Švagrová mě neustále deptá

kinok_yrdom01
24. bře 2018

Ahoj holky, mám "problém" který mě trápí už celkem dlouhou a dobu a nevim co s tim. Předem děkuju, že dočtete až do konce, protože to bude na více řádků.
Mám švagrovou, která mě neustále deptá a to doslova. Začalo to, když jsem byla těhotná. Neustálé nevyžádané rady, výběr věci pro miminko a běda, jak si vyberu něco jiného - kočárek například. Neustále ponižování skrze mé nekojení, špatná výchova našeho syna atd. Mohla bych pokračovat do nekonečna. Žárlí na mě a když nám tchýně hlídá syna, ani ji to neřeknou, aby nebyla naštvaná. Sama má dvě děti, které ji taky pravidelně hlídájí a našeho syna rozhodně v ničem neupřednostnují před těma jejíma. Rok zpátky si vymyslela, že ji všude pomlouvám, stejně tak tchýni a její děti a rozhádala celou rodinu. No, a včera zase. Rozvádí se a včera mě obvinila, že donaším jejímu manželovi (s ním v kontaktu nejsem vůbec) a napsala mi hromadu zpráv o tom jak mám být při rozvodu na její straně, že kdybych stála co za to, tak její manžela vymažu ze života a nebudu se s ním dál přátelit a zase začala s tím, že ji všude pomlouvám a shazuju její děti..
A co teď? Co by jste dělaly vy? Přejít to jako před rokem a zase si nechat sypat popel na hlavu, nebo ukončit veškerý kontakt a konečně být v klidu? Beru jakýkoliv názor.
Na závěr taky musim říct, že jsem se snažila s ní vycházet dobře a nikde o ni spatně nemluvila, jak tvrdí. Jsem z toho už opravdu unavená..

dancamich
11. dub 2018

@nupta jo tak to je horsi. U nas nastesti vsichni vi, ze pereme v pracich gelech a jidla rozdame, pokud to jsou preslazene srajdy. Navic je nase babicka sporiva, takze co ji nereknu, to zbytecne nekupuje. Obleceni na zapujcku bych teda doma nechtela. U nas se tak trochu pocita s tim, ze to proberu, zredukuji a necham hezke veci a prihodim pripadne mnou koupene pro dalsi decka, ktere nastoupi po tech mych. Ted mam zase bananovku hader pro prtata a po zmene bydliste se to marne snazim strelit. :D