• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky vás buzeruje sousedka, že vaše dvouleté dítě dupe?

3. prosince 2016 
@hejsa Tak to se máte na baráku suprově :wink: Já mu chtěla říct,když mi řekl ať s ni lítám po venku až snad do noci do unavení tak ať si vezme spacák a jde na louku se vyspat,ale krotila jsem se. Nechtělo se mi řvát po něm po deváté hodině večer. Prý on nikoho neruší tak ať neruším jeho. Kuwa ať si najde babu,švihne si pořídí děcko v paneláku a pak se můžeme o něčem bavit. Panelák o 40 bytech a v celém paneláku jen 3 děti jinak je to sám důchodce nebo svobodní koleři... Ale rozhodla jsem se,že ho budu ignorovat. Malou budu krotit,když náhodou bude noční klid a bude vzhůru,ale ve dne ji nechám volné pole působnosti. Bude si chtít hrát ať si hraje a rozvíjí svůj potenciál. Když bude mlátit,že to bude vadit i mě tak ji samože okřiknu,ale nenechám se tu buzerovat či terorizovat nebo omezovat osobní svobodu :slight_smile:
29. srp v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@roureaNaprostý souhlas,dělala bych to i já,kdyby se nenaskytla možnost s baráčkem na vesnici...nedat se,jinak tě zašlapou. :angry:Dítě má vždycky přednost před každým.
29. srp v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@wallalla
No nevím, jak jste to myslel(a), koberce a bačkory máme. Maminka (83) let bydlí v garsonce nad další paní (cca 70-80 let), když k ní přijdeme na návštěvu s dcerou (té už je 22 let), sedneme si a povídáme, občas přejdeme přes místnost na chodbu, do koupelny, na toaletu...podotýkám, PŘEJDEME, NEBĚHÁME! Už zvoní sousedka, že se ve čtyři odpoledne nemůže vyspat, protože slyší strašné rány. Ohleduplnost by byla, ale šikana...to už si líbit nenechám. Po několikeré návštěvě jsem již paní odeslala do určitých mezí s tím, že si nepřeji být obtěžována jejími stížnostmi, které se ani nemohou zakládat na pravdě. U maminky jsme maximálně hodinku, poklidíme, odevzdáme nákup a odcházím vedle na patře k sobě do bytu. Tak jak se naopak bránit tedy věčně nespokojeným stěžovatelům, kteří doslova buzerují a znepříjemňují život? Paní pod maminkou si musí uvědomit, že bydlí v paneláku, kde vše rezonuje. Milý pane, či paní Wallalla, určitě jste zažil(a), když někdo vrtá do panelu, či zavadí o radiátor. Nese se to celým panelákem a nedokážete ani rozeznat, ze kterého bytu se hluk šíří. Tak prosím, ta ohleduplnost musí být vzájemná.
Včera v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek