• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Strážnici v supermarketoch. Čo si o nich myslíte?

22. června 2008 
Jistě děsně nenápedně :grinning: Jsou nenápadní jako můj bratranec když hraje na schovku, stojí před tebou oči zakryté dlaněma a rozčiluje se že ho nemůžeš vidět, protože on tě taky nevidí... :grinning:

Jinak ještě zpětně poznámka, nejsem slovenda abych měla datum narodenia, já mám datum narození, když už tady mudruješ že ta je z cz a ty ne...! A ještě jedna věc, četl jsi vůbec co tu někteří psali, konkrétně kontrola OP prodavačkou??
Jo tak tu způsobilost vidím na vlastní oči, jeden stěží osmnáctiletej, druhej notor a všichni prošli prověrkama na vnitru :wink: :grinning: :grinning:
Dalas ty hodně trpíš svou prací že?? :grinning:
22. čer 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi super!!tak ja do te Vankovky teda pudu uz konecne a najdu ten obchod kde dela tvoje segra a neco tam cmajznu kdyz to teda tolerujou :grinning: :grinning: ale jak to udelat kdyz nesnasim shopping centra?? :grinning:
22. čer 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no není SBS jako SBS že :sweat_smile: jinak tuším, že u nás v ČR snad tenhle pojem neexistuje, protože SBS...by měla být štátná bezpečnost Slovenska? :confused: :confused: :confused: ale nevim...např. MP dělá SBS v Národnej banke, a tam už jsou teda ty prověrky docela drsný, jak fyzický tak psychický :wink: ale do DM či do hypermarketů..tam fakt může jít dělat každej ňouma :sweat_smile:
22. čer 2008 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak v dnesni dobe delaji vsichni vsechno!!ja znam hodne ochranaru z obchodu ,ale asi 2ze vsech jsou ochranci jak se patri(postavou,fyz.vykon.,vzhledem celkove,chovanim,vzdelanim)
22. čer 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie: ono je to hlavně kvůli tomu, že ta práce v hyprech je fakt nudná a strašně málo placená, takže to nikdo nechce dělat..a pak tam fakt berou každýho..máma dělá v účetní a bezpečnostní firmě..a prej ty bezpečáci..to jsou samý dědkové napůl v invalidním důchodu :sweat_smile:
22. čer 2008 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki, zavolám jí, ať si dá bacha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

btw. je fakt, že jsou ti ochranáři nenápadní hodně.. jak sousedovic kocour, když zaleze hlavou pod koberec a myslí, že nejde vidět
22. čer 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak sis..
hehe kocour pod kobercem ..hod foto :grinning: ne vlastne ty ses kocour :grinning:
22. čer 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě furt vrtá hlavou to SBS...pže fakt jako nevim, jestli to u nás existuje..a jestli jo, tak by to mělo znamenat něco jinýho :confused: než na SK :confused: ..protože MP je bankový policista..např., a to tady asi není :confused: a jak se ta funkce nazývá v ČNB fakt netušim :confused: :sweat_smile:
22. čer 2008 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sbs je sběrná služba :grinning: :slight_smile:
22. čer 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to je asi nejtrefnější :grinning:
Jinak SBS je i u nás = soukromá bezpečnostní služba :wink: a proto nemá žádné pravomoce, protože je SOUKROMÁ :grinning:
22. čer 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
matahryy: aha..a tam je to státní :wink: v tom je ten rozdíl :sweat_smile: pže oni tam ty pravomoce maj, pže u nich je to státní policista...asi teda :confused: :sweat_smile:
22. čer 2008 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin, no skratka znamená to čo u vás. Keby boli štátny - neviem, či by to vyzeralo inak. Už aj policajti v štátnej službe zabudli na slušné správanie. Hlavne DI. Proste štát v štáte. :cry: Ale najhoršie je , že sa takto správajú aj ku kolegom, nie len k stránkam. Vlastne, ktovie, čo je horšie. Presne sme sa s manželom rozprávali, že by sa prijímačky nemali skladať len zo fyzických previerok, psychotestov a slov. jazyka ale hlavne zo slušného správania. :grinning: My pracujeme obaja v štátnej zložke cez 10 rokov, ale týchto nových čo berú .........
22. čer 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek