• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
no a nebo takovy ty studeny dortiky s ovocem a smetanou....v lete do delame do velkych mis, kdyz mame treba hodne jahod....a to je jen ovoce, smetana s cukrem smichana a piskoty v ruznych vrstvach, to teda miluju taky....ale to je lepsi s cerstvym ovocem
27. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat u te strechy....obrn se trpelivosti, nebot jak mazes ten krem na ty vyskladany susenky....to se vzdycky vztekam...dobrej tip-alobal si po krajich ohrn a "utesni" tim ty susenky, at ti neujizdej :wink:
27. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
je diky svojiii a jde to i bez rumu,ne,ja fakt alkohol nemuzu vubec a ono to zmekne ty susenky?kvuli krajeni se ptam :grinning:
27. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI tak to dělám podobně :wink: a ty letní moučníky s ovocem a piškotama a smetanou... jéééééééé, ani mi nemluv :grinning: :grinning: :grinning: už teď mi tečou sliny :grinning:
27. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my si ale delame chute navzajem co

a propo co Vanoce v nedeli uz je advent . . . :grinning: ja teda letos nepecu u nas se to moc neji,clovek si da na navsteve,ale doma uz pak nechce
27. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU já peču každý rok na Mikuláše perníčky.... ty mám upečený, tento víkend je nazdobím a do vánoc vystaráno :grinning: no a nějakých pár druhů upeču, na to se těším, cukroví si nemůžu odepřít, zvlášť ve svým stavu :grinning:
27. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se prave s manzou dohodla,ze to zatim vypustime,moment jdu uspat malyho
27. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem zpět...:slight_smile:)) tak Amal chudák ještě nic, hlavně at je vše v pohodě..:slight_smile:))

Prostej jo je mi dobře, jen co mě včera překvapilo mám strašně citlivé bradavky...:slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI no tak u někoho těhu příznak, u někoho doznívající ovulka, u někoho přicházející ms :sweat_smile: to je těžký.... ale držím palec :wink: :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu jde to i bez rumu, dava se ho tam fakt strasne malilinko a nebo trest....spis tak jako a by to vonelo....
27. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemůžu si to uložit do Wordu...nechce se mi to uložit...nemůžete mi to prosim poslat aspon do IP at to najdu....díky moc ..:slight_smile:))
27. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už jsme tu .
Včera se M dozvěděl, že u nás ve Valašském Meziříčí v Tescu šla nakoupit maminka s holčičkou(nevím přesně kolik jí bylo let) maminka už stála u pokladny a poslala holčičku jen kousek od ní pro cosi a za chvilku jak se podívala holčičky nebylo tak řekla ať zavřou všechny vchody , tak zavřeli. Holčičku našli vedle z nějakých sajrajtů a ostříhanou nakrátko. No mě bylo z toho úplně šoatně jak budu chodit nkupovat tak koupím asi to vodítko na děti nebo bude Vítek v košíku. A to naše tesco není až tak velké. Je to strašné co se na tom světě děje :cry:
27. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL stejnou story jsem cetla tady na diskuzi, ze se stala v ikei, ze nasli devcatko ostrihane na kratko a v klucicich vecech na wc....a pak ze se to stalo v jinych obchodacich.....PREJ TO BYLA KACHNA!!!!!!

kazdopadne deti si urcite hlidat!!!
27. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk aby se bál pustit děti vůbec ven :frowning2:
27. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem se vrátilas z obchudu se sámošky a všechny prodavačky se šly dívat na Vítka a nevěřili že může mít tak dlouhé řasy :grinning: a já jsme jím říkala a co teprve vlasy :grinning:
27. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: díky moc..:slight_smile:))
27. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki já taky dík :wink:
27. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ditko spinka,uvidime na jak dlouho

peti no to je strasny co se deje a to nikoho nenasli???? :astonished: :confused:

nuki u tebe je zmena???me neco uteklo???? :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsme taky řešili musíme se zeptat :unamused:
27. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: ne žádná změna, budu čekat příští týden..:slight_smile:)))
27. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si rikala,jak chodim min,ze bych tu vyznamnou novinu prosvihla :grinning:
27. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooo, tahle story se povida uz dlouho i o jinych obchodacich....je to kachna!!!! Tady na konikoj se o tom mluvi....
27. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my zas jedeme za švagrovou tak jen nakukuju...ale AMAL RODÍ??? :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to zkousela najit v te diskuzi, ale nemela jsem to delat....myslim, ze to bylo v diskuzi v sekci modry konik tam jak se probiraji nahaty fotky, rodny cisla a podobne....pri hledani sjem tam narazila na neco, co me naprosto sokovalo a videla neco, z ceho me je zle.... :pensive:
Ani nevim, jestli to tady mam psat.... :unamused:
27. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahááá tak Amal už asi porodila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Svoji, nebylo to mrtvý miminko v rakvičce? :pensive: :pensive: :pensive:
27. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, co se to tady řeší...... ztracený děti a vidím, že asi kachna :sweat_smile: .... no juj... každopádně ať už je to pravda nebo ne, tak bacha na dětičky, to je základ :wink:

SVOJI a co jsi tam našla?
27. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG jj...ty jsi telepat? je me z toho zle....
27. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
miminko v rakvičce? vím, že jedna holčina z Březňátek co jí umřel chlapeček, tak má takovou fotku, ale nevím, jestli mluvíte o tom stejným nebo ne :confused:
27. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to z diskuze zemrelo me dite a v tom albu je tech fotek vic nez jedna....
27. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou tam dve ty fotky....uzivatelka ma albumy dva, ted ceka dalsi dite...jako preju ji jen to nejlepsi, samozrejme, ale tohle je na me zkratka moc... :unamused:
27. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek