Strašně moc miluji svého muže

karlajasmine
16. lis 2015

Nezakládám toto téma, abych se nějak chlubila svým mužem, ale proto, že je tu tolik témat o chlapech,kteří podvadeji/nepomáhají doma, atd atd, a myslím, že i ti výborní manželé a tatínkové si zaslouží být zmínění a hlavně aby bylo vidět, že existují i věrní spolehlivý chlapi, o které se člověk může opřít.. Od porodu si každý den uvědomuju jak je můj manžel zlatej..už při samotném porodu mi byl neskutečnou oporou, po porodu doma udělal důkladný úklid abysme se mohli s malým vrátit do čistého bytu, pořád vaří, chová malého, v noci se mnou vstává a pomáhá mi přebalovat, jel na úřady, vyzvedáva mi věci v lekarne, když brečím vyčerpáním tak mi říká jak jsem nádherná a ze mě miluje , když jsem kolem něj prošla s tím vytahanym brichem po porodu, tak mi řekl, jak jsem v mateřství sexy. Prostě mám pocit že si zaslouží veřejnou pochvalu.

kacca11
16. lis 2015

Krasne tema, taky musim sveho muze verejne pochvalit, je proste uzasny. Tema se mi moc libi, prijde mi smutne, co se tu o muzich tak casto docitam.

A gratuluji k miminku!

deea26
16. lis 2015

Ale jen se chlubme, máme čím! Je vážně smutné, co se tady člověk o tom "mužském plemeni" dozví a je mi moc sympatické, že se tady objevil i pozitivní hlas. My jsme před dvěma lety přišli o mimčo asi v 9 týdnu, manžel mě úžasně podporoval, chápal, toleroval různé výkyvy, které jsem potom měla (jako třeba, že jsem z domácnosti vyhodila asi 80% věcí, protože už jsem je prostě nevystála a podobně...). Teď čekáme znova a samozřejmě mám pořád o prďolku strach, navíc mě tchýně doslova mučí, kdykoliv přijede, řečma o tom, jak jsem drobná, malá, hubená, jak nemám břicho, jak mimino nebude zdravé a jak budu mít hrozný porod. Já jsem normálně docela "držka", ale tomuto se bránit neumím... Manžel ji vždycky tak pěkně "setře", až mám úplnou zlomyslnou radost 😀

lucikakajik
16. lis 2015

Ani nevite holky jak vam tohle zavidim, ja to mam spis opacne neco v tomhle smyslu: TO UZ SE ZASE BOJIS PORODU VZDYT JE TO NORMALNI U ZENSKYCH, NEBO VIS ZE MAS O DOST VETSI ZADEK SE STEHNAMA NEZ PREDTIM ....Takze tohle bych si opravdu prala nekdy zazit:( Moc vam to preju

lv
16. lis 2015

máš recht, i to virtuální pokdákání tady svádí ke stěžování - jako když si povídáme s kamarádkami..někdy alespoň sdělená starost trochu uleví..a navíc pár vět, kdy se shrne "nepomáhá, hučí, prudí" nám obrázek o tom, že jindy je milionovej, hodnej, pomůže, podpoří neukáže..takže připojuji se, přes mouchy a prudy svého manžela miluji, i po 10 letech spolu.

nov777
16. lis 2015

Hlasim se do klubu. Muj muz by si zaslouzil pozlatit a denne uctivat 😉

siiia
16. lis 2015

konečně téma, kdy si řeknu, že nebudu nakonec házet flintu do žita a jednou si toho správného tatínka s dcerkou najdeme 🙂 děkuji 🙂

deea26
16. lis 2015

@lucikakajik No, poznámek o zadku u nás taky pár bylo- ale chápu Vás, není poznámka jako poznámka... A normální je právě ten strach z porodu, jejda! Já se třeba do otěhotnění věnovala horolezectví, neřekla bych, že jsem srabík, co se snadno vzdá, ale bobky mám pořádné už teď 😀 Nejsme holt kravičky nebo ovečky, které to prostě vyhodí, kdy to na ně přijde a ani při tom nepřestanou přežvykovat! Pěkně manžela srovnejte, že na porodním sále se uvidí, kdo je větší frajer! 😉 Co tak slýchám od kamarádek, borci dělají ramena a pak se klepou jak ratlíci nebo slzí jako krokodýli... 😀

deea26
16. lis 2015

@siiia V tom vám hrozně moc držím palce. K manželovi jsem se musela "probrat" řadou poděsů a už jsem si myslela, že normální chlapi došli. Určitě je pro Vás ještě někde nějaký schovaný! Přeju moc štěstí!

whiteswan
16. lis 2015

Také bych chtěla veřejně pochválit mého muže. Se vším pomůže, podpoří, je mi stále oporou.. moc ho miluji!

jitavrtule
16. lis 2015

Můj muž je pro mě ten nejúžasnější na světě. I když bych ho občas s chutí umlátila válečkem na nudle 😉
Má spoustu vlastností, pro které si ho vážím - je neskutečně pracovitý, spolehlivý, zodpovědný, pořádkumilný, co slíbí, to udělá a věci dotahuje do konce. Občas mám vedle něj lehký pocit méněcennosti, na druhou stranu mě motivuje k tomu, nebýt takový lehkovážný rozjuchaný chaotik, co od přírody jsem. A i kdyby nám to do budoucna nemělo vyjít, je skvělý táta a pro Elu by dýchal. Tož tak 🙂

sara84
16. lis 2015

Haha, s tim valeckem souhlasim, dnes jsem po nem mrskla kindervajickem,neb je bordelar, ale i tam je to muj muz a miluji ho a i toho bordelare v nem 🙂

slunickova123
17. lis 2015

Pekne tema. Pridavam se k pochvale meho muze. Moc si ho vazim, udela vse, s cim potrebuju pomoci, uklidi, nakoupi, uvari, pravidelne hlida nase dite ( chidim tancit) i jindy hlida, kdyz jdu nekam se bavit. Je moc hodnej a je klidas. Zatimco ja jsem nervak a jsem hodne narocna a porad bych chtela neco navic. Hodne veci mu vycitam , a pritom jsou to blbosti ( ze pribral, ze se neholi tak casto, ze mi nenosi darecky, zevje moc starostlivej...bla bla). Moc me to pak mrzi, protoze si uvedomuju, ze mam byt rada za poklad, co mam doma , kdyz to tady pak ctu..

karlajasmine
autor
17. lis 2015

@siiia Najdete, urcite 🙂 Na toho sveho jsem cekala hodne dlouho ale nakonec se nasel..

siiia
17. lis 2015

@deea26
@karlajasmine holky děkuji moc za milá slova 🙂 a vy se svého štěstí držte zuby nehty 🙂 Moc Vám to přeji 🙂

whiteswan
17. lis 2015

@slunickova123 Máme to úplně stejně. 🙂

slunickova123
17. lis 2015

@whiteswan musime na sobe zapracovat;)

martiina_k
17. lis 2015

Tak to je po dlouhé řadě negativních témat konečně nějaké pěkné. Musím se přidat do řady těch, co mají doma poklad a často si to uvědomuju. I když s tím válečkem mám občas podobné chutě 😅 😅 😅
Jediné co mě na něm rozčiluje je to, že má na vše svůj čas a já bych některé věci (skoro všechny) chtěla hned 😅 Ale jinak je obrovská podpora (nemůžu mít přirozeně děti, takže myslím, že IFV je velká zátěž pro vztah), jsme spolu 8 let, z toho 6 let žijeme spolu a klape nám to výborně. A to přesto, že v jádru jsme každý naprostý opak a domluvit se na něčem je často dost náročné. Např. koberec jsme si ještě od dubna nevybrali, tak jsme zatím bez něj 🙂))))

slunickova123
17. lis 2015

@martiina_k jj, to me taky rozciluje, taky bych chtela vse hned. Ake ucim se s nim trpeluvosti😉

ivular
17. lis 2015

Holky, strašně moc Vám závidím, protože mně byl dopřán pouze netvor, který žije z mého zoufalství. Aktuálně jsem na tom tak, že začínám pociťovat úzkost, už jen když vidím chlapy např. v MHD. Zní to asi divně, ale je pro mě úlevou, když čtu, že to můžou být i hodní lidé🙂

koordinatorka_odboje
18. lis 2015

Přidávám se do klubu 🙂 S manželem jsme si prošli několika krizemi, ale vždycky jsme je spolu zdárně překonali, protože jsme oba mysleli jeden na druhého. jsme spolu 6 let, z toho půl roku manželé. Manžel by se rozdal a udělal, co mi na očích vidí a když to skřípe, tak se jednoduše polechtáme nebo obejmeme a je to pryč.

evapater89
19. lis 2015

@siiia jsem důkazem, ze si určitě najdete muze svých snů... Po rozchodu s manželem jsem mela par exotu a už nedoufala a ted již mam druhého manžela. To jsem říkala, ze se vdávat nikdy už nebudu 😊.. Mého syna z prvního manželství peijalbjako vlastního a neskutečně ho miluje a dává to denně znát. Ted čekáme spolecne przinceznu tak je cely na mekko. 😊.. Vždy má pro mě pohlazeni a kdyz jsem musela byt dohola bez vlasů tak se na mě díval jakobych byla ta něj na světě - na můj obdiv. Je skvělý, i ores me nálady je trpelivy a milující a cokoliv bych si přála a bylo by to v jeho silách pro me a syna udělá. Moc si ho vážím a mela bych ještě více.. Jen jsem občas vzpurne povahy a nedokážu ho docenit.. Miluji svého muže. A věřím,že vy budete také.. Ten můj přišel jak blesk z nebe. A to jsme se dlouha léta znali, koukali po sobě už jako puberťáci, ale teprve teď jsme spolu a šťastni. Po roce svatba a na libankach jsme počali ❤ ... Samozřejmě každý mame své muchy, ale celkově ❤

loilla
19. lis 2015

Nádherné téma, krásný úvodní příspěvek.. ♥

Jsem šťastná, že něco podobného můžu napsat i já. Že mám vedle sebe nejen skvělého partnera, milence a báječného tátu našeho syna. Ale že je to zároveň i ta největší podpora a opora. Zpovědnice, moje vrba. Náruč, do které se schoulím, když mi není dobře a po pár vteřinách v jeho objetí je ten svět hned veselejší, stres pomalu odplouvá a já se cítím v bezpečí, šťastně, hezky...

Je to prostě muž s velkým M a chlap vedle kterého chci zestárnout!