Stránka se spotřebitelskými soutěžemi. Byl by o takové stránky zájem?

daisynka84
16. kvě 2020

Zdravím a jdu si pro radu! 🙂

Mám jednu velkou vášeň - spotřebitelské soutěže - např. kupte si čokoládu, zašlete údaje z účtenky na webu www.xy.cz a vyhrajte jízdní kolo, automobil atd. Již několikrát jsem v takových soutěžích vyhrála a ráda bych, aby pocit z výhry zažili i ostatní. 🙂 Proto zvažuji vytvoření vlastních webových stránek, na které bych vkládala aktuální spotřebitelské soutěže a zároveň bychom tam měli prostor k diskuzi jako jsou zde na sdílení informací o soutěžích, výhrách apod.

Proto se ptám - byl by o takovou stránku zájem? Po registraci a zaplacení měsíčního poplatku byste měli na tyto stránky přístup, kde by byly jednotlivé soutěže vypsané - jak se zúčastnit, odkaz na soutěžní stránky, podrobná pravidla, info o výhře atd.

Jakou částku byste byli ochotni za měsíc za takové stránky dát?

Moc děkuji za jakékoli reakce. 🙂

anina32
16. kvě 2020

@daisynka84 No, popravdě mi připadá přitažené za vlasy za to něco platit...

sudylichozrout
16. kvě 2020

@daisynka84 Ne, fakt ne. Naprosta bejkarna.

lolam10
16. kvě 2020

Nic,pokud budete mit na strankach reklamy lze je mit zdarma.jinak neverim ze jde neco vyhrat takze bych urcite jic neplatila predem.popravde to zni cele jako podvod.osobne neznam nikoho kdo by neco vyhral ani v 90.letech kdy to fakt frcelo natoz ted....

veronikav31
16. kvě 2020

Ne, proč bych měla platit po registraci měsíční poplatek.to by bylo jeden měsíc, pak zase další zaplatit a další zase?to si raději budu odkládat měsíčně peníze a na něco si našetřím než platit měsíčně a nic nevyhrát

micha2105
16. kvě 2020

Také mám zálibu v různých soutěžích a musím říct, že podobné stránky už existují a upozorňují na nové a aktuální soutěže.

veronikav31
16. kvě 2020

@micha2105 a vyhrála jsi už něco?

daisynka84
autor
16. kvě 2020

Děkuji všem za vyjádření. Otázkou je, jestli se tady ptám na správném místě - když nesoutěžíte a nevěříte na výhry, které se v nich dají vyhrát. Já v nich vyhrávám pravidelně, jinak bych se ničím podobným ani nezabývala - proto chci soutěže šířit. Když daný výrobek už kupujete, není nic těžkého soutěž poslat a zkusit štěstí. Proto mě právě napadlo tyto soutěže shromáždit na jednom místě a šířit dál.
@veronikav31 ano, každý měsíc nějaký symbolický poplatek, třeba 20-50,- Kč. Šlo by se kdykoli odhlásit, kdyby vám to nevyhovovalo a nebyla jste na stránkách spokojená.
@micha2105 já o žádných takových nevím a to se soutěžemi zabývám už 20 let. Můžete mi je prosím sdělit?

sudylichozrout
16. kvě 2020

@daisynka84 Jasne, poslat do pofiderni souteze odpoved spolu se souhlasem o ftipnem nakladani s osobnimi udaji. Ani nahodou.

veronikav31
16. kvě 2020

@daisynka84 já soutěžím,ale je to bez poplatku,o to jde. A párkrát jsem už něco vyhrála,např.detske pleny Pampers.nebo třeba na tnd.cz ,apd.osobne bych nešla do ničeho kde je potřeba dát nějaké peníze dopředu

esterka610
16. kvě 2020

Na Fb a Instagramu je spousta skupin, kde si holky dohazují mezi sebou souteže a tipy. Zadarmo, sama v několika jsem. Nechápu ten poplatek.

micha2105
16. kvě 2020

@veronikav31 teď během 3 měsíců jsem vyhrála 2 poukazy na dovolenou a kosmetiku 😉 takže opravdu to funguje

micha2105
16. kvě 2020

@daisynka84 třeba soutezmania.cz nebo ceske-souteze.cz

daisynka84
autor
16. kvě 2020

@micha2105 díky, to jsou stránky se soutěžemi na netu, ne spotřebitelské

tulikiss
16. kvě 2020

tak jestli to dobre chapu tak ty vyhravas v soutezich, dostavas veci zadarmo a proto chces ty souteze rozsirit i mezi ostatni, aby si mela mensi sanci na vyhru... tak a ted jeste tu o cervene karkulce.

veronikav31
16. kvě 2020

@daisynka84 jen nechápu princip toho tvého webu. Stačí se zdarma přihlásit jak na Fb,tady na Mk i na webech na netu a máš soutěže na dlani.tak proč platit měsíčně?to se nikomu nevyplatí,abys ho informovala o tom kde ta soutěž je

daisynka84
autor
16. kvě 2020

@tulikiss já mám takový názor, že pokud v té soutěži mám vyhrát, tak vyhraju, i když se zúčastní víc lidí, takže mi nedělá problém informovat o soutěži i jiným lidem. Dělám to tak už spousty let, ale zatím jen v rámci svých blízkých. Teď bych to ráda rozšířila i dál.

daisynka84
autor
16. kvě 2020

@veronikav31 protože žádné takové stránky, kde bys měla jen spotřebitelské soutěže, všechny pěkně pohromadě a aktuální, prostě nejsou. Aspoň já je marně hledám už roky. Tak jsem se rozhodla je sama vytvořit. Jen to zabere prostě nějaký čas (vkládání na web a jeho provoz, aktualizace, oslovování pořadatelů) atd.

sudylichozrout
16. kvě 2020

@daisynka84 Tak proc to chces zpoplatnit??

daisynka84
autor
18. kvě 2020

@sudylichozrout protože do toho vložím svůj čas a vynaloženou energii (obesílání firem ohledně souhlasu se zveřejněním, vkládání soutěží na web atd.). I když mě to baví a budu to dělat ráda, má to pro mě určitou hodnotu.

daisynka84
autor
7. čer 2020

Kdo máte zájem, můžete mrknout, stránky jsou již na světě. Jsou a budou zdarma 🙂 www.chcemesoutezit.cz