Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

katkas75
2. črc 2020

@aklin myslím na tebe! Snaž se do té doby obklopit věcmi, lidmi, činnostmi, co ti dělají radost 🍀 Nacpat si do života co nejvíce pěkného 😊 Dej vědět!

aklin
13. črc 2020

@katkas75
@apple_tree holky 1 et nedopadl pozitivně. Máme jedno v mražáku, ale zam si nějaké 3 měsíce poleží. Mám komplikovaný problém se zubem. Takže léčba potrvá 2 měsice. A těhotenství by to mohlo způsobit ještě horší.

katkas75
13. črc 2020

@aklin to mě mrzí... Zvládáš to? To je tak nespravedlivé někdy ☹️ Já mám teď nějaké potíže. Zas spinim už druhý měsíc co chvíli. Hlavně po sexu, pak když mám větší námahu (teď jsem vozila kolecka s pískem, kamením apod.). Minule to byl polyp, teď doufám, že to nebude nic horšího. Už jsem objednaná k dr. Vylec zub, držím palce 🍀

aklin
13. črc 2020

@katkas75 zvladam to. Nejvice me ted trapi zanet nervu v zubu. A desim se vseho co mi bude zubarka delat.
To mě mrzí, že máš takové potíže. Nejhorší, že ani doktor neshledá žádný problém. To bude nějaka hormonální nerovnováha. Ja se takového špinění zbavila až když jsem se rozhodla se sebou něco dělat. Změna životního stylu - opravdu jsem jedla vyváženě, nejvíce pomohlo nejíst sladké a nepít alkohol. MS se zlepšila, cysty se přestaly tvořit a špinění taky. A pohyb - jsem šílenec doběhu, rychlé chůze.
Zní to děsivě, ale dá to zázraky.
Pokud budeš chtít inspiraci na vaření, pečení, snídaně, obědy a večeře. Stačí napsat.

katkas75
14. črc 2020

@aklin Za typy na obědy a večeře budu ráda. Snažím se jíst trochu slušně 😊 Sladké si sem tam dám, to je pravda, ale bojuji s tím 😁 Alkohol prakticky vůbec. Denně chodím se psem, máme vlčáka, a začala jsem 2x týdně chodit na cvičení. Jen ta strava... Tak mi hod i do zpráv nějaké tipy😉

katkas75
14. črc 2020

@katkas75 tipy na oběd! ..... Bože 😁

aklin
14. črc 2020

@katkas75 fitrecepty.sk Pokud nemáš problém se slovenštinou. Z této stránky vařím pořád. Recepty, které neomrzí.

katkas75
14. črc 2020

@aklin díky😁 slovenštinu mám ráda - některé filmy a knihy si dávám pouze ve slovenštině 😊

aklin
14. črc 2020

@katkas75 jsem ráda, že jsem tě potěsila. Dnes dělam podle jejich receptu cizrnu na kari s batatmi a rýži.

petulhell
22. pro 2020

Ahoj holky, koukám, že to tu funguje i po dvouch letech co jsem tu byla jako pěkný těle a věděla jsem prd. Hned první cyklus se nám povedl pozitivní test. Teď se pokoušíme znovu. Třeba tu bude někdo nastejno. 🙂

katmo22
22. pro 2020

@petulhell Nikdy jsem si nemyslela že to řeknu, ale už je že mě přes rok taky ,,snažilka"...

petulhell
23. pro 2020

@katmo22 a chcete druhé miminko? Nebo to je první?

katmo22
23. pro 2020

@petulhell První, v tom máš ty výhodu. 🙂 už víš do čeho jdeš... :D

petulhell
24. pro 2020

@katmo22 jestli myslíš těhotenství tak to člověk nikdy neví do čeho jde. První jsme si představovala tak naivně skvěle. Nakonec jsem zhubla 12kg, a zvracela do 9 měsíce. Ale přesto na to ráda vzpomínám, člověk zapomenete na to zlé a to dobře v nás zůstává.

jakreb
24. pro 2020

@petulhell Prvé sa podarilo na 3. cyklus od vysadenie HAK a druhe na 2.cyklus a dokonca na prvy a jediny pokus.😉