Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
1. črc 2009

monci doufam,ze uz to mam za par 😀 mam obavy aby se tam Davidkovi nezalibilo....no aspon ze ted nejsou takovy vedra,to by bylo jeste horsi,cim dyl bude tak akorat tim lip pro nas co 🙂

baeszinka
1. črc 2009

Prostej,já jsem taky na začátku těhu byla nemcná,měla jsem i skoro čtyřicítky horečky a chodila do práce a mimi to zvládlo 😉 Zbytečně se nestresuj 😉

prosteja
1. črc 2009

petul díky za radu 😉 zatím mi to dělá jen odpoledne, dopoledne se to fakt dá..... tak když to bude horší, tak se na to poptám, díky moc 😵

no holky jsem to zakřikla, je mi blivno 😝 a jak 😔

orchidei
1. črc 2009

prostej tak zítra písni sms jak jsi dopadla ať mám klidné spaní! Jdeš až odpoledne viď?

eeefffaaa
1. črc 2009

no prostej jeste ze mas od zitra dovolenou..dneska to nejak prezijes,snad, a zitra uz si te bude hyckat manza 😉 😵

amallie
1. črc 2009

efi: se nebojím, že neodhadneš, kdy jet, prej je to prostě jasný 😉

amallie
1. črc 2009

a říkala nám sestra v porodce, že když přijedeš brzo, nic se neděje, pošlou tě dom 😉

prosteja
1. črc 2009

bae díky, říká mi to každej, ale já prostě měla včera nějakou depku blbou a tak to na mě padlo 😔 ale díky moc 😉

holky zítra jdu až v 17:00 a ještě než přijedu domů, to se sem dostanu tak večer 😅

svoja
1. črc 2009

cau prvoci🙂

eeefffaaa
1. črc 2009

ja sem tak rada ze je v pondeli svatek...aspon budu s Milanem...je to tak dlouhy kdyz jsem cely dny sama doma ☹ jsem fakt rada ze jsem chodila do ty skoly,protoze bych za prvy tak 30 kilo pribrala 😀 a za druhy bych se doma asi zblaznila

moncicak3
1. črc 2009

no peti na dovču moc ne.....ale užijem si to.....manži bratránek má v ČB vilu v takový milionářský čtvrti, bydlí vedle hokejovýho brankáře Romana Turka 🙂 tak aby ten palác nebyl po dobu jeho dovolené v Itálii neobydlený víš 😀 tam jezdíme každý rok s švagrovou od manži a jejich dětma a manžovými rodiči.....je to taková pohodička tam 😎
ale nevím jak to teď bude, protože manžova babička je od minulýho pondělí v nemocnici, měla mrtvici....tak zas kdo za ní bude jezdit, ale za chvíli jdu k tchyni tak se dozvím víc....

verled
1. črc 2009

holky já Vás lituju🙂mě totiž nebylo blbě vůbec nikdy🙂
prosteja.to bude určo dobrý🙂
orchi:no a ty taky dej co nejdřív vědít🙂)) 😉

svoja
1. črc 2009

AMAL...vcera jsem se ptala dr na pohyby a rikal, ze prvorodicky kolem 20tt....tak mas jeste cas🙂

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

Ef ty jsi teda rychlík a nebo já to nechávám na poslední chvíli, ale včera už mi manžel nakázal přichystat tašku do porodky , protože včera si mě tam chtěli nechat a nakonec jsme to nějak ukecali ,a le zítra si raději nějaké věci sebou vezmu, přece jen Zlín je dál než Val . Mez, tak aby M nemusel jezdit na dvakrát.

Ef já teď používám čípky( na kvasinky) a kolikrát se leknu, jestli mi neteče plod. voda ale už jen 3 dny je budu brát tak uvidíme 😉

eeefffaaa
1. črc 2009

ahoj amal a miminko!!!no snad jo,jen doufam,ze nebudu zbytecne plasit a nepojedu do porodky tak 3krat a vzdycky me poslou domu 😀

ahoj svoji a miminko!!!

verled
1. črc 2009

svoja:ahojky:-)podívej se mi do alba🙂včera jsem dělala fotky speciálně pro tebe🙂

svoja
1. črc 2009

PETUL chudinko🙂 ale bude to dobry....ty uz to mas za par....tyyyjo....

VER nazdaaarek....

