Stejný termín narození dítěte. Bude stejná povaha?

19. lis 2019

Čekám druhé miminko, které bude mít velmi pravděpodobné stejné (nebo +- pár dní) datum narození jako to starší. Máte někdo zkušenost, že jsou sourozenci povahově velmi podobní? Mám už doma jednoho temperamentního střeleného Střelce a docela bych uvítala poklidnější dítko 🙂 Berte to prosím s nadsázkou 🙂

kajalka
19. lis 2019

Ne. Ani jednovaječná dvojčata nemají stejnou povahu, natož sourozenci x let od sebe. Tak máš aspoň naději 😂

denca033
19. lis 2019

Každé dítě je jiné. Ať to jsou dvojčata nebo ne. To že se ti narodí ve stejný den nebo se stejnou povahou to je taková šance asi jako vyhrát ve sportce

eleanora84
19. lis 2019

Máme v rodině dvojčata a každá je úplně jiná

klaarusa
19. lis 2019

Mám dvě dcery, narozene ve stejném měsíci. A naprosto odlišné povahy od miminka.

novamamina
19. lis 2019

Já mám v okolí rodiny s více dětmi. A je jedno jestli jsou termínem podobne. Ale co fakt plati, alespoň v těch rodinách co znám, tak že první a třetí dítko jsou povahou hodně podobné a pak druhé a čtvrté taky. Takže pokud čekáš druhé, podle me teorie bude úplně jiné 🙂

svntvt
19. lis 2019

@novamamina jee tak to by to druhe mohlo byt fakt klidnejsi?😂 Paneboze prosiiiim 😂😂 a treti uz teda delat nebudem 🙈🙈🙈😂😂😂

lenatko91
19. lis 2019

Z astrologického hlediska budou mít asi něco společného, ale rok narození bude jiný, taky hodina, postavení planet atd, navíc se bude i jinak jmenovat, takže stejné opravdu nebudou 😉

babanci
19. lis 2019

Mám děti narozené 6. a 9. dubna a povaha úplně diametrálně odlišná.

makronka222
19. lis 2019

I dvojcata maj jiny povahy prece. Znameni je tak 10% toho, jakej ten clovek bude

pink_unicorn
19. lis 2019

Ne 🙂 Jedna je klidná, mírná, přecitlivělá, druhá je jak džihádista 🙂

astyna88
19. lis 2019

Ne,zalezi i na hodine narozeni 😀

babanci
19. lis 2019

@pink_unicorn Super popis. Přesně tak bych mohla popsat ty svoje. 😀

chumlee71
19. lis 2019

Kamarádka porodila dvě děti ,první : 2.2. ve 12:15 a druhý o dva roky později 2.2. ve 12:40 a jsou úplně rozdílný 😁

odula
19. lis 2019

@chumlee71 tyyy jo. To budou párty az budou velký 😱😃

chumlee71
19. lis 2019

@odula a do toho ještě mají starší dvojčata 😄🍰

chumlee71
19. lis 2019

@odula čtyři děti a jen dvoje narozeniny 😊

veronikav31
19. lis 2019

mám 2 děti v rozmezí 2 let a 1měsíce a povahově jsou podobní,ne-li stejní,ve všem co dělají,jak se chovají.Ani jeden není klidný,oba jsou aktivní,chvilku neposedí,lítají jak draci všude,jsou ukecaní(mladší syn 1 a 3/4 roku kecá jak divý,rozumět mu je velice dobře,starší dcerka je taky ukecaná a má dobrou vyřídilku 😀).

hafika
19. lis 2019

Máme dvouvaječná dvojčata holky, rozdíl narození 2 min a jsou hodně rozdílné, vzhledově i povahově. Mají ještě staršího bratra a vzhledově jsou si podobní syn a dvojče B, A je jiná. Naopak povahově jsou si bližší syn a A (a jak jsou oba tvrdohlaví mezci, tak spolu hůř vychází), B je jiná. Takže třeba ani teorie @novamamina u nás neplatí 😀, protože 1. a 2. dítě mají stejnou povahu.

lessika
19. lis 2019

Ja jsem 8.11. a starsi sestra 16.11. Obe stirky a kazda jina :D obe strelene.

novamamina
19. lis 2019

@hafika výjimka potvrzuje pravidlo 😅

hafika
19. lis 2019

@novamamina Když tyhle teorie mají vždycky trhliny, třeba o dvojčatech se tvrdí, že jsou vždy jedno pravák a jedno levák. Dokonce jsem četla, že to nějak souvisí s tím, jak se děti vnímají v děloze a že možná leváci měli zamlklé dvojče. No, a naše holky jsou obě levačky, i když teda mají ty laterality trochu pomíchané, jedna k tomu kope pravou nohou a druhá má řídící oko pravé. Ale ruku už od roka používají zásadně levou.

amazonkajanik
19. lis 2019

Jedna z neteri je ve stejný den ,jako její nevlastní sestra a jsou rozhodně rozdílné povahy a vůbec to není tím, že má každá jinou matku. Mám bratra o 10let staršího, má jinou matku, je ryba já beran a jsme si povahově podobní. Jinak charakteristiku znamení ovlivňuje i čas narození,atd.

amazonkajanik
19. lis 2019

@hafika a víte že znám dvouvajecna dvojčata,kdy ta starší je pravak a mladší levak. Ale obě uměly velice krásně malovat.

novamamina
19. lis 2019

@hafika tak o tomhle jsem ani nikdy neslyšela. Tak to jsem zase "chytřejší". Ty laterality jsou podle mě dost často takhle zkrizene. Moje mamka má obrácený sklon písma a četla jsem, že je to prave také zkrizenou lateralitou.