Svobodná matka, jde to vůbec zvládnout?

simonabu
17. črc 2020

Ahoj, jste některá svobodná matka dvou dětí a máte psa? Jak to zvládáte?
S partnerem nám to dlouhodobě neklape a ja se bojím udělat krok ze vztahu pryč, protože mám pocit, že to nezvládnu hlavně finančně a nebudu mít čas na děti, abych pro nás vidělala dost peněz. Navíc jsou děti malé (2 a 4,5).
Děkuji za Vaše zkušenosti..
Simona

kridav
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
18. črc 2020

@simonabu
no,ja bych s tim odchazenim asi pockala az bude starsi dite ve skole a to mladsi ve skolce.

veronikav31
18. črc 2020

@simonabu máš možnost se vrátit třeba k rodičům?nebo město ve kterém bydlíš má městské byty?za 1. Chlap musí dávat výživné na děti,za 2. Pokud jsi na rodičovské dovolené tak chlap musí dávat výživné i tobě.existuje úřad práce a různé sociální dávky,ať příspěvek na dítě nebo okamžitá pomoc,příspěvek na bydlení atd.

veronikav31
18. črc 2020

@zelenaesmolda proč?když je nespokojená teď,tak dva,tři roky to nezmění.a zůstávat s někým jen kvůli dětem?co třeba takový sex,nutit se do něčeho jen kvůli tomu,že je to otec dětí?

asinehri
18. črc 2020

@zelenaesmolda zůstane s ním a bude 3.dítě na cestě...

zelenaesmolda
18. črc 2020

@veronikav31
ne,nezustavat s nim kvuli detem ale kvuli tomu,ze z rodicaku se ji bude daleko hur prezivat nez kdyz pak pujde do prace...

drep
18. črc 2020

@veronikav31 výživné na manželku se platil jen do dvou let věku nejmladšího dítěte.

letalnica
18. črc 2020

Zvládnout se to dá, ale chce to makat. Já nečekala, co dostanu od státu (nic) a šla na plný úvazek do práce. Obrazně řečeno jsem pomoc dostala jen od obce tím, že mi vzali dítě do jeslí.

rezusesmichy
18. črc 2020

@zelenaesmolda ty jo, ale to je dost dlouhá doba, a to že to neklape může znamenat cokoliv.

marcicek84
18. črc 2020

@simonabu hmm a co presne dlouhodbe neklape? Na to ze to dlouhodobe neklape mate 2 deti,proc vlastne mas to druhe dite??? Jinak pokid chxes odejit a postavit se na vlastni nohy,musis si zacit odkladat bokem,ideal je za rok nasetrit a najit si praci,obe deti mit ve skolce pak resit odstehovani,jakoze ten roj rsdim proto,protoze kdyz jsi to s ni vydrzela doted a jeste si s nim poridila druhe,tak to asi neni tak spatne,abys to zvladla jeste rok,nez si neco nasetris a budes mit pro deti skolku,najdes praci a byt...
Ale jestli by to melo byt tak,ze to je nejaky co te tyra,bije,pije nebo neco takoveho odejdi hbed i kdyby do azyloveho domu pro matky a deti a az tam pores co dal...

rezusesmichy
18. črc 2020

@marcicek84 tak na to zakladatelka vyloženě cekala😃🙈to si fakt tyhlety rady nemůžete nechat pro sebe? Vlastně nemůžete, na nich si totiž dokatujete jak jste skvělé a výjimečné 😂😂😂

marcicek84
18. črc 2020

@rezusesmichy prosim te a cos poradila ty,ze tady nic kloudneho nevidim 💩😂

rezusesmichy
18. črc 2020

@marcicek84 a víš proč jsem nic neporadila? Protože nejsem svobodná matka, asi proto 🙈tak asi dost těžko k tomu mám co říct že? Ale o proti tobě jsem si odpustila výchovnou prednasku😂😂😂

marcicek84
18. črc 2020

@rezusesmichy ja polozila dva zasadni dotazy a pak jsem nastinila dva ruzna reseni... Vychovna prednaska by vypadala jinak...😜 Takze tu meles dalsi 💩 😂 dneska zjevne nemas den

rezusesmichy
18. črc 2020

Tak ty svůj den rozhodně mas😃jako vždy velmi příjemná a odpovídající na dotazy🙈

orisek56
18. črc 2020

@marcicek84 na ten vysmaty rozum z blázince nereaguj. Ta tu obecně trolli a třepe si rada plíce.