EFI jen odpocivej, po tom zaprahu si to zaslouzis🙂

prosteja
1. črc 2009

amal tak já bych řekla, že až tak jasný to není 😲 teda aspoň co vím ze svého okolí, tak někomu prostě odtekla voda a jel...... a někdo prostě vůbec nevěděl 😖 kámoška měla bolesti, byly celkem pravidelný a pak zase ne...... no je to těžký, ale je fakt, že z porodky tě kdyžtak pošlou domů.... jinak teda co vím tak některý porodky, když přijedeš brzo, tak si tě tam třeba nechají ale vyženou manžela, že ho zavolají 😖 no tak to bych taky nechtěla 🙄

efi já doufám, že budu moct chodit do práce co nejdýl, já bych zblbla přímo 😀

moncicak3
1. črc 2009

amal u každýho je to s pohybama jiný, ale přesně jak říká svoja, prvorodičky tak mezi 20 až 22 týdnem....já je začala cítit na konci 17 týdne a myslím, že bae taky.....je to různý 🙂 neboj

svoja
1. črc 2009

VER jeee, ty jsi bozii🙂 fotky mas krasny a jsi hubenour...a navic kocka....!!!!

eeefffaaa
1. črc 2009

peti no ja to mam radsi uz prichystany kdyby neco,tasku uz mam pripravenou snad 3 tydny 😅 a jak jsem se ucila a nemela nic hotovyho tak me to strasne znervoznovalo,takze jsem jeste pri uceni chystala veci pro prcka...kazda to mame jinak,to je jasny

no peti doufam,ze uz se tady brzy budem chlubit potomky 🙂

carculka
1. črc 2009

ahoj svoji 😉

svoja
1. črc 2009

EFI+PROSTEJ no ja mam strach, ze to nepoznam kdy jet...🙂 chichi....tak tam budu jezdit porad dokola az se slitujou a uz si me tam nechaj🙂

svoja
1. črc 2009

CAR ahooooj...co dela mimi?

orchidei
1. črc 2009

carkul v tomhle jsme na tom úlně stejně! Já tam neznám vůbec nikoho a ani tam nějak mladý lidi nejsou! Když jsme se měli stěhovat tak kámoška z klatov pořád tvrdila jak se budem jezdit navštěvovat(je to tak 15 minut autem) a co jsem v prádle tak přijeli dvakrát na buřty a to si ještě nemůžou odpustit tykový ty keci jaký jsme vesničani a jak tam můžem být bez pořádný telky a když jsem jí ukazovala kde co bedem mít tak mi přišlo že mě ani nevnímá! Teď jsem jim ukazovala hotový podkroví, jsem z něj tak nadšená a ona to prošla a řekla hm a šla hned ven! Mě fakt dost zklamala!
I tak nějak podobně bydlíme v jedný místnosti a okolo staveniště! By jsme si fakt mohli rozumět! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

eeefffaaa
1. črc 2009

svoji asi stejny to bude i u me 😀 hlavne jako prvorodicky z toho budem vyjukany a nebudem vedet co a jak...takze radsi jet nez pak aby bylo pozde ze jo 😀

amallie
1. črc 2009

prostej: na té info schůzce, co jsem byla, nám řekli, že jak odteče voda, tak musíš hned jet. Když máš kontrakce a ještě voda nic, máš se koupat, sprchovat a měřit a jak se zkrátí na pět minut a pravidelně, jedeš i bez vody 😉

jo a v Praze si tě nikde nenechají, to se neboj 😀

monci: no a co já teda???? mý dítě se prostě nehejbe 😖

verled
1. črc 2009

svoja:hrozně mě baví jak jedna druhou ujišťujem jak jsme krásný a hubený 😀 😀 ...ale co jsme ne??.-)to jsme ráda že jsem tě potěšila🙂

svoja
1. črc 2009

holky jak jste tady probiraly ty ksichtiky....tak me se to zhorsilo strasne moc...ale dnes...pozor pozor...poprve zadny novy pupinek🙂 asi budu slavit🙂

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

Monci to mě mrzi s babičkou snad to bude OK 😉

Ef už spím strašně špatně, bolí mě kříže a včera v noci jsme šla tak 15 min na záchod, protože jsme pořádně nemohla udělat ani krok.Taky spím přes odpoledne, kolikrát usínám v sedě 😀 Ale všechny ty bolesti a starosti za Edíka stojí 😵 😵 😵