Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
24. srp 2009

petul jj, to je pak hrozně těžký někomu něco dokazovat, že to měl udělat takhle do rohu nebo úplně jinak, když nemáš žádnej papír v ruce...... a pokud kamarádka neměla ani papír od toho, že mu to dřevo předala, tak horko těžko bude dokazovat, že jo 😖 je to děs.....

jj petul, už to ví ředitelka i můj vedoucí 😀

svoja
24. srp 2009

ale na reklamaci mam narok i tak ne?

prosteja
24. srp 2009

svoji myslím že jo...... stačí snad ústní dohoda.... jen on když je takovej nespolehlivej, tak se bude určo ohánět tím, že jste mu to špatně řekli, jak to chcete a že jste si to takhle převzali, tak co teď po něm chcete 😖 jen tě jako varuju, protože vím, co tyhle lidi dokážou.... a pokud nemáš papír v ruce, že to mělo vypadat tak a tak a že máte od něj podepsaný, že slíbil, že to teda ještě předělá........ no bude to těžký.... ale na reklamaci určo nějakej nárok máš 😉 kdyžtak se zkuste zeptat na té čojce, tam vám určo poradí, když jim popíšete tu situaci přesně 😉

svoja
24. srp 2009

PETULKO tak to je taky dobry...tak at zkusi taky COI...jsou to zmetci
PROSTEJ no on podle me neni moc inteligentni....kazdopadne to jen tak nenecham....kazde rano, kdyz otevru oci, tak vidim tu skrin a mam vztek

prosteja
24. srp 2009

svoji no právě že ti, co se tváří, že moc inteligentní nejsou, tak jsou si moc dobře vědomi, co si můžou dovolit a co už podle zákona ne.... ale samo mu dejte najevo, že to jen tak nenecháte a klidně mu do toho dopisu do té reklamace napište, že jste to už konzultovali s čojkou a že pokud tu reklamaci nevyřídí v zákonné lhůtě, tak že budete nucenni to předat jim k vyřízení 😉 to na tyhle živnostníky dooooost platí 😉 já si myslela, že ne, ale když jsem viděla, jak se stáhl zadek stavebnímu dozorovi, co měl na starosti náš byt, když se řeklo čojka, tak už vím, že se jí bolí ti velcí i ti malí živnostníci 😉

p.e.t.u.l.k.a
24. srp 2009

Svoji až za ní pojedu tak jí řeknu 😉

Prostej a jak se tvářili jak jsi jím to řekla?

prosteja
24. srp 2009

petul no u nás šlo o trošku vážnější věc, nedodali do bytu to, co měli a dali nám certifikát, že to tam je..... takže kdyby jsme to dali rovnou na policajty, tak je snad obviní z podvodu...... ale dali jsme jim ještě jednu šanci, aby to vysvětlili a napravili a oni sice přišli a kdesicosi, že jo, že chyba se stala a že to teda napraví a že přijdou určitej den v 10 dopoledne a vyřeší se to a to už bylo na mýho manžu strašně moc, bral si kvůli tomu fůru dovolené a další si čerpat nechtěl, tak vypěnil a natvrdo stavebnímu dozorovi řekl, že už to konzultoval s čojkou, zatím anonymně, ale že čojka se velmi zajímala o název společnosti a že ví moc dobře jaký má práva a že už si na to dovolenou brát nebude a přijdou tehdy kdy bude mít čas on a oni jak slyšeli slovo čojka, tak se málem začali klanět, že jo, že oni teda přijdou až tak kolem 6, že je ještě dlouho světlo a že to zmáknou..... no já čuměla fakt 😅

cat79
24. srp 2009

Holky tak my razíme vybírat pokojíče a pak asi i kocík🙂 jen to omrknu🙂
Mám hlad jak vlk, tak to vidím ještě na pizzerku tady kousek🙂)
Svoji s dělníkama je to strašný, já se asi př. rok picnu až nám budou stavět barák🙂
No a s návštěvama po porordu to asi udělám tak, že do porodky všichni a pak oodle toho jak se budu cekjtit, nemám na to věnovat se denně návštěvám a u toho kojit a tak...to by mě asi kleplo🙂
Tak zatím páček🙂)))

verled
24. srp 2009

cat:paaa pěkně pořiďte.-)

svoja
24. srp 2009

Holky ja jdu, musim do mesta...tak kdyztak vecir....zitra jdu poprve do prace, prazdninky konci, tak me drzte pesti🙂 Jiste nemusim dodavat, jak moc se me chce☹

verled
24. srp 2009

svoja:paaaa...no to nemusíš a my ti věříme🙂

prosteja
24. srp 2009

já se budu taky za chvilku loučit, tak cat papa a svoji taky pááááááááá.....a zítra ti budu držet palec, i když jsem myslela, že ty už po prázdninách nastupovat nebudeš, tak to jsem asi něco popletla 😀

hehena
autor
24. srp 2009

holky nestíhám nestačím, já jsem prostě jinačí....

