Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Také Vám chodí divné odpovědi na bazar?

luca30
15. čer 2011

Dobrý den,
od dnešního rána mi neustále chodí od neregistrovaných uživatelů odpovědi na můj bazar s anglickým textem. Anglicky samozřejmě umím, ale neodpovídám na ně. Chodí to jen mě nebo i někomu jinému? Děkuji za odpověď..

hasky24
15. čer 2011

hlavně neodpovídat jsou to spamy a chudák počítač potom taky už by se nemusel vzpamatovat 😉 😉 😉

garzonka
26. lis 2011

v poslední době se šíří podvodné nabídky jako odpovědi na inzeráty, v anglickém jazyce a zejména ze serveru gmail.com . Jde o podvod, nereagovat.
více o tom
http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/pozor-na-ni...
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/skusenos...

marecek4
26. lis 2011

mažu a neodpovídám,tak jako to asi zavedu u neregistrovaných odpovědí,to se mi stalo už asi pětkrát a pak žádná další odpověď-ale taky nevím,jestli došla ta moje tazateli po zboží ☹

veruska007
26. lis 2011

No, já nabízela kojící podprsenku a velmi často mi chodily požadavky, že je údajná paní téměř rozhodnutá zboží koupit, ale že chce vědět, jak vypadá oblečená - ať si ji obleču a vyfotím se... no, a k tomu nějaké oplzlosti 😕 . Byla jsem z toho dost otřesená. První maily byly v pohodě, pak začaly dost přitvrzovat.

milmic
26. lis 2011

@marecek4 neregistrovaným prý nepřijde odpověd, takže já píšu do mailu.

j.kriv
26. lis 2011

Jak vidím angličtinu nebo češtinu jak z googlu, tak bez čtení mažu... @milmic neregistrovaným přijde odpověd i ze vzkazů, několikrát jsem tak komunikovala a bez problémů 😉

anoli13
3. bře 2012

Mě chodí do spamů i emaily které jsou napsané rusky..... Kde ti lidi berou muj email, to nechápu....... A pak samé- chcete zhubnout?

crca
11. bře 2012

Dneska mě taky jeden přišel,zrovna na to nejdražší zboží-jsem se těšila 😀 ,ale hned jsem to smazala 😠

mpavlinka
11. bře 2012

Kámošce teďka došly na jiném inz. serveru angl. odpovědi a snažili se tam z ní vymámit údaje k platební kartě 😠

bunicka
11. bře 2012

Také mi došlo 3x do bazaru s anglickým textem a i někdo chtěl vidět věc oblečenou,ale byla to bunda, odpověd poté žádná.Naštěstí zatím žádné oplzlosti.Ufff 😕

Sem začni psát odpověď...

Odešli