Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
27. lis 2009

holky tak radši to chce jiné téma....tohle nedávám.. ☹

svoja
27. lis 2009

mno nic...tak pryc od toho!

AMAL uz urcite porodila, porad na ni myslim 😵

VERLED pridala fotecky koukam 😵 😵

A ja mam odpol sraz s holkama - byv. spoluzackama....to si zas vyslechnu, jak mam obrovsky bricho...ale ja jim dam.... 😠

prosteja
27. lis 2009

SVOJI tak jsem to schválně projela a ano, to je ta holčina, co teď čeká v březnu další mimi..... neodsuzujte ji za to, prožila si svoje..... ten příběh nechtějte slyšet, protože to co se stalo jí se může stát úplně každé z nás, taky jsem si nejdřív říkala, bože, jak může své mrtvé miminko takhle vystavit.... po vyslechnutí jejího příběhu jsem pochopila 😔 😔 je to smutné, ale je to tak......

verled
27. lis 2009

ahojky holky jsem tu zas jen na skok🙂ale přidala jsem vám fotky ne teda profi je to jen moje práce, ale byla to fuška🙂autospoušť 10vteřin jsem s tim pupkem skákala jako blázen.-)tak mě pochvalte.-)

prosteja
27. lis 2009

jé VER přidala fotečky 😉

svoja
27. lis 2009

prostej a ty ji znas nejak vic? pro me to je naprosto sokujici

svoja
27. lis 2009

VER jsi sikula!!! my se jedeme fotit k profikovi, ale ma cas az 17.prosince a ja se bojim, ze uz budu vypadat hrozne a nakonec to stejne odvolam....jsi dobra! a jak je?

prosteja
27. lis 2009

VER ahojky, kráááááásný fotečky 😵 ta s tím srdíčkem je fakt parádní, jako od profíka 😉 😵

SVOJI no ona má termín v březnu a já občas zabrousím na diskuzi k Březňátkům 😉 tam jsem na ni narazila, tak nějak jsem to zjistila, co se jí stalo a už to jelo.... neznám ji nijak hodně, jako že by to byla kámoška nebo tak, to ne, ale její příběh znám poměrně důkladně..... je moc smutnej a tímto se s tím ona asi vyrovnala..... miminko žilo dost dlouho než přišel ten konec, takže má i v pasu, že už jedno dítě má (ale mrtvé) a teď že čeká druhé a opět to nemá jednoduché.......

verled
27. lis 2009

díky holky.-)
svoji:jaký odvolat........jen se nech vyfotit ať máš památku.-)

svoja
27. lis 2009

VER mno nevim 😒

verled
27. lis 2009

svoji:máš taky malý ¨bříško tak jakýpak copak??.-)

nuki
27. lis 2009

Ver: Ahojkyyyyy..🙂)) ráda Tě tady vidím..🙂))

nuki
27. lis 2009

Ver: to jsou krásné fotečky a ta poslední nemá chybu, Tádík zapracoval a přitáhl sluníčko....🙂))))
...prosím Tě kupuješ si časopis maminku?

nuki
27. lis 2009

tak já za chvilku poběžím, vidím, že už Vás tu stejně moc není....🙂

mějte se krásně a krásný víkend..🙂)))

svoja
27. lis 2009

Jdu taky...mejte se!

nuki
27. lis 2009

Svoji: Ahoj🙂

prosteja
27. lis 2009

holky taky za chvíli poběžím, tak se mějte všechny krásně, hezký víkend a v pondělí páčko 😵 😵 😵

verled
27. lis 2009

nuki:ahojky zlatá nuki, děkujem ti ještě jednou za dáreček, já i táda máme radost, jinakk maminku si nekupuju.....tak nějak peníze investuju jinam🙂pročpak se ptáš??já už musim zas no:-//tak paaaaa

hypo
27. lis 2009

ahojky, koukam ze amla porad bez zprav tak stale drzim palecky 🙂
verled - uzasny fotky 🙂 jako od profika.......

romik84
27. lis 2009

Ahojte holky, hlásím, že jsem doma z porodnice, nakonec jsme v pondělí porodili, v 21:08 se mi přirozenou cestou narodila Renatka, je nádherná zdravá, měla 2780g a 48 cm.omluvte mě, teď jsme přišli z porodnice a nevím co dřív, beruška přišla nečekaně brzy

hehena
autor
27. lis 2009

****** jééé ROMI moooooooooooc gratuluju!!!!! sjme si říkaly, že jste určitě v porodnici, když se neozývala...
snad nám brzo napíšeš jak se máte a jakej byl porod... 😵 😵 😵 ********

hehena
autor
27. lis 2009

jinak zdravím všechny 🙂 jsem vyvenčená až běda... dopoledne jsem si tak mákla, vysávala, vytírala, uklízela 🙂)) po čtyřech lezla, že mi za to strašně nadávaj záda 🙂)))

hehena
autor
27. lis 2009

VER jsi šikulka... mě bude fotit manža 🙂

romik84
27. lis 2009

ještě jsem narychlo přidala fotečku

hehena
autor
27. lis 2009

krásná RENATKA... ani nevypadá, že je tak maličká 🙂 😵 těším se na další 🙂) 😵 😵 😵

hypo
27. lis 2009

romi gratulace....... krasna renatka

moncicak3
27. lis 2009

ahoj holky 🙂

jééé Romi velikanánská gratulace 😵 😵 😵 tobě i Renatce hodně štěstíčka a zdravíčka 😎

jsem vás trochu dočítala a Amal už taky rodí 😉 už se něco ví? moc na ni myslím....

hehena
autor
27. lis 2009

MONCI ještě nic nevíme....

jak se máte? 🙂

moncicak3
27. lis 2009

jinak musím říct, že dnešní noc byla nejhorší ze všech nocí 😒 Terez od třičtvrtě na 12 do čtvrt na 5 nespala, nebrečela, sem tam pila, v postýlce ji to nebavilo, chtěla být jen v náručí a blbnula, já byla a jsem teda totál vyřízená 😔 nejhorší na tom je, že kojím tak hodinu až hodinu a půl, prostě mazec, ona pořád jenom jí, no je holt po tatínkovi 😀 dudlina nechce, vyplivuje ho, ale někdy si ho nechá, ale dneska jsem udělala radikální řez, kojit budu z každýho prsu jen 10 minut nejdýl a pak dostane dudlina, protože bych byla akorát její otrok a za pár dní bych zkolabovala ☹ jestli jsem dneska spala 2 hodiny tak je to hodně, tak snad dnešní noc bude lepší 😉

moncicak3
27. lis 2009

a dneska jsem měla epesní buchtu jménem orgasmus, fakt epes rades 😎 zítra ji taky udělám, to zas zdlábnu půl pekáče sama 😀