později vás zkusím dočíst... 🙂 zatím pá 😵

hehena
autor
24. srp 2009

SVOJI po takový pauze, fuj nezávidím návrat........ tak se drž a ostatní moc zdravím... 😉

verled
24. srp 2009

hehe🙂)já taky většinou nedočítám, u mě je nový, že se Táda začal projevovat a hejbe mi břichem jak kope🙂 😎

hehena
autor
24. srp 2009

jéééééé VER no to je krááása! moc ti gratuluju...... jaký to je? 🙂 😵 😵 😵

verled
24. srp 2009

HEHE:ZATIM JE TO DOBRÝ🙂ALE FAKT TEDA ČASTO, I TEĎ JEEE KOP...KOP🙂)).....poprve to bylo v pátek jak jsem tu brečela že ho necítím, taks e do toho večer opřel, asi mi chtěl udělat radost, tak kopal asi půl hodiny pořád......a já si vyhrnul tričko a koukala na to a rozbrečela se🙂no a od tý doby pořád🙂)))tak jednou za hodinu kope🙂sice ještě pořádně necítím jak se vrtí, ale on se snaží pořádně kopat abych to cítila i přes tu pitomou placentu🙂

prosteja
24. srp 2009

ver tak to musí být paráda, když ti tak o sobě dává pěkně vědět 😵 😵 😵

no holky, já se teda taky loučím, mizím domů..... mějte se krásně a zítra zase papa 😵 😵 😵

verled
24. srp 2009

prostej:je to super🙂)))někdy bolí🙂ale to neva jee ejá ještě 45minut ajdu taky domu🙂

hehena
autor
24. srp 2009

VER už tě to i bolí.... uf to brzo teda....

takže se ti to líbí?

já myslím na AMALLI jak říkala, že je to divný, že si na to nemůže zvyknout 🙂 tak doufám, že se mi to taky bude líbit jako tobě... 🙂 vůbec celkově doufám, že až začnou ty pohyby, tak mi to aspoň trochu docvakne... 🙂 tak ještě 6. týdnůůůů 🙂))) 😅

hehena
autor
24. srp 2009

ZUBAJDí nejsi tu náhodou? 😵

blahovka.cz
24. srp 2009

tak se jdu na vas juknout,byl tu tatka a uspavala jsem malyho 😀

hehena
autor
24. srp 2009

BLAHU a povedlo se? 🙂 😵 😵 😵

blahovka.cz
24. srp 2009

jo ve 4 jsem ho dala do postylky,chvili plakal,knoural,pak rval no a tak jsem ho sla jen pohladit po tvaricce,utrela slzicku,tak skytnul a spal 😀

blahovka.cz
24. srp 2009

tak jsem to zakrikla,uz tam buli,jdu se podivat,jestli jeste bude spat

blahovka.cz
24. srp 2009

no tak ma dudlika,ale nevim na jak dlouho 🙂

hehena
autor
24. srp 2009

🙂 šikovnej kluk 🙂

hehena
autor
24. srp 2009

BLAHU tak jsem dočetla, že jsou zase u vás potíže... ten manža si sedí na vedení nebo co??? takhle to přeci nejde! ty nemůžeš všechno říkat za něj.... na něčem jste přeci dohodnutí, on tu situaci mezi tebou a tchýní zná, tak se podle toho chovám ne? takhle tě ještě uvádí do dost blbých situací a to víš, že nejhorší budeš ty.... má to striktně říct, že to teda ne, nebo má říct "ty jo matko bude mu vedro, tak ho nepřikrejvej.... "
se obávám, že tvůj manža celou tu situaci ještě dost zhoršuje, už to mezi váma mohlo bejt jakštakš ustálený a on přihazuje jen polínka do ohně...... 😖 😖 😖

a klidně mu tohle dej přečíst... bo některý lidi, když to neslyší od druhých, tak to je jak když hrách na stěnu házíš... vzájemně si před rodinou autoritu prostě podrývat nemůžete.... :((((

hehena
autor
24. srp 2009

jo a taky jsem vyčetla o plenkách a separačních vložkách a o tom, že to nemusím žehlit.... no tak v tom případku o tom hodně uvažuju, bo už vidím, jak bych nakoupila ty co musím žehlit a nakonec bych to nepoužívala... 😖

hehena
autor
24. srp 2009

už jste všechny pryč..... buééé 🙂))) 😵