Sociální kurzy a semináře. Co obnáší?

Ahoj, prosím Vás, chci si udělat kurz v sociální sféře a chtěla bych vědět jak dlouho trvají a co obnáší? Děkuji za radu.
salomee
7. pro 2011
@jolanka
Ahoj, těžko říct, když nevím, o co přesně máš zájem. Možností je strašně moc. Já se v tom až tak nevyznám, jen bych asi věděla, kde se to dá zjistit. Nabídky jsou různé a záleží, jestli pak v oné sociální sféře budeš chtít pracovat, nebo si prostě jen tak udělat nějaký kurz, to by pak mohůlo být asi cokoliv jakkoliv dlouhé.
jolankaautor
7. pro 2011
@salomee ahoj dekuji za odpoved. v te sfere si preji pracovat a chci. jenze ted me v tom brzdi mm skola ale si stale rikam musel by se vic snazit a starat se o deti, proste to chci a hotovo. takze jestli muzes rad co nejvic, prosim. 😉
salomee
7. pro 2011
🙂 no tak záleží, jestli bys chtěla být třeba sociálním pracovníkem, nebo stačí pracovník v sociálních službách (třeba pečovatel, nebo prostě někdo, kdo je v přímé péči o uživatele dané sociální služby). Moje kolegyně udělala kurz na PSS za pár týdnů po víkendech, ale dojížděla daleko, bo to bylo v prázdniny, potřebovali jsme ji mít zrovna v té době narychlo už přijatou.... jinak je asi nabídka pestřejší. Já sama jsem konkrétně tím neprošla, ale mohla bych se zeptat, co přesně tam brali.

Začni psát odpověď...

Odešli