Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
21. zář 2009

ahoooj AMALLI 🙂 😵 😵 😵

eeefffaaa
21. zář 2009

Ahoj holky!!!

tak jsme prijeli z nakupu a jdeme varit...deda vozi,tak at stiham uvarit..malej jedl kolem osmy,takze za chvili podle me zacne rvat,ale trapili ho prdya skoro nespal,takze by mohl spat...

jinak nedocitam,jen jsem videla na predesly strance odkaz na diskuzi o klistyru...me teda davali ten gel Yal,myslim,ze klistyr se uz v moc porodnicich nedava a ten gel je parada...myslim,ze se nemate ceho bat,akorat se vam po tom krasne ulevi a pokud budete na vyvolavacce jako ja,tak to ani nebude potrebovat,protoze ja jsem stejne nemohla skoro jist 😀

verled
21. zář 2009

hehe:já jsem za poslední 2 měsíce sežrala 2 vánočky, vždycky si jí namažu ramou a žeru🙂))

eeefffaaa
21. zář 2009

tak holky ja zase letim..snad se sem dneska jeste dostanu..jo a ty tydny vam neskutecne leti!!!ja uplne ziram 😲

prosteja
21. zář 2009

SVOJI pěkný bříško... 😉

HEHE jj, takových příběhů o nástřihu jsem taky už pár slyšela a četla, takže nástřih určo, když bude potřeba... jinak VER četla jsem, že někomu to pomohlo hodně, někomu vůbec ta masáž..... ale myslím, že se tím vůbec nic nezkazí.... 😉 maximálně to prostě nepomůže..... 😀

dobré ránko Amálky 😵

a zdravím i EFI 😵

verled
21. zář 2009

ahoj amal a ahoj efi🙂))

nuki
21. zář 2009

Ahojky holky, dneska nemám moc úžasnou náladu, v neděli byla ovulka a my od čtvrtka nic...protože manža se mi po posledním mil. osypal...byla jsem včera tak naštvaná, ikdyž za to nemůže, tak jsem si řekla, že to nemůžu tak řešit, nebo se zblázním.....:(

Svoji: moc krásné bříško..🙂

prosteja
21. zář 2009

http://zdravi.idnes.cz/snadny-porod-pomohou-i-b...

třeba to někoho bude zajímat 😉

prosteja
21. zář 2009

ahoooj NUKI 😵 teda to je mi líto.... 😖 tak hlavně, ať to nic není a ať je manža brzy v pořádku 😉

svoja
21. zář 2009

Holky jsem tam dala fotky v normalnim obelceni, at tam nejsem porad jen v pyzamu🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

eeefffaaa
21. zář 2009

jeste jsem nakoukala a masaz hraze doporucuju...myslim,ze kdyby Milan nemasiroval,dopadla jsem o sto procent hur...o nastrihu jsem snad uz po 3 tydnech nevedela...ale treba je to i tim ze Davidek byl malickej,ale myslim,ze bych dopadla hur,kdybysme nemasirovali

blahovka.cz
21. zář 2009

ahojky efi a amali 😀

holky rodit normalne tak bych ho chtela,lepsi,nez se malej narodit do sracek s prominutim 😀 a ze vyprazdnovani znam,musim kdykoliv mi chteji vysetrit streva,mela jsem yal i projimadla a klystyr je v podstate jen voda tepla,ktera tro vyplavi 🙂

svoja
21. zář 2009

AMALKO a AMALKO ahojte🙂
EFI ahoj a ahoj zas🙂
NUKI zdravim...no co to slysim....?? 😲

prosteja
21. zář 2009

EFI díky za názor zkušené rodičky 😀 i v tom článku co jsem sem hodila PA doporučuje masáž hráze, i když není prokázána její účinnost..... nic se tím prostě nezkazí 😉

blahovka.cz
21. zář 2009

holky za chvilicku jsem zpt,musim nakrmit hladovou zver 😀 a doctu si vas 😉

nuki
21. zář 2009

svoja: no jo někdy se nedaří...to by byl hodně velký zázrak, kdyby to vyšlo, ikdyž chytré knížky píšou, že spermie vydrží i čtyři dny..🙂

amallie
21. zář 2009

Holky, k té masáži, to máte jak se strijema, někomu se udělají a někomu né. Někdo má elastickou kůži a nástřih nepotřebuje a strije nemá, někdo naopak. Takže masáž nepomůže, ale na co pomůže je psychika, což je podle mě půl úspěchu. Když si člověk říká, pohoda, masírovala jsem, dopadne to dobře, tak taky dopadne 😉 Takže masírovat, kdo tomu věří!!!!

A za chvíli mi přivezou postýlku, jupíííí!!!!!!!!!!

nuki
21. zář 2009

Aaaaa koukám, že Bae už má Kryštůfka...mmmoooooc gratuluji, je nádherný..🙂)))

svoja
21. zář 2009

NUKI to je fakt....tak treba....a uz je manzel OK?

prosteja
21. zář 2009

AMAL taky si myslím, že ublížit to nemůže a minimálně si člověk řekne, že pro to udělal maximum 😉 a jak říkáš, psychika je půl úspěchu.... a postýlku pak vyfotit, ať se můžeme kochat 😀

nuki
21. zář 2009

svoja: skoro jo, už se to hojí, ale ještě to svědí, to je na hojení to nejhorší..🙂

amallie
21. zář 2009

Psychika je u všeho strááášně důležitá. I u toho cestování například. Cesta neublíží, ale pokud si to někdo myslí, tak ublížit může, páč ten stres s tím spojenej.................. To je hlavní, co všude čtu. HLAVNĚ BÝT V TĚHU V POHODĚ!!!!!

Postýlku nechám zatím zabalenou, neb se v sobotu stěhujeme do nového bytu a ona pojede zabalená až tam, pak ale vyfotím na místě 😉

verled
21. zář 2009

amal:tam mám taky vybráno, komplet celý.-)čekám jen an povlečení🙂))nemaj ho na skladě🙂
svoja.jenom ty prsa nemam tak velký🙂))))

nuki:no joo, tak holt musíš po´čkat chvilku...ale ono by to z povinnosti stálo pak za prd....

nuki
21. zář 2009

amall: moc krásná postýlka..🙂)))

svoja
21. zář 2009

S tou psychikou souhlasim....s tim jsem si uzila svoje...!!!

A postylka, AMAL, hezka...my mame odtamtud taky postylku....🙂 😉

VER jako kdo?🙂

NUKI jeee, tak to ja bych si to rozdrbala...se znam....by me museli svazat🙂

prosteja
21. zář 2009

AMAL postýlka hezká 😉

nuki
21. zář 2009

verled: jasně, člověk to vydrží...)) ale nějak mi občas blbnou asi hormony..🙂

Svoja: 😀 😀 😀

blahovka.cz
21. zář 2009

tak jsem tu postylka pekna zkoukla jsem ji,bylo tu trochu place po krmeni pred spanim,ale uz je to snad dobry 😀

prosteja
21. zář 2009

tak jsem holky četla, že v tom novém protikrizovém balíčku ministra financí je jedna položka jako návrh na úsporu a to snížení porodného.... a teď se podržte, jen pro rok 2010..... neumíme my si vybrat 😀