Sny. Co by to mohlo znamenat?

29. dub 2020

Zdravim Vás,
2.4 jsem samovolně potratila v 8tt ..😏
už dva dny po sobě mám sen o miminku.
Holčičku držim v náručí, přesně vím jak vypadá kudrnaté vlasy, světle hnědé očička 🙂 dnes sen končil tím, že holčička usnula a já se probudila :/
Mohlo by to spolu nějak souviset ? 😏 zdálo se vám něco podobného?? Co by to mohlo znamenat ?😌

jjasmina
29. dub 2020

Po potratu se mi vždycky zdálo o miminku. JE to prostě podvědomí, nehledala bych v tom nic jiného

mourovatakocka
29. dub 2020

Já po jednom potratu viděla dětské tváře. Nejsem si jistá, ale kdysi jsem se dívala do snáře a vidět miminko není paradoxně nic pozitivního. Myslím si ale, že se jen podvědomě snažíš s tímhle smutkem vyrovnat a neznamená to nic. Až se tělo srovná, budou // 🍀

jjasmina
29. dub 2020

@mourovatakocka já si tehdy taky myslela, ze je to špatné znamení, ale kupodivu jsem byla další měsíc zase těhotná

jjasmina
29. dub 2020

A to teda nám to předtím nešlo asi půl roku

deli_lah
29. dub 2020

Teda to mně se zdá takových snů, o těhotenství, miminku.. i že má dcera náhle mluví a já řeším kdy tak vyrostla :D Ale já tedy snům nikdy nic nepřisuzuji, to bych se zbláznila.. hlavně když to nejsou takovéhle milé sny 🙂

88petule
1. kvě 2020

I já se zařím mezi lidi, co si pamatují každé ráno min. 1 sen. Jak píše @deli_lah, zdá se mi, že moje malá nemluvící dcera mluví, před tím zase nechodící ve snu už chodila a přesně si říkám, kdy tak vyrostla. 😄 Před 3. těhotenství se mi 3 x zdálo, že mám už povyrostlé dvojčata kudrnatých chlapečků... Myslím, že to nic neznamenalo. 😉