Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
13. lis 2009

svoji a jak bylo venku??

hehe.. 😀 😀 😀 😀 tak jste me jen utvrdili 😀 taky se mi libi vic..a bude to fajn..

carculka
13. lis 2009

jsem to odeslala driv..dam si ji dolu a je super ze to ma i ten prebalovak 😀

hehe..ano to je on..a je fajn 😀 😀 a myslim ze bude supr ze si ho dame treba i doprostred a na nej sofinku 😀

angetha
13. lis 2009

Holky ona vendulka měří 62cm tak nevím jestli by jí 62 byla i s papírovou..

svoja
13. lis 2009

CAR byla jsem s kamaradkou na poharu....mnam...takze super...🙂

HEHEno to ti uplne zavidim, miluju cistky ve vecech🙂 asi se zase podivam do sveho satniku ...chichi...
Pro malou mame vse, takze uz se jen tak kocham a rochnim se v tom....a tesim se, az to poradne nafotim 😀

carculka
13. lis 2009

ANGE..A ty jsi kupovala obleceni i 68?nebo az po porodu?

svoji beztak ete necemu neodolas a koupis😀

svoja
13. lis 2009

CAR tak jako libi se me vecicky a ocumuju, to vis ze jo....ale zas by me strasne mrzelo, ze bychom to nevynosili....

carculka
13. lis 2009

svoji nooo ale stejne si myslim ze ete neco malyho koupis 😀

hehena
autor
13. lis 2009

jééé SVOJI a já ti závidím ten poháááár... slint cint mlask 🙂)) 😀 😀 😀
no huš to chci mít za sebou... chci nafotit starý věci a prodat je na netu, některý jsou dokonce nenošený, tak třeba ještě utržím nějakou tu kačku pro mimouše 🙂

CARCUL a kupovala jsi ten kojo polštář XXL?
bych si k tomu u paní vzala asi i zavinku a možná ještě něco 🙂

svoja
13. lis 2009

car nestras, manzela trefi slak 😀

hehe a dostanes pochvalu od manzela 😉 me uz se ten muj smeje, ze jsem jak vetesnik....ale dospelacke veci tady moc nefrci....asi je poslu dal do rodiny...a mimincich jsem prodala jen par....

carculka
13. lis 2009

hehe..jojo XXL...a jakou zavinku?

svoji.. 😀 😀 😀 ...jo a nad poharkem taky slintaaam 😵

sacvi
13. lis 2009

Ahoj holky, tak sem si teď večer uvařila jeden mýdlovej sliz tak sem spokojená. Vypadá že se povedl 😀 Ale ochutnám až ráno až vychladne 😀 😀

Holky já na malé nejvíc vynosím dupačky a overalky. Ale fakt kupovat ty co mají zapínání mezi nožičkama. Já měla dvoje dupačky bez toho a pořád malou svlíkat a oblíkat a k tomu eště třeba v noci no to teda nic moc 😅 Jo a jak píše angethka tak na ty bodýčka taky pozor. Jak nemají zapínání u krčku tak mimčům lezou pomalu až prsa 😖 Nechápu proč to tak dělají?? A právě sem to netušila takže mám takových dost tak na to musím dát malé eště např.kabátek. Tepláčky taky nějaké mám ale malé se moc zhrnují jak se pořád vrtí takže fakt my jsme oblíbenkyně dupaček a overálků 🙂

hehena
autor
13. lis 2009

SVOJI já to asi prodám na aukru, tam ty dospělácký pofrčí víc... ségra už utržila za svoje starý hadry kolem 12 tisíc...

CARCUL mno rychlozavinku u tý paní... .) takovou bych brala, ale nemusí být zimní... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26614291&tab=3

carculka
13. lis 2009

sac..ahoooj...no holky vy tu vsechny latkujete,to je my budem lenosit a papirovat 😀 a co polodupky??

sac a muzes mi pisnout do kdy mala nosila jakou velikost?

amallie
13. lis 2009

ahoj holky, tak jsem vás konečně přelouskala, jste toho zase odpo nakecaly 😀

podložku bych nedezinfikovala, stačí otřít, vždyť na to přijde stejně ještě plína, ne?

svoja
13. lis 2009

HEHE ta je pekna 😲 😲

SAC ty budes bublat potom 😀 😀

No ja premyslim, zda vubec budu prat ty fusaky totiz....

