• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sousedi jsou hluční, domluva nepomáhá. Mimi nemůže spát

13. července 2016 
No teda, fakt Vám holky přeju pevné nervy a doufám, že se to nějak vyřeší, popř. zmírní. Já když si vzpomenu na dobu před 4-mi lety, tak je to hrůza děs.
To jsme totiž bydleli všichni pod jednou střechou- máma s tátou, brácha s manželkou a dítětem, druhej brácha s manželkou a dítětem, ségra se čtyřma dětma a manželem a já se dvěma dětma+ další dvě na cestě+ manžel, no bylo nás tam až moc. Každý jsme tam měli vlastní "Bytečky" skládající se z mini obýváčku a pokojů+soc. zázemí a společný velký obývák a kuchyň a vchod.
A každý o kadm věděl až příliš. Nebylo to nic příjemného.
13. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasla som tuto temu uz trochu neskoro, u vas, co ste nam to tu pisali, sa uz mozno situacia zlepsila,
no neda mi, aby som neprispela aj ja. :wink:
my sme tiez byvali v panelaku a susedia boli kadejaki. vselico sme si uzili.
preto, ked nam otec kupil pozemok kusok od mesta, potesili sme sa.
byt sme predali a postavili si domcek v povodnej zastavbe dedinky, hned pri meste.
tesili sme sa, ze budeme mat klud a sukromie, zijeme dost pokojne a uzavreto.
ratali sme s nejakymi kohutmi, psami, pilenim dreva a pod. - zvuky ktore sa daju v dedine cakat.
no na jar, ked sme zacali davat zahradku do poriadku sa ozvala od susedov uplna diskoteka.
maju v zahrade maly domcek, s vezou a obrovskymi bednami a hulaka im to cele dni.
na nase prosby, aby to stisili, nereaguju.
je to hroza, tie bubny doslova drasaju nervy. okrem toho svoje deti v zivote neupozornili, strielaju nam do okien,
kopu do plota a vrieskaju do 22 hodiny.
takze, ani prestahovanie na vidiek nemusi problemy so susedmi vyriesit! :cry: :cry:
19. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.tak taky asi bydlím s váma....sousedi nad námi maj dceru takový 22ti letý tele které se nechalo zbouchnout a tatínek s maminkou ji koupili v tom samým baráku byt a místo aby byla s přítelem a děcko s tatou tak ona chce bydlet s maminkou a tatínkem.zustala sama v bytě druhem patře a za matkou jezdí do sedmýho patra nonstop..takže byt má na hovčo....neustálý dusot co od nich jde si asdi dokážete představit ale oni ho ani neupozorní že nemá lítat naopak ho k tomu nabádají jezdí na odrážedle z místnosti do mistnosti..pořád dokola každej den už v 7 ráno....mám po operaci štítné žlázy a tak se mi bohužel v těle dějí věcí a nervy v kýblu jsem z toho na prášky cpu se neurolem..paráda..dneska jsem tam vlítla už o pul8 ráno...rodiče ji odjeli na dovolenou a ona místo toho aby byla zalezlá v tom druhým patře tak jezdí do sedmýho a dělá tam randál...klukovi jsou dva roky,když byl malinkej třískali ty jeho malý ručky s chrastitkama pořád dokoloa a dokols do plovoučky,manžel mi říká nesmíš to tak vnímat on povyroste a bude klid a do prčic je to ještě horší.nemužu se na nic doma soustředit pořád ten dusot a jekot hruza,,,řekla jsem ji že když jsou rodicě na dovolené tak bych očekávala toleranci a klid a ona na to budou jěště týden se tady mužu na ten týden klido pído nastěhovat,,,vyjela jsem na ni už sprostě protože se to už nedalo,třískám každý den do topení pod náma malé děclko které ani neslyším tak je mi líto i druhých ale co mám dělat za kým jít na koho se mám obrátit...sotva mě změřej hladinu zvuku v bytě se mi vysmějí tam byl takový klid,že chodí po patách a vím o každem kroku,soused neskutečně hučí ani nemluví normálně jsem si už trochu zvykla ale tohle mě zabije.co mám dělat???dělám 12ti hodinové směny,nikoho v domě neruším ale ted asi ano tím boucháním na topení ale já ji střískám a bude :angry: :angry: :angry: :angry:
13. črc 2016 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek