Sport v páru - kam chodit cvičit s partnerem v okolí Prahy 15?

kok123
4. črc 2019

Ahoj všem,

Mám dotaz ohledně sportování v páru. 🙂. Venkovní aktivity jsou fajn rádi vyjedeme na kolo a kolobrndě apod. Jenže se to dost odvíjí i od počasí a není to pravidelné. Chtěla bych se zeptat zda nemáte nějaký typ v okolí Prahy 15 ( Horní Měcholupy), kam chodit cvičit i s partnerem. Nejlépe nějaké skupinové lekce, ale kde budou i chlapi, třeba něco jako crossfit ( přítel se mnou již jednou byl, ale sál plný ženských ho nezaujal) 😂 , ale ta aby jsme to jako začátečníci zvládli.
Díky za tipy popř. Co se svým partnerem děláte vy ?

elesse
4. črc 2019

My chodime behat a kdyz neni pekne, tak na trx nebo kruhac. Vzdycky jsou aspon 3 muzi, tak je to ok

kejt29
4. črc 2019

My chodili pred detma na badminton a to nas moc bavilo. Ted nemame hlidani.

konidana
4. črc 2019

my jezdíme na kole v každém počasí🙂

malinkaelinka
4. črc 2019

Nás nejvíc baví túry. Já miluju fitko, občas jde manžel taky, ale nijak zvlášť to nemiluje, teď co jsem těhotná a nechodím, tak ho nenapadne samotného jít. Zkoušeli jsme spolu spinning, ale já tyhle skupinové věci, kde mi někdo říká, co mám dělat, nesnáším. Ale co je naše top společná aktivita v zimě - saunování. To milujeme - vždycky si předtím jdeme zaplavat a pak sauna... Manžel je otužilec (jakože v zimě leze pod led atd.) a já jsem na to posera a tohle je pro nás dokonalý spojení - prohřát kosti, vyledovat se, společně se u toho zrelaxujeme, kolikrát probereme spoustu důležitých věcí (podle počtu lidí, když je tam klídek, tak nikoho svým žvaněním nerušíme).... Jinak jako tip na společné aktivity mě napadají různé párové sporty - squash, tenis, pingpong... nebo pilates, já chodím do pilates studia na těhotenské cvičení a na klasické hodiny sem chodí hodně chlapů. Jo a abych nezapomněla, běháme spolu Gladiator race, takže vždycky, když se blíží závody tak na ně spolu trénujeme, i by nás bavilo chodit do nějaké větší tréninkové skupiny, ale to byl vždycky problém s časem, protože oba směnujeme a jak má něco daný čas, nechytáme se. (já ranní odpolední, manžel denní noční). Ze stejného důvodu už několik let odsouváme taneční pro dospělé....

dat
4. črc 2019

Jak psala @kejt29 ten badminton je super! S mjzskym se chystame take az si odbhdu 6tinedeli

kok123
autor
4. črc 2019

@kejt29 na badminton jsme taky chodili a i na squash 🙂 bavilo nas to. Jen by jsme potřebovali takovou tu pevnou ruku že máme prostě trénink a tak musíme jít. Jinak to flame a chodíme malo😃

kok123
autor
4. črc 2019

@malinkaelinka já chodila běhat. Přítel byl párkrat se mnou. Ale že by ho to extrémně bavilo to ne. Gladiátor by i pro něj mohl být zajímavý to je dobrý nápad 🙂. Pak když jezdím na závody se psem a běháme tak to běží se mnou na povzbuzení nebo tak když se mu chce 😃 badminton a squash občasné chodíme,ale chtěla bych něco co by jsme dělali každý týden 1x bez ohledu na počasí, zda je vedro či zima.
Přítel má rád kolo, já jezdím na koloběžce je to super baví nás to, ale dost se to odvíjí od počasí :D
Jinak hraje hokejbal takže pak v sezoně je i dost zápasu a v mé sezóně pak dost závodu se psem. Takže se pak i dost míjíme. Proto bych chtěla nějaký společný sport na který se budeme muset 1x týdne dokopat ať bude vedro nebo zima 😃

bayt
4. črc 2019

@kok123 Ten kruháč nebo tabata, tam bývaj chlapi.

ah1234
4. črc 2019

My chodime na kruhovy trening. Prevazaju u nas chlapi a ja skapinam 😂 rozhodne vas to motivuje no
Inak tiez sme chodili na badminton, je to parada ale skor zabava nie vylozene sport.. je to take pre zenske no
A co mame najradsej je lezenie, ci uz na stene vo vnutri alebo na skalach.. tak mozete este skusit to. To uz chodime v trojici aj s brachom a maly - vzdy jeden lezie, jeden isti a jeden strazi dieta 💁🏻‍♀️

kok123
autor
4. črc 2019

@ah1234 díky za tip. Kouknu na nějaký ty kruháče 🙂

kejt29
4. črc 2019

@kok123 tak s tim jsme problem nemeli, radi jsme souperili a tak jsme chodili 2x tydne 😂

annynka94
4. črc 2019

Též jsme chodili na kruháče, přidali jsme se ke Spartan race training group, jsou už v každém větším městě 🙂 donutilo nás to makat a poznali jsme partu dalších super lidí 🙂

michaela_2
4. črc 2019

Chodíme spolu lézt na stěnu 🙂

lolam10
5. črc 2019

@kok123 ad badminton,nevim odkud jste ale nemohli byste si udelat pevnou rezervaci?napr.kazde utery od 17h.to by jako pevna ruka nestacilo? P.s.jestli jste z petrovic zkuste hamr zabehlice,jde si koupit permici na cely rok na konkretni den a hodinu a levneji to ani nesezenete,hamr ma dobre ceny,ale je o to velky zajem, tak neotalejte...