• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky vás buzeruje sousedka, že vaše dvouleté dítě dupe?

20. září 2017 
@hejsa Tak to se máte na baráku suprově :wink: Já mu chtěla říct,když mi řekl ať s ni lítám po venku až snad do noci do unavení tak ať si vezme spacák a jde na louku se vyspat,ale krotila jsem se. Nechtělo se mi řvát po něm po deváté hodině večer. Prý on nikoho neruší tak ať neruším jeho. Kuwa ať si najde babu,švihne si pořídí děcko v paneláku a pak se můžeme o něčem bavit. Panelák o 40 bytech a v celém paneláku jen 3 děti jinak je to sám důchodce nebo svobodní koleři... Ale rozhodla jsem se,že ho budu ignorovat. Malou budu krotit,když náhodou bude noční klid a bude vzhůru,ale ve dne ji nechám volné pole působnosti. Bude si chtít hrát ať si hraje a rozvíjí svůj potenciál. Když bude mlátit,že to bude vadit i mě tak ji samože okřiknu,ale nenechám se tu buzerovat či terorizovat nebo omezovat osobní svobodu :slight_smile:
29. srp 2016 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@roureaNaprostý souhlas,dělala bych to i já,kdyby se nenaskytla možnost s baráčkem na vesnici...nedat se,jinak tě zašlapou. :angry:Dítě má vždycky přednost před každým.
29. srp 2016 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wallalla
No nevím, jak jste to myslel(a), koberce a bačkory máme. Maminka (83) let bydlí v garsonce nad další paní (cca 70-80 let), když k ní přijdeme na návštěvu s dcerou (té už je 22 let), sedneme si a povídáme, občas přejdeme přes místnost na chodbu, do koupelny, na toaletu...podotýkám, PŘEJDEME, NEBĚHÁME! Už zvoní sousedka, že se ve čtyři odpoledne nemůže vyspat, protože slyší strašné rány. Ohleduplnost by byla, ale šikana...to už si líbit nenechám. Po několikeré návštěvě jsem již paní odeslala do určitých mezí s tím, že si nepřeji být obtěžována jejími stížnostmi, které se ani nemohou zakládat na pravdě. U maminky jsme maximálně hodinku, poklidíme, odevzdáme nákup a odcházím vedle na patře k sobě do bytu. Tak jak se naopak bránit tedy věčně nespokojeným stěžovatelům, kteří doslova buzerují a znepříjemňují život? Paní pod maminkou si musí uvědomit, že bydlí v paneláku, kde vše rezonuje. Milý pane, či paní Wallalla, určitě jste zažil(a), když někdo vrtá do panelu, či zavadí o radiátor. Nese se to celým panelákem a nedokážete ani rozeznat, ze kterého bytu se hluk šíří. Tak prosím, ta ohleduplnost musí být vzájemná.
3. pro 2016 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, ráda bych se podělila o naši zkušenost. Po náročné rekonstrukci bytu, do které jsme investovali spoustu peněz a času jsme ihned po nastěhování zjistili, že je od sousedů slyšet každý krok. Ne jen věčně běhající dítě, ale i jeho zřejmě normálně chodící matka. Dále slyšíme jakékoli pohyby po podlaze včetně vysavače, šoupání hraček apod. Chápu, že se 2 dětmi je to náročné udržet úplné ticho, ale tento celodenní teror? (skoro nikam nechodí a jen cca 2 týdny v roce jsou pryč na dovolené, což je pak pro nás úplně jiný život). Náš život se vlastně přizpůsobuje našim sousedům: vstáváme s nimi, nemůžeme si kdykoli přes den odpočinout, zameditovat, jelikož se nám otřásají stropy, lustry. Musí to být zjevně špatně provedenou podlahou, protože přeci není normální slyšet např. každý tah vysavače. Nicméně jsme se snažili ve vší slušnosti vyjednávat, nabídli jsme zafinancování jejich nové podlahy apod. (Podhledy z naší strany bohužel podle odborníku nepomohou, takže jsme úplně bezmocní). Samozřejmě bez výsledku, jelikož sousedé se neobtěžují problém jakkoli řešit, a tak každý den trpíme. Sháníme jiné bydlení, ale v současné situaci, která na trhu nemovitostí je, je to celkem nereálné. Chci jen upozornit na absolutní neohleduplnost některých lidí, kteří by si měli sáhnout do svědomí a uvědomit si, jak mohou narušovat životy jiných. Bohužel je možná jedině sousedská žaloba, trestní oznámení, ale víme, jak to v našem státě chodí...
