Používáme cookies. Více informací zde. OK

Sušička sráží trička, poraďte jiný program

palma111
14. lis 2014
Ahojda holky, mám takový úplně asi blbý dotaz. Vloni k Vánocům jsem dostala sušičku na prádlo. Je to super vychytávka, od tý doby jsem nedržela žehličku - teda možná tak 2x 🙂. Akorát se mi zdá, teda teď už vím, že nezdá, že se mi v ní sráží trička. Nejdřív jsem si myslela, že je to tím, jak se to vlákno načechrá, ale teď jsem koupila synovi nová, tak mi to nedalo a změřila je. A po vyndání mělo tričko na rukávech o 1,5 cm míň. Už jsem vyzkoušela víc programů, ale pořád víceméně stejný výsledek (vždycky risknu tam strčit jedno nový, abych to vyzkoušela). Mám AEG 86589IH2CS. Poradíte někdo jaký program? Nebo s nějaké svoje zkušenosti? Předem moc díky!
pabka
14. lis 2014
@palma111 Ahoj, moc jsem chtěla sušičku, tak jsem se po kamarádkách poptávala, co a jak... No a přesně tohle mi kamarádka řekla! I že trika měřila, že se opravdu srážejí! 🙂
lrg
16. lis 2014
Je to tak, všechno se mi tam sráží. Myslím, že mám stejný typ jako ty a změna programu to asi nezlepší, jedině dát to na nějaký nejnižší program, ale to se pak zase míjí účinek, kdybys to musela stejně věšet a pak žehlit. Já jsem s tím smířená a kupuje všechno větší 🙂
palma111
autor
17. lis 2014
@lrg já taky, ale dost mě to štve, nebyla nejlevnější... Furt si říkám, že někde musí být chyba - buď ve mě nebo v sušce. Blbý je, že tam nejsou napsaný stupně, na kolik to suší. Ani nikde na netu to nemůžu najít. A ani třeba nemám nápad, jak na to přijít, kolik tam je stupňů, aby se to případně dalo reklamovat. Si říkám, jestli třeba nesuší pořád na maximum.

Sem začni psát odpověď...

Odešli