci modry konik tam jak se probiraji nahaty fotky, rodny cisla a podobne....pri hledani sjem tam narazila na neco, co me naprosto sokovalo a videla neco, z ceho me je zle.... 😔
Ani nevim, jestli to tady mam psat.... 😒

angetha
27. lis 2009

Ahááá tak Amal už asi porodila 😵 😵 😵
Svoji, nebylo to mrtvý miminko v rakvičce? 😔 😔 😔

prosteja
27. lis 2009

teda holky, co se to tady řeší...... ztracený děti a vidím, že asi kachna 😅 .... no juj... každopádně ať už je to pravda nebo ne, tak bacha na dětičky, to je základ 😉

SVOJI a co jsi tam našla?

svoja
27. lis 2009

ANG jj...ty jsi telepat? je me z toho zle....

prosteja
27. lis 2009

miminko v rakvičce? vím, že jedna holčina z Březňátek co jí umřel chlapeček, tak má takovou fotku, ale nevím, jestli mluvíte o tom stejným nebo ne 😕

svoja
27. lis 2009

je to z diskuze zemrelo me dite a v tom albu je tech fotek vic nez jedna....

svoja
27. lis 2009

jsou tam dve ty fotky....uzivatelka ma albumy dva, ted ceka dalsi dite...jako preju ji jen to nejlepsi, samozrejme, ale tohle je na me zkratka moc... 😒