20. črc v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marylin_marty nepíše o našich sousedech ? :slight_smile: máme to úplně stejně...sice jsou to děti,ale mohli by jim vysvětlit,že dole bydlí lidi,je to o rodičích ne dětech...u nás bohužel nepomohlo nic,takže budeme nejspíše stavět domek a prodávat byt...odmítám takto žít...ted se vrátili po týdnu z dovolené a jak tu nebyli byl tu totálně svatý klid...po dlouhé době jsme si večer sedli k filmu a nikdo nám nelítal nad hlavou...my máme byt taky po kompletní opravě i nové podlahy a oni mají ty staré prknové s parketama,tak izolace nula nic a vše je slyšet,stejně jako u vás...
my tam taky byli,ale bohužel nepomohlo, z jejich strany úplná ignorace....týden klidu jednou za rok to nevynahradí....mě to docela psychicky ničí a těším se až vypadneme. Oni totiž nabrali asi pocit, že jim to tu snad celé patří a taky se tak chovají....a když se ohradíme at jde o cokoliv,tak jsme špatní my...měli by si zkusit pod sebou aspon týden bydlet....ale pokud máte stejný blby nad sebou jako my, nepomůže nic....jo když se odstěhujeme,asi oni budou svým zpusobem výtězové,ale já budu klid a ne nervy...takže neboj nejsi v tom sama a přeji pevné nervy...u nás to zašlo i tak daleko,že nám někdo i poničil auto a asi víme kdo...
23. črc v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marylin_marty ježiši " vítěžové " :D bohužel pokud jsou lidi idioti jako ti naši sousedi, neuděláme nic :( já občas nevydržím a když jsem doma sama,tak si pustím reprobedny ( a máme hodně kvalitní ) a prostě jim to osolím,aby si zkusili jaký to je když je někdo ruší....
23. črc v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrysek30 myslím, že lidí s podobným problémem je spousta :( už rok a půl se snažíme sehnat nové bydlení (domek), ale finančně je to prostě hodně náročné :( Nejhorší je, že jen kvůli této smůle, že jsme nad nás "vyhráli" tyto výborné sousedy se denně stresujeme, jednáme s realitkama, jsme věčně otrávení z našeho krásně zrekonstruovaného bytu...A oni si nahoře vesele žijí a je jim to úplně fuk. Řešili jsme i různá odhlučnění stropů, ale účinnost je minimální, dále jsme chtěli nechat naměřit certifikovanou firmou kročejový hluk, ale k tomu je zapotřebí součinnost sousedů...Všechno prostě marné. Doporučila bych všem, kdo někdy zažili stížnost sousedů tohoto charakteru, aby se nad sebou zamysleli, jestli opravdu nemohou trochu spolupracovat a třeba najít společné řešení. Věřím na vesmírnou spravedlnost, takže myslím, že na tyto ignoranty také jednou dojde ;)
26. črc v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marylin_marty jsem stejnýho názoru...a taky věřím,že karma jednou zabere,protože tohle není normální...a nám přeji pevné nervy,aby se nám brzy splnil sen.
26. črc v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrysek30 Mám pocit, že těmi sousedy jsme asi my. :frowning2: Máme byt koupený v bytovce, pod náma paní s dospělou dcerou. Nikdy nebyl problém. Jen jednou, když jsme koupili myčku a pouštěla jsem to na noc. Paní mě potkala na chodbě a poprosila mě, že dcera tam má pokoj, abych "neprala". Tak jsem se omluvila, nevěděla jsem, že mají přestavbu bytu. Už jsem pouštěla jen během dne. Šly roky, paní zemřela, nám se narodila dcerka a k dceři paní se nastěhoval přítel. Od té doby to začalo. Dupeme, křičíme, vstáváme moc brzo, peru, dcerka běhá - prostě děláme hluk. Zvonil na nás v sobotu v 8 ráno a řval jak šílený, že chce spát do 9ti. A to sem si nebyla vědoma žádného hluku, dělala jsem jen snídani, ale oni pod naší kuchyní mají ložnici. Takže chtěl abychom tam do 9ti vůbec nechodili. To si mám vařit čaj večer do termosky? Opravdu se snažíme, ale dnes zase řval ráno na manžela ( je hrdina, do očí řve jen na mne a na manžela u vchodových dveří řve z prvního patra :slight_smile:) něco o domovním klidu. Ano, vím že je do 6ti hod, ale vstávám do práce v 4:15 a na šestou manžel veze dcerku do školky. Je šikulka, vstává poměrně statečně a rychle jsou z domu. Ale říkal manžel, že mu spadla láhev s pitím pro dcerku. Moc přeji všem, kteří mají peníze na rekonstrukci. My vzali byt na hypotéku a na větší rekonstrukci teprve šetříme, takže podlahy asi stejně, jako se psalo výše - staré parketové. Jen jsme nechali vybrousit. Je mi to líto, že je rušíme. V rámci možností se snažíme. Ale levitovat neumíme a stále nechápu, proč si nedají ložnici tam, kde má být původně. Kuchyň ráno potřebuji a vyhnout se tomu nedá. Nechci zbytečně konflikty vyhledávat, ale vzpomínka na dcerku, která se mi drží za nohu a brečí, protože soused řve na mámu mi dá sílu, abych se dokázala příště bránit.
19. zář v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana_sed já to zase jako matka chápu,ale Vaše situace je asi trochu jiná, ty si to totiž uvědomuješ, ale ti nad náma to ignorují. Mají ted novinku, že perou pozdě večer,tak kolikrát pračka ždíme i ve 23hod večer ..prostě kdo nezažil nepochopí, parkety a staré podlahy jsou možná ta příčina,ale oni opravovat nehodlají...ale už jsme zahájili akci prodej bytu a chceme stavět domek, prostě musíme, jinak by jsme se tady zbláznili nejspíš :slight_smile: přeji hodně sil na jednu stranu chápu tebe i sousedy je to začarovaný kruh....
Včera v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek