Studium a dvě malé děti. Jste na tom podobně?

r123
18. pro 2008

ahojky zakládám tohle téma jelikož jsem nenašla podobné a vyhledávač mi najde jen samé hlouposti. je mi 22.jsem na mateřské mám dvě děti.kluka skoro 4(chodí do školky)a holku 9 měsíců!chystám se od září dodělávat střední školu!máte někdo podobnou situaci?mám obavy že to bude hodně těžké tak si chi jen tak pokecat a pomoct si navzájem z maminkama co jsou na tom podobně 🙂

janulle22
19. pro 2008

ano verit si ale nebyt namyslena... 😀 😀 ...a ty delas jake obory...?

majatob
19. pro 2008

na stredni fletnu a na univerzite muzikologii.. 😀

tannawe
19. pro 2008

majo f klíídku...clovek vetsinou cte ty prispevky tak nejak po svem...chybi tam ta dikce jakou by to clovek rekl, takze je jasny, ze nekdy se neco muze pochopit jinak 😉
ja - management uziteho umeni a ekonomka
😖

janulle22
19. pro 2008

tyyyyyyyyyyy joooo....tak to bych asi se svyma bunkama co mi jeste v mozku zbyly nedala... 😀 😀 pokud tam nekdy nejake byly... 😅 😕 😀

majatob
19. pro 2008

tan: nad ekonomkou jsem taky premyslela na pristi rok, ale asi zkusim pajdak..

tannawe
19. pro 2008

majo rozhodne jdi na pajdak! 😉 je skoda ubijet talentovanou mladou zenskou na ekonomce!a svetove ekonomika jde vime kam, takze pajdak mi prijde tedy urcite pro tebe osobne lepsi... 😕

majatob
19. pro 2008

no jo, ja jen chtela trochu rozsirit obzory... 😀

tannawe
19. pro 2008

tak si kupuj respekt a vyjde ti to nastejno! 😀

r123
autor
19. pro 2008

taky si myslím že pajdák je lepší.školy budou stále a děti taky nebo ne???? 😀 😕 😀

majatob
19. pro 2008

to je fakt 😀

r123
autor
19. pro 2008

no a při babybomu co tu máme.do kterého jsem se zapojila i já se svými dětmi 😀 ti radím jdi na pajdák jako možná budoucí učitelku mých dětí!!!!! 😀 😎

janulle22
26. pro 2008

tak kde to vazne...?studium vas preslo...? 😀

majatob
30. pro 2008

ahoj 😀 my jsme byli na vanoce pryc, tak jsem se sem nedostala...
studium nepreslo, mam toho ted docela dost na praci, protoze jsem se samozrejme vubec neucila a vubec nic nedelala...no, tak si do 5. budu uzivat pri vypracovavani ukolu apod...
a co vy? 😀

janulle22
30. pro 2008

ahojky...tak ja jeste nemam co delat ale taky me to nepreslo...sice jen odhodlani ale i tak... a prosimte co ze to delas za skolu..?

majatob
30. pro 2008

jani, delam dve, konzervator na dennim a muzikologii na UP dalkove... 😀 a ty? nechce se mi to cist zpatky... 😅

janulle22
30. pro 2008

tak ja jeste nic...teprve se bdu hlasit na nastavbu obor podnikani... 😉 juj ty mas vlastne tu hudbu co...?t jo to bych nedala mam absolutni hluch... 😀 😀 😀

majatob
30. pro 2008

taky uz jsem si na tebe vzpomnela 😀 kdy mas prijimacky? nebo to mas bez? 😀

janulle22
30. pro 2008

no je to bez prijimacek jen podle prospechu... 😅 ...coz mi prijde pro ty ktere se treba hur ucili ale maji tu snahu si dodelat maturu takova podpasovka...diky tem prijimackam meli nejakou sanci se tam dostat ale takhle... 😖 ... zas je to dobre pro ty kteri se dobre ucili...takze si clovek nevybere...
ja si taky na tebe vzpomnela jak si to napsala... 😀 😀 ...

mas notasa..?

majatob
30. pro 2008

mam, proc?

janulle22
30. pro 2008

jen ze bych ho moc chtela, ale jen tak si ho kupovat nechci ale kdybych ho potrebovala ke studiu uz by byl poradny duvod... 😀 😀