• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
holky tak radši to chce jiné téma....tohle nedávám.. :frowning2:
27. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
mno nic...tak pryc od toho!

AMAL uz urcite porodila, porad na ni myslim :dizzy_face:

VERLED pridala fotecky koukam :dizzy_face: :dizzy_face:

A ja mam odpol sraz s holkama - byv. spoluzackama....to si zas vyslechnu, jak mam obrovsky bricho...ale ja jim dam.... :angry:
27. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
SVOJI tak jsem to schválně projela a ano, to je ta holčina, co teď čeká v březnu další mimi..... neodsuzujte ji za to, prožila si svoje..... ten příběh nechtějte slyšet, protože to co se stalo jí se může stát úplně každé z nás, taky jsem si nejdřív říkala, bože, jak může své mrtvé miminko takhle vystavit.... po vyslechnutí jejího příběhu jsem pochopila :pensive: :pensive: je to smutné, ale je to tak......
27. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky jsem tu zas jen na skok:slight_smile:ale přidala jsem vám fotky ne teda profi je to jen moje práce, ale byla to fuška:slight_smile:autospoušť 10vteřin jsem s tim pupkem skákala jako blázen.-)tak mě pochvalte.-)
27. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jé VER přidala fotečky :wink:
27. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej a ty ji znas nejak vic? pro me to je naprosto sokujici
27. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
VER jsi sikula!!! my se jedeme fotit k profikovi, ale ma cas az 17.prosince a ja se bojim, ze uz budu vypadat hrozne a nakonec to stejne odvolam....jsi dobra! a jak je?
27. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
VER ahojky, kráááááásný fotečky :dizzy_face: ta s tím srdíčkem je fakt parádní, jako od profíka :wink: :dizzy_face:

SVOJI no ona má termín v březnu a já občas zabrousím na diskuzi k Březňátkům :wink: tam jsem na ni narazila, tak nějak jsem to zjistila, co se jí stalo a už to jelo.... neznám ji nijak hodně, jako že by to byla kámoška nebo tak, to ne, ale její příběh znám poměrně důkladně..... je moc smutnej a tímto se s tím ona asi vyrovnala..... miminko žilo dost dlouho než přišel ten konec, takže má i v pasu, že už jedno dítě má (ale mrtvé) a teď že čeká druhé a opět to nemá jednoduché.......
27. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
díky holky.-)
svoji:jaký odvolat........jen se nech vyfotit ať máš památku.-)
27. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
VER mno nevim :unamused:
27. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji:máš taky malý ¨bříško tak jakýpak copak??.-)
27. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ver: Ahojkyyyyy..:slight_smile:)) ráda Tě tady vidím..:slight_smile:))
27. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ver: to jsou krásné fotečky a ta poslední nemá chybu, Tádík zapracoval a přitáhl sluníčko....:slight_smile:))))
...prosím Tě kupuješ si časopis maminku?
27. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já za chvilku poběžím, vidím, že už Vás tu stejně moc není....:slight_smile:

mějte se krásně a krásný víkend..:slight_smile:)))
27. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu taky...mejte se!
27. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoji: Ahoj:slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
holky taky za chvíli poběžím, tak se mějte všechny krásně, hezký víkend a v pondělí páčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
nuki:ahojky zlatá nuki, děkujem ti ještě jednou za dáreček, já i táda máme radost, jinakk maminku si nekupuju.....tak nějak peníze investuju jinam:slight_smile:pročpak se ptáš??já už musim zas no:-//tak paaaaa
27. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, koukam ze amla porad bez zprav tak stale drzim palecky :slight_smile:
verled - uzasny fotky :slight_smile: jako od profika.......
27. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, hlásím, že jsem doma z porodnice, nakonec jsme v pondělí porodili, v 21:08 se mi přirozenou cestou narodila Renatka, je nádherná zdravá, měla 2780g a 48 cm.omluvte mě, teď jsme přišli z porodnice a nevím co dřív, beruška přišla nečekaně brzy
27. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
****** jééé ROMI moooooooooooc gratuluju!!!!! sjme si říkaly, že jste určitě v porodnici, když se neozývala...
snad nám brzo napíšeš jak se máte a jakej byl porod... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ********
27. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak zdravím všechny :slight_smile: jsem vyvenčená až běda... dopoledne jsem si tak mákla, vysávala, vytírala, uklízela :slight_smile:)) po čtyřech lezla, že mi za to strašně nadávaj záda :slight_smile:)))
27. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
VER jsi šikulka... mě bude fotit manža :slight_smile:
27. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě jsem narychlo přidala fotečku
27. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
krásná RENATKA... ani nevypadá, že je tak maličká :slight_smile: :dizzy_face: těším se na další :slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
romi gratulace....... krasna renatka
27. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

jééé Romi velikanánská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tobě i Renatce hodně štěstíčka a zdravíčka :sunglasses:

jsem vás trochu dočítala a Amal už taky rodí :wink: už se něco ví? moc na ni myslím....
27. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
MONCI ještě nic nevíme....

jak se máte? :slight_smile:
27. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak musím říct, že dnešní noc byla nejhorší ze všech nocí :unamused: Terez od třičtvrtě na 12 do čtvrt na 5 nespala, nebrečela, sem tam pila, v postýlce ji to nebavilo, chtěla být jen v náručí a blbnula, já byla a jsem teda totál vyřízená :pensive: nejhorší na tom je, že kojím tak hodinu až hodinu a půl, prostě mazec, ona pořád jenom jí, no je holt po tatínkovi :grinning: dudlina nechce, vyplivuje ho, ale někdy si ho nechá, ale dneska jsem udělala radikální řez, kojit budu z každýho prsu jen 10 minut nejdýl a pak dostane dudlina, protože bych byla akorát její otrok a za pár dní bych zkolabovala :frowning2: jestli jsem dneska spala 2 hodiny tak je to hodně, tak snad dnešní noc bude lepší :wink:
27. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
a dneska jsem měla epesní buchtu jménem orgasmus, fakt epes rades :sunglasses: zítra ji taky udělám, to zas zdlábnu půl pekáče sama :grinning:
27. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek