Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

natlinka27
23. črc 2018

Holky tak sem si. Měřila BT a mám už asi týden možná více 36,8-36,9 když sem měřila před ovulkou měla sem 36,4 víc sem se nedostala takže to mohu brát jako zvýšená a může to být opravdu to tehu? Já už sem ze všeho blázen mám strach zítra mě čeká ta krev u dr.

hlasimse
23. črc 2018

@natlinka27 záleží na tom, kdy byla ovulace. Jestli před týdnem nebo dvěma, můžeš být ještě v té fázi mezi ovulací a MS. Jestli třeba už před 15-16 dny, tak by to mohlo být těhotenství.

natlinka27
23. črc 2018

@hlasimse ovulace byla na pozitivním testu 3.7. Tak myslím že byla tak 3.7. Ale podle nějakého kalendáře byla 8.7. Tak těžko říct kdy přesně

girl.misel
23. črc 2018

@abecedeeefge tak mrcha dorazila ☹ a co ty?

hermij
23. črc 2018

@natlinka27 Jestli máte graf, tak zkuste nahrát. takto se nedá radit.

abecedeeefge
23. črc 2018

@girl.misel u me taky.. No nic, jedeme dal!

hermij
23. črc 2018

@abecedeeefge Nahrajte nebo pošlete graf, dle předchozích zpráv to tipuju na krátkou luteálku. Ale bez grafu to je jen věštění z větru :D

girl.misel
23. črc 2018

@abecedeeefge přesně. Strašně mi boli podbrisek tak jestli to neprejde ani po menses tak budu muset k doktoru.

simulinek
23. črc 2018

@monika76301 ahoj no dnes jsem ráno skončila zase na sále a měla mimodelozni 😓😓😓

abecedeeefge
23. črc 2018

@hermij vypada to tak, ikdyz dlouho jsem myslela, ze ne

katkas75
23. črc 2018

Holky prosím radu - mám teď 3. den MS, 2 dny brutální bolesti...jenže krvácím velice málo. Teď už bych měla valit na plné obrátky. Mám pocit, že strelim!😟 Není něco, čím bych to mohla "rozproudit"? Nějaká "babská" rada. Díky.

komive
23. črc 2018

@katkas75 cervene vino, horka sprcha (i kdyz v tomhle pocasi, bleh), aspon nejaka fyzicka aktivita..

katkas75
23. črc 2018

@komive díky. Aktivita nepřipadá v úvahu, udělám pár kroků a skacim se v bolestech. Dám sprchu.

monika76301
24. črc 2018

@simulinek ja jsem si to myslela... Drz se vim jake to je... Jen nechápu proč te brali dvakrát na sal ja mela hcg 959 a mimi nasli a vzali ti vejcovod?

simulinek
24. črc 2018

@monika76301 no pac nevěděli kde je mám jedno bylo v děloze ale nebylo vidět a druhý ve vejcovodu prej bylo tak malinký že nebyl vidět a chci se zeptat když se bere vejcovod bere se i vajecnik

natlinka27
24. črc 2018

Tak to asi holky neklaplo letím dr dnes sem měla jít na krev začala sem trošku krvácet

apple_tree
24. črc 2018

@katkas75 Urcite horka vana, cervene vino, ja jsem nedavno objevila caj gynoton, maji ho v dr.max, a ten mi taky dost pomaha celkove na ms.

katkas75
24. črc 2018

@apple_tree díky,zkusím ho. a jak jsi na tom ty?

katkas75
24. črc 2018

@simulinek mně vaječník nechali, prý kvůli tvorbě hormonů. Myslím, že i tobě zůstal.

apple_tree
24. črc 2018

@katkas75 No vypada to, ze ani posledni ket nevysel, test jsem delala v nedeli, snehobilo, oficialne mam testovat zitra a to je i termin, kdy mi ma dorazit ms. Predpokladam, ze dorazi, rano jeste udelam test, ale neverim tomu. Takze uz se smiruju s tim, ze budu muset cely ten kolotoc se stimulaci, odbery vajicek atd absolvovat znovu :(

mandarinka90
24. črc 2018

@apple_tree achjoo,ale třeba se ještě zadařilo!dokud nedorazila ms.. držím moooc palečky ať se to už prolomí a dobře dopadne 😘

vendelinka08
24. črc 2018

@natlinka27 tak se drz a pak pisni....

natlinka27
24. črc 2018

@vendelinka08 výsledky z krve budou zítra a uvidíme podle krve co semnou zatím nemůže nic dělat když včera na utz nic neviděla ale testy všechny. Měli // i Digital byl 1-2prijdu si jak blazen

vendelinka08
24. črc 2018

@natlinka27 ono prave jeste nemuze byt nic videt...ja zavolam dr az tak v pondeli...a nechci tam jit moc brzy..at uz je videt vse..i srdicko....

vendelinka08
24. črc 2018

@natlinka27 a co to krvaceni?

katkas75
24. črc 2018

@apple_tree to je mi líto. Je to náročný proces, obdivuju tě, já bych na to nejspíš neměla. Ale stejně si myslím, že se to podaří! Někdy 😊

cpollik
24. črc 2018

@vendelinka08 taky mám špatně zkušenosti dnes už jsem 7tt na kontrolu mám jít až v 9tt což je dost pozdě.Jsem z toho pořád v nervu jestli je vše ok.😢.Naprosto tě chápu.Ale stejně všechny,co jsme si tady psaly,tak se nám zadařilo.To je fajn😉.Já teď nastupují do práce od září.Tak uvidime na,jak dlouho chtěla jsem mít trošku víc peněz po rodičovské.

natlinka27
24. črc 2018

@vendelinka08 no zatím je to ve stádiu kdy se utru na papíře je krev na slipovce nic

natlinka27
25. črc 2018

Tak sem volala doktorce a hodnota hcg 8 což je málo za negativní se považuje 2 takže příští týden mám přijít na další odběry a uvidíme jestli hodnota jde dolů nebo nahoru ale s dr jsme se shodli že si myslíme že půjde dolů nemůže prý ani vyloučit mimodelozni tehu a kdyby mě bolelo nějak více břicho při tom krvácení slabém tak ihned na pohotovost

vendelinka08
25. črc 2018

@natlinka27 mozna to pomalu odchazi...spise bych rekla ze to klesa..protoze pri zakove hodnote bys nemela asi ani pozitivni test...nevim..nejsem odbornik...to me mrzi ze to nedopadlo..ale radeji at to odejde samo...mam take takovou zkusenost..proto jsem pred ms nechtela testovat. Odeslo to se silnejsi menstruaci...