amallie
13. lis 2009

fusak ten emitex jsem neprala a prát nebudu, tak bude stejně v kombinéze, tak zas ať se zbytečně neošoupává 😉

ty jo, to jsem se zas najedla 😅

sacvi
13. lis 2009

no polodupajdy jsou určo lepší než jen tepláčky..aspoň podle mojí zkušenosti..ale na dupajdy a overálky stejně nemají 😀

carculko všechno bych koupila větší. Mimi do toho doroste a když to bude nosit chvilku větší tak to zas tak ničemu neva. Si vem že moje malá má 3měsíce a já už mám plnou tašku malejch věcí 😅
56 tu měla vážně jen chvilku 62 nám vydržela dýl a teď ve 3měsících už nám je pomalu malá i 68!! Takže tak nějak. Se teď chystám v brzké době na nákupy něčeho většího (samo dupaček a overálků 😀 ).
Měla sem víc malejch věcí a něco neměla malá ani na sobě nebo jednou.
No joo kdyby to člověk věděl dřív nooo 🙂

Jo a eště každej to čísluje jinak. Ono to chce aji obměřit. Malá dostala overalek 74 tak jsem to měla schované a jak rovnala věci ve skříni tak sem na to koukla a co myslíš? Malá to už nosí a je jí to akorát. A pak se má člověk řídit podle velikosti 😝

svoja
13. lis 2009

AMAL moje rec....tak tedy asi ani ten do te autosedacky nebudu prat....mam strach, jak by pak vypadal trochu....

Cos mela?

sacvi
13. lis 2009

já mám emitex vypranej a pohoda ( ale zatím teda jen jednou). Mám ho totiž i v kočárku když nepotřebuju do sedajdy a malá do něj ráda úplně zavrtá hlavičku a pak usne 😵

sacvi
13. lis 2009

tak sem si napustila vanu tak se jdu naložit 😉 😵
Dobrou holky a zatím pááá

amallie
13. lis 2009

já ho vyperu taky, ale až bude špinavej 😉

nažrala jsem se jak prase zeleniny, ryb, pomazánkovýho másla, chlebů a šunky 😅

carculka
13. lis 2009

sac..a dokdy tak mela tu 62?

ahooj amal..

hehe..zavinka pekna 😵

carculka
13. lis 2009

paa sac 😉

svoja
13. lis 2009

AMAL to je dobre...Amalka mela hlad asi.... 😉

svoja
13. lis 2009

Holky nemame ani jednu zinku, bryndak jen jeden dekoracni, takze zadnej a taky nemame tu trubicku do zadku....potrebujeme to?

amallie
13. lis 2009

svoji: žínku podle mě určo potřebuješ, já mám 4 😉
bryndák...........no, kdyžtak plína, nebo pračka

trubička do zadku nevím co je, zní to zvláštně 😅

carcul: ahojky, je mi líto tvých zad, já takhle trpím tak od toho 25tt a jako někdy se nemůžu pohnout, jak mám něco v kříži kouslý.......... a do levý nohy mě to bolí

holky, já mám dneska doma manžela!!!!!!! už je tady!!!!!!!!!!! a jde montovat tu šatnu, jsem z toho celá hin

svoja
13. lis 2009

Aha...tak teda nejakou tu zinku jeste koupim...ja sem prave myslela, ze na to kojeni pouziju plinu misto bryndaku....to postaci snad ne....a ta trubicka to je ta jak se strka detem do zadecku aby se vyprdely a vykakaly....chutovka zas 😖

Tyjo, AMAL uz jo? No tak si ho uzij....a satna...juuu 😲 Tak to uz to budete mit hotovson ne?

luciebx
13. lis 2009

cau holky tak sem se semka konecne dneska dostala... sice sem toho tolik nemela ale nejak sem nemela naladu na pocitac... tak je tu neco noveho?

luciebx
13. lis 2009

jejda tak se musim priznat ze o trubickach do zadcku se teky neslysela..

amallie
13. lis 2009

Žínku na mytí podle mě určo potřebuješ, neb tak se mimčo nejsnáz umeje.....ale bryndák, to stačí plína myslím, je aspoň vetší.

Ta trubička.................ojojoj, tak to nevím 😲 😲 😲 😲 ježíš, co mě to ještě čeká 😲 😲

Jojo, už je tu, dnes ho tu mám brzo 😉

Hotovson snad, ještě čekáme na sedačku, roletky a záclonu do ložnice, zbytek se udělá až příští rok. Šatnu vyfotím, když se povede a pošlu 😉