• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stěhovali byste se přes 300 km do pronájmu?

28. srpna 2012 
ahoj všichni,prosím o názor.Bydlím v pronajmu s dětmi a mužem,stěhovaly jsme se sem za praci a nikoho tady nemáme.Bohužel muž o praci přišel a vzhledem k tomu že ma zdr.omezení tak ji těžko najde.Mě tady chybí i mužova mamka ktera i když neni svata ale vnoučat si hledí.Manžel by se chtel vratit ale ja mam obavy:jak najit bydlení-pronajem.rk si nemužem dovolit .Praci by tam měl.Jak by jste se rozhodly Vy ?Šly by jste do stehovani přes 300km do pronajmu?
25. srp 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepáč že píšem sem no neviem ako sa zakladá nový príspevok poradíš mi?
25. srp 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To záleží na mnoha okolnostech. Kde najdeš lépe práci ty? Tam kde teď bydlíte nebo v místě, kam byste se přestěhovali? Kde se ti líbí více, myslím tím, v kterém z těch míst jsi zvyklá a spokojenější? Jak by to v případě odstěhování bylo s bydlením, byl by podnájem levnější nebo dražší? Kde je vhodnější prostředí pro děti? A mnoho dalších otázek, na základě kterých bych se rozhodla.
25. srp 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak bydlení je tam asi o 2tis.levnější,mě se tam libi ale tady taky :slight_smile: děti by tam měly babičku,tady nemaj nikoho.ja do prace nechodim,pečuji o synka
25. srp 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanca830 Kdybych měla soudit jen podle toho, co popisuješ, asi bych se stěhovala. Píšeš, že v současném bydlišti nikoho nemáte, kdežto v novém (asi byste se vraceli do původního bydliště..) máte rodinu; dále manžel by tam měl práci, o sobě nepíšeš, ale jestli práci hledáš, tak je jedno, jestli v současném bydlišti nebo jinde. A bydlením byste pouze vyměnili jeden pronájem za jiný - navíc píšeš, že tam byste platili o 2tis. méně. Takže roli by u mě asi hrálo jen to, odkud kam bych se měla stěhovat (klidné město s čistým vzduchem X zakouřená průmyslová oblast).
25. srp 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to krásne male městečko
25. srp 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se asi stěhovala zpět. Z toho, co jsi sem psala, tě v dosavadním bydlišti nic nedrží.
25. srp 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanca830 musel by manžel nejprve odjet k mámě na nějakou dobu a zkusit najít i práci i pronájem. Vy byste na něj čekali v klidu doma. Nebo odjet celá rodina, pokud můžete přechodně přebývat u babičky, a snažit se o totéž. Já osobně bych "za lepším" šla i 3000 km! Na druhou stranu, pokud je vám tam, kde jste, fajn a přežijete i bez manželovy práce (asi ano, protože jinak byste neměli na výběr a neptala by ses), tak bych raději zůstala tam. Život s dětmi je dost náročný a stěhování je jedna z nejstresovějších věcí. Pokud bych měla zavedený a udržitelný DOMOV, tak bych neměnila.
25. srp 2012 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych snad nad tím ani nepřemýšlela...nic vás tady nedrží bydlíte stejně v podnájmu je jedno jestli bydlíš v podnájmu tady nebo o 300km dál... tak nevím nad čím váháš?? přestěhovala bych se hned kord když píšeš že tam by jsi měla menší nájem, manžel práci a ty občas hlídání od babičky :sunglasses:
28. srp 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek