• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stravujete se v restauracích? Jaké jídlo preferujete?

28. června 2009 
autor
jedna velka pravda :sunglasses: kdo ma hloubeji do kapsy nema kupovat ty sracky lacine a kor detem,ale malo a kvalitni tak jak to bylo driv ,rikam to celou dobu ,ale je to tak... :sunglasses: nicmene vice stridmosti a jednoduchosti ve stravovani by neuskodilo
17. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
stravila jsem tedka 2,5 dne v nemocnici, takovy jidlo bych nedala ani nepriteli, natoz pacientovi....des bes
17. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co vam varili?
17. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja misto 60kc za pobyt bych si platila za jidlo,ale dle vyberu teda je to lepsi psychologicky nez platit za lezeni
17. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
byh to nenazvala varenim, v so vecer 2 chleby, sunkovej salam, jedno maslicko, v ne rano vanocka ( maslo i marmeladu mi nekdo ukradl), k obedu polivka neidentifikovatelna, proste nevim, k jidlu kur. stehno s ryzi ( maso hnus) Mie dali na diete br. kasi z prasku ale s vodou a varenou mrkev, odpoledne jsme sli domu nastesti, pac k veceri mela byt zemlouvka
17. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych si za jidlo dalal i vic, ale aby se to aspon dalo zrat
17. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, co máš proti žemlovce, mňam :slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
proc nedavaji v nemocnici zeleninu a ovoce??kdyz je cloveknemocnej ma mit dostatek vitaminu preci ne?a na vyber by melo bejt jako v dnesni dobe nevim proc to jeste neni bezne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zemlovku taky miluju :grinning:
17. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak ovoce jsem tam nevidela snad u nikoho, co si nedoneses, nemas...

zemlovku nejim, nemam rada namoceny pecivo...
17. bře 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem zvedava jake bude jidlo na odd sestinedeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: posledne me nejak neprislo extra vyzivne pro kojici vycerpane maminky :rolling_eyes:

dneska si davame domaci segenim s namocenym knedlikem :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
28. čer 2009 ve 21:30 • diego92
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek