• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Soused pálí plasty. Jak to vyřešit?

19. července 2008 
Soused má výrobnu salátů a plastové obaly od majonéz a jiných potravin pálí na zahradě v kotli. Je to šílený smrad, ale co mě štve nejvíc, že to určitě nebude příliš zdraví prospěšné. Pokud máte někdo podobnou zkušenost a podařilo se vám to nějakým legálním způsobem vyřešit, prosím poraďte... :unamused: Jinak příjde na řadu banda ukrajinců :grinning: :grinning:
19. črc 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sylvik, trakové udání na hygienu by bylo optimální ne? oni už tě kdyžtak přesměrují na příslušné místa, pokud to pod ně nespadá...

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
stačí nafotit, napsat stížnost ... (samozřejmě, kdo si stěžuje, na co, jak to škodí, eventuelně že si děti nemůžou občas hrát..a takový bláboly .... plus nástiň v podobě přílohy - tj. fotografie) a zanést na Městský úřad, odbor živ. prostředí nebo tak nějak .... tak jsem řešil jednoho debila a vyšlo to ... on tam zas měl nějaký třísky, dřevo, popílek....
19. črc 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji děkuji děkuji :dizzy_face:
19. črc 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám to ještě v pc

takže vlevo nahoru pod sebe:

Městský úřad ******
(adresa)
pak tu mám ještě jméno paní ********, vedoucí Referátu životního prostředí (tu najdeš někde na netu na vašich obecních stránkách)

a pak už normálně:

Věc: Stížnost na ****************** "

odstavec co tam dělá, kde se nalází to místo (ulice, č.p.) .... aspoň na jednu stránku

a pak konec:

Dovolujeme si zároveň přiložit zdokumentovaný stav ********** ***** ke dni **.**.08 a předem děkujeme za vyřešení situace k oboustranné spokojenosti.

Za obyvatele (té a té ulice nebo sídliště ****** )

V ****** dne *********

nemáš zač
19. črc 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a podpisy ještě :grinning: :wink:
19. črc 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě: píšou se odstavce, ale nedělají se tabulátory ... (takže pokaždý, jak budeš psát další odstavec, tak odentruješ ... bude to vypadat jak pásy zarovnaný stejně jak všechny řádky :slight_smile: ... nebo aspoň tak to bylo předepsaný)
čus
19. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jsi zlato, fakt moc díky, dám vědět, jak jsme pochodili :dizzy_face:
19. črc 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, já jsem zlato pořád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

skoro :grinning: :grinning:

dobře
19. črc 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek