Taky vás štve, jak vám přepisují názvy skupiny?

tezz111
17. pro 2019

Několikrát se mi už stalo, že jsem založila diskuzi na nějaké téma a ti co to tady řídí mi ten název přepsali. Jednak jsem pod tím podepsána a já jsem to tak nenapsala a jednak to kolikrát změní i význam dotazu, nebo je z toho najednou něco, co jsem tak nemyslela. Nebo ten dovětek co napíšou vím a vůbec jsem se na něj neptala...taky vám to tak dělají? Psala jsem jim oficiální dotaz a nikdo mi na něj neodpověděl...

bonavoxa
17. pro 2019

@tezz111 Nevadí 🙂 Přijde mi spíš, že to pomáhá se lépe zorientovat v množství témat. Lépe navodit už z názvu, o co jde...protože témata jako ,,Těhotenství?", ,,Prosím, pomoc",...V názvu diskuze mi to jen doplnili, ale je fakt, že těžko říct, nemusí se trefit pokaždé do toho, co zakladatelka myslela🙂 Ale v diskuzi se to dá vysvětlit. A fakt bych nechtěla korigovat takovou velkou skupinu žen, navíc těhotných, po porodu, apod. Ani za zlaté prase. Jen, oproti třeba skupinám jinde, bych ocenila více hledání v lupě, hodně témat se tu co týden opakuje, je mi jasné, že se to může v pár detailech lišit, ale i tak...Nevím, jak se to posuzuje a pouští, aby zase někdo neřval, že cenzura, jak před třiceti lety, apod.

tezz111
autor
17. pro 2019

@bonavoxa mě spíš štve, že pak to nemůžu zase přepsat, ani smazat. Psala jsem jim, zda by mi mohli ten nadpis zase upravit zpět, že takto jsem to nemyslela a bez reakce...

bonavoxa
17. pro 2019

@tezz111 A kdy jsi to psala? Dej jim čas 🙂 Je fakt, že jsem chtěla něco upravit, protože jsem mezitím zase musela řešit milion věcí, takže to nedávalo smysl..a gramatika, překlepy...pak už to úplně nešlo.

not_blond
17. pro 2019

Docela vadí, ale nedávno mě to pobavilo, někdo založil diskuzi, že shání někoho, kdo se zabývá magií.... A já jsem si udělala z paní legraci a dala jí kontakt na kouzelníka a za chvíli se název diskuze změnil na "Hledám kontakt na kouzelníka" 🙂 To jsem odpadla.

sister05
17. pro 2019

@tezz111 to dělá moderátor fóra, jenže netuším které holky to jsou 😀 😀 😀

tezz111
autor
17. pro 2019

@bonavoxa je už to minimálně týden...

tezz111
autor
17. pro 2019

@not_blond 😂😂😂 to je přesně to o čem mluvím. Ten zakladatel je pak úplně bezmocný, nemůže to chudák ani smazat a připadá si pak jak debil 😂

bonavoxa
17. pro 2019

@tezz111 Juj, tak to je docela dlouho.

hezz17
17. pro 2019

Jo vadí mi to šíleně! Taky už mi změnili nadpis, jednou to nedavalo absolutne smysl. A ze jsou tam obcas priserne hrubka, to me teda zabijí. Zajimalo by me, ktery negramota to ma na starost.

amazonkajanik
17. pro 2019

@tezz111 měla jsem to stejně. A když jsem to pak chtěla přepsat, páč jsem to napsala blbě a byla špatně pochopena, tak to nešlo a byla jsem za debila. Tak jsem žádala o smazání

lida9
18. pro 2019

ano taky jsem psala adminovi at misto tech stupidnich celych vet dotazu nechaji jen ty stroha hesla co si kdo napise jako otazku... vzdyt se to neda cist ty nazvy

anirij332
18. pro 2019

Taky mi to vadí, dělají mi to pokaždé a pokaždé z toho udělají úplně něco jiného.. minule jsem se tu ptala jestli byl někdo na 3d ultrazvuku v Brně v Prenatalu, jak to tam probíhalo a jestli když se to nepovedlo, tak pozvali znovu...a název upravili na "3d ultrazvuk, stojí to za to?" ... nechápu tohle prostě :D

hezz17
18. pro 2019

@anirij332 🤣🤣🤣🤣

lilian2111
18. pro 2019

@not_blond 🤣🤣🤣🤣🤣

tezz111
autor
18. pro 2019

@anirij332 no to je pak člověk za úplného blbce ..tak ať alespoň nechají možnost změny názvu, ale takle je člověk úplně bezmocný

zelenaesmolda
18. pro 2019

@tezz111
az na to,ze to nejsou skupiny ale diskuze

tezz111
autor
19. pro 2019

@zelenaesmolda myslím, že to každý pochopil 😁 děkuji za poznámku.