Statistika v bazaru - vyplatí se účet PLUS?

aninkas1
19. bře 2016

Ahoj, již nějakou dobu mám účet PLUS a zajímalo by mě, jak moc se "vyplatí" ho mít 🙂 Níže přikládám mou klasickou statistiku za poslední měsíc. Mám mezi 100 a 200 inzeráty v bazárku, aktivně přidávám max 20 věcí týdně, prodávám převážně oblečení po dětech občas nějakou hračku, příslušenství ke kočárkům. Zajímalo by mě, jak vypadají vaše grafy "rozkliknutých" inzerátů, myslíte, že se to dá nějak porovnat? Vysledovala jsem například, že některé dny se inzeráty rozklikávají častěji, než jiné dny (nejhorší je asi čtvrtek 😅 ). Tak pokud máte zájem porovnat své grafy a kouknout, jakou sledovanost mají ostatní, moc uvítám vaše příspěvky s fotkou 🙂 Statisiku rozkliknutí inzeárů najdete v "Můj bazar" -> a sjedete až úplně dolů pod poslední inzerát, zde uvidíte graf. Zkuste vyfotit obrazovku (print screen) a přidat graf do diskuze spolu s tím, kolik máte průměrně inzerátů a jak často přidáváte 🙂 Třeba se dozvíme zajímavá čísla 🙂 Děkuji! Ani

hojda
30. říj 2016

@aninkas1 Přikládám svůj graf. Aktuálně mám cca 250 inzerátů, většinou oblečení, ale už pro větší děti (vel 86. až 122), miminkovského už skoro nic nemám. Vládám nárazově, jak je čas a jak děti povyrostou z oblečení. Je vidět, že zobrazení máš mnohem více, asi bych o Plus uvažovala, pokud by bylo cenově výhodnější, když porovnám s inzercí jinde, tak je to 50,- na měsíc. Jsem zvědavá, jak jsou na tom ostatní 😉 .

aninkas1
autor
30. říj 2016

@hojda Ahojky diky za info 🙂 Mam s pluskem dobrou zkusenost, i kdyz ta oibrazeni posledni tyden nejsou nic moc, je cidet jak se to hybe 🙂 Kdyz pridam nove veci, okamzite to leti nahoru - inzeraty jsou videt 🙂

hojda
30. říj 2016

@aninkas1 A co prodej? Zobrazování je jedna věc a prodej druhá. S tím jsi také spokojená? Klidně piš do IP.

aninkas1
autor
30. říj 2016

@hojda Kdyz pridam neco noveho, tak mam kazdy tyden cca 3-7 novych zakemcu 🙂 Samozrejme kdyz nic nepridavam (nemam cas fotit), tak je to slabsi 🙂 Ale prodava se mi hodne 🙂 Nemuzu si stezovat 🙂

scai
5. črc 2017

holky jak jste na tom s plus teď ? Měla bych obnovit, ale příjde mi to hrozně drahé, to určitě takhle před rokem nebylo. Na to, že prodám tak 2 věci měsíčně se to bohužel nevyplatí ☹ Prodáváte i vy bez Pluska?

hojda
6. črc 2017

@scai Ahoj, já mám tak 5 až 12 prodejů měsíčně, ale inzeruju i jinde, tak možná půlka je přes MMB. Plusko se mi určitě nevyplatí.

hojda
6. črc 2017

tady moje návštěvnost pokud chceš porovnat

scai
6. črc 2017

Já Teda zjistila, že jsem špatně koukla na ty ceny a koukala na to pro 🙂 ale dík moc za info a grafy