rezusesmichy
18. črc 2020

@orisek56 já netrolim, já diskutuji. Ale když ti to udělá radost tak sem hod toho sveho krásného trollika😃

orisek56
18. črc 2020
marcicek84
18. črc 2020

@orisek - mas pravdu,nechame ji vytrollit 😂😂😂

rezusesmichy
18. črc 2020

@orisek56 super, ale jelikož vím, že ty máš problémy s každým tak je to pro mě pocta😁🙂

orisek56
18. črc 2020

@rezusesmichy já nevím, možná mám problémy, i když o těch víš ty úplný ho 💩💩💩 ale zatím sem si všimla, že navážet se do jakéhokoliv komentátora, který třeba odpoví zadavateli ostřeji, nebo řekne svůj názor, který se tobě nelíbí, máš ty, to je tvoje specialita. Vzhledem k tomu, že máš tendenci vyvolávat diskuzní, virtuální střety a hádky až na krev, tak trpis poruchou sebestřednosti a touhou být důležitá, narcismus. V reálném životě asi budeš patřit mezi lidi, o které málokdo stojí, tak se na sebe snažíš vztahovat pozornost. A protože na mě působiš jako fakan, co mu vzali hračku, tak jsem upozornila marcicka, ať na tebe nereaguje. Etot vso.

hany84
18. črc 2020

Děvčata, víte, co by mě zajímalo ? Zda, kdybyste se tady Vy často diskutující sešly tváří v tvář, zda byste podle vzhledu poznaly, kdo je která na tu osobu oponující.

orisek56
18. črc 2020

@hany84 to nevím vzhledem asi ne, spousta idiotů v běžném životě (neberte to zle) vypadá celkem kultivovaně, navíc to pro mě není předmětné, , ale stačilo by chvilku poslouchat přetlumočené myšlenkové pochody a měla bych asi jasno.

letalnica
18. črc 2020

@hany84 Jednu bych možná poznala podle nehtů jak od kolotoče, které tu kdysi dávala 🙂 🙂

marcicek84
18. črc 2020

@letalnica No ty tu mas dokonce oblicej,ze se nebojis,ze ti nekdo nevyskrabe temi nehty oci, holky od kolotocu se s tim mazat asi moc nebudou 😂😂😂

marcicek84
18. črc 2020

@hany84 jasne,jedna se bude porad rezat smichy 😜😂

rezusesmichy
18. črc 2020

@orisek56 díky tvým KZ zprávám vím o tobě víc než by jsi chtěla. A víš proč to delam? Protože nemám ráda rypalky, které místo aby odpověděly k dané otázce tak zacnou do druhého rypat. A neboj osamocena fakt nejsem a nikdy jsem nebyla.

rezusesmichy
18. črc 2020

@marcicek84 si pis😁👍

orisek56
18. črc 2020

@rezusesmichy ty máš hlavně stihomam. Já jsem za celou dobu tvůj profil nelustrovala, takže kromě ubohého vystupování o tobě nevím nic dalsiho, jen usuzuji dle reakci a ty na mě nevrhají dobre světlo a víš co? Ani teď to neudělám dodatecne. Nebudu se snižovat na úroveň smirungu abych té sledovala jak nejaka úchylka a sledovala každou tvou vyslanou zprávu. Evidentně fakt nemáš nic na práci.

rezusesmichy
18. črc 2020

@orisek56 ale já tě zlaticko nesleduji, ale občas jsem narazila na tvou KZ na zdi a ty jsou kolikrát ať chceš nebo nechceš neprehlednutelne
.