• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Spoření pro mimi. Jaké máte vy? Co je výhodné?

30. května 2012 
Ahoj, z trošku jiného soudku. Narodilo se nám mimi a přemýšlím nad spořením nebo něčím takovým? popradte, co máte vy, co je výhodné?
5. čer 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mě se sice mimi ještě nenarodilo a asi jentak nenarodí chviličku, ale o spoření pro mimi jsme mluvili a víme že mu budeme spořit už od mala, v dnešní době bych řekla že je to nutnost
my máme investiční spoření a až se nám to narodí někdy tak budeme dávat o nějakou částku více, nemá totiž cenu pořizovat spoření nové když tam už nějaký kapitál mít budeme a bude se to lépe zhodnocovat
5. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pokud můžu radit tak si yjisti co nejvíce nabídek a nech si vše pořádně vysvětlit, ne se hned upsat k první věci :wink:
5. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
právě že zjištuji, že toho je na trhu strašně moc:( a moc se v tom nevyznám. chtěla bych něco na delší dobu a spíš s menším rizikem a co největším zhodnocením peněz
6. čer 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme investičko od Kapitolu, ale dobrá je prej Allianz pojištovna
6. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co ČS?
6. čer 2009 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam nevím, my jsme s tímhle co máme spokojení a už to nějakou dobu máme takže ta nabídka co je ted už může bejt úplně jiná, ale pokud od nich už třeba něco máte a jste spokojení tak bych tam třeba zůstala :slight_smile:
6. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den
Co se týče spoření na dítě slušně zhodnocené s menším rizikem tak je tu spousta stavebních spořitelen ,investičko ano ,ale pro dospělého jako doplňek k penz.poj. Investičko od KAPITOLU je vlastně invest. od KOOPERATIVY tam mohu doporučit produkt 4bn je to super produkt , ovšem výhodný pouze na zajištění přirozené smrti a investování , jiná rizika bych tam nedoporučoval jsou u KOOP velmi drahá. A co se týče Pojišťovny ČS tak tam mohu velmi doporučit produkt FLEXI 2009 je bezkonkurenční na zajištění rizik ,ale co se týče investování bych u něj vynechal. V produktu FLEXI 2009 jdou špičkově pojistit děti za menší častky měsíčně ovšem z velkým kritím rizik.

Pro příklad - chlapec 8 let
Hraje fotbal za klub což nemá vliv na výši pojistného.

- velmi vážná onemocnění - 500 000,-
- smrt úrazem - 50 000,-
- trvalé násl.úrazem - 1 000 000,- s progresí - krát 4
- denní odškodné úraz - 600,-
- DO nad limit stanovený oceňovací tabulkou
- denní odškodné hospitalizace úraz - nemoc - 600,-

smlouva sjednanná na otce ročník 1976

měsíční platba poj. - 319,-

K tomu přidat nějaké rozumné spoření a máte velmi dobře zajištěné dítě.
Mějte ovšem na paměti ,že by měli být zajištěni hlavně rodiče ,mohou nastat situace ,které Vás připravý o příjem
a nebudete schopni platit nájem za bydlení natož šetřit dětem , nemyslím teď ,že příjdete o práci ,ale o vážné nemoci nebo úrazy s trvalými násl.

Nedoporučuji DYNAMIK ČP ,který spoří a pojišťuje zároveň ani jednu s těch dvou věcí nedělá dobře a pokud jo tak za hodně peněz měsíčně.
10. čer 2009 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Eaty a odkud jsi?Můj přítel dělá právě pro kapitol jak píše alienka a teď mají nový produkt,jmenuje se 6BN a je to komplet pro rodinu,tzn že v tom jsou i miminka :wink: Pro více info stačí napsat do IP.
11. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, už jsem si dala u ČS :slight_smile: dik
12. čer 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím a plně souhlasím s bubakem.Taky jsem financni poradce a pracujeme pro všechny pojišťovny na trhu,pokud potřebujete poradit s jakýmkoliv pojištěním,spořením,investováním,tak napište.Andrea
10. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obnovuji tema... Kdo co mate? Deda z babickou chteji nasi Terezce platit mesicne 500kc - co doporucite?
2. dub 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhranolka děckám platí babí s dědou spoření od Lišky,ale platí 1000kč,nevím jestli by šla 500kč :wink:
10. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co jsem poznala já, tak nejlepší je sejít se s nezávislým finančním poradcem - udělá na míru co potřebujete, není placený žádnou pojišťovnou, spořitelnou ani bankou, takže nevnucuje jen některý produkt....vybere to, co je nejvhodnější... :wink:
11. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhranolka my máme pro oba kluky stavební spoření s Liškou, dáváme jim každý měsíc 300,- a když jsou peníze, tak ke konci roku můžeš doplatit, aby se dosáhlo na větší státní příspěvek. Kromě toho mají založené oba konto Beruška u KB, je to bez poplatků a je tam nějaký malý úrok, tam dáváme peníze, co dostanou na narozeniny atd. můžeš kdykoli vybírat. A úrazové pojištění máme pro celou rodinu dohromady u Generali. Nejlepší je poptat se známých, jestli neznají nějakého opravdu spolehlivého finančního poradce, který vám nebude nutit produkty, ze kterých má největší výdělek, ale opravdu vám dobře poradí
11. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dle mých zkušeností nejlepší Talisman od Avivy. Pojištění s dobrým spořením. :slight_smile:
11. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katko, vybrali jste neco? jsem na tom podobne a nechce se mi patrat... :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my jsme rozhodnuti pro mimi take zalozit sporeni. Pro zacatek si rikame tacek mesicne, ideane aby bylo mozne treba i dosypat kdyz se urodi vic, popr zmenit castku. Predstavovali bychom si sporeni na 18let, ktere ditko proste k plnoletosti dostane pro vstup do zivota. Takze idealne bez rizik, s co nejvetsim zhodnocenim. Uvazovali jsme, jestli i jde treba miminku zalozit stavebni sporeni:..?
30. kvě 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek