Sušička sráží trička, poraďte jiný program

palma111
14. lis 2014

Ahojda holky, mám takový úplně asi blbý dotaz. Vloni k Vánocům jsem dostala sušičku na prádlo. Je to super vychytávka, od tý doby jsem nedržela žehličku - teda možná tak 2x 🙂. Akorát se mi zdá, teda teď už vím, že nezdá, že se mi v ní sráží trička. Nejdřív jsem si myslela, že je to tím, jak se to vlákno načechrá, ale teď jsem koupila synovi nová, tak mi to nedalo a změřila je. A po vyndání mělo tričko na rukávech o 1,5 cm míň. Už jsem vyzkoušela víc programů, ale pořád víceméně stejný výsledek (vždycky risknu tam strčit jedno nový, abych to vyzkoušela). Mám AEG 86589IH2CS. Poradíte někdo jaký program? Nebo s nějaké svoje zkušenosti? Předem moc díky!

pabka
14. lis 2014

@palma111 Ahoj, moc jsem chtěla sušičku, tak jsem se po kamarádkách poptávala, co a jak... No a přesně tohle mi kamarádka řekla! I že trika měřila, že se opravdu srážejí! 🙂

lrg
16. lis 2014

Je to tak, všechno se mi tam sráží. Myslím, že mám stejný typ jako ty a změna programu to asi nezlepší, jedině dát to na nějaký nejnižší program, ale to se pak zase míjí účinek, kdybys to musela stejně věšet a pak žehlit. Já jsem s tím smířená a kupuje všechno větší 🙂

palma111
autor
17. lis 2014

@lrg já taky, ale dost mě to štve, nebyla nejlevnější... Furt si říkám, že někde musí být chyba - buď ve mě nebo v sušce. Blbý je, že tam nejsou napsaný stupně, na kolik to suší. Ani nikde na netu to nemůžu najít. A ani třeba nemám nápad, jak na to přijít, kolik tam je stupňů, aby se to případně dalo reklamovat. Si říkám, jestli třeba nesuší pořád na maximum.