• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství, studium, zaměstnání. Valí se to na mě

24. dubna 2012 
ahoj slunecko123, co myslíš volnými chvílemi? Okamžiky, kdy 23:55 odevzdáváš seminárku, protože termín je do půlnoci, tak si pak s pocitem zadostiučinění čistíš zuby a už se fakt těšíš, jak budeš ráno vstávat v 5:15, abvys stihla všechny spoje do práce? Jo, tak ten pocit znám taky :grinning: Ale až budem s prckama doma, tak se (snad) budeme moci věnovat jen prckům a škole = žádné pracovní starosti
29. bře 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 ahoj, jsem na tom stejně :slight_smile: mám plný pracovní úvazek, studuji druhou vš, do které mám za měsíc odevzdat bakalářku, chci se hlásit k doktorskému studiu na původní škole a do toho čekám mimčo, takže jsem pořád unavená a manžel nechápe z čeho, když on taky ještě studuje a v práci bývá mnohem dýl :slight_smile:
29. bře 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj no konečně nějaká spřízněná duše, já jsem sice na začátku těhu, ale ta únava byla a trochu i je pořád, mám příští týden odevzdat diplomku a když si k tomu po práci doma sednu, moc toho neudělám...kolem desáté už mám půlnoc....normálně jsem zvyklá chodit spát později....
A odkud jsi a co studuješ? Druhou VŠ? Tak to jsi dobrá, já jestli to dodělám, tak už nadobro :D
29. bře 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 jsem z Brna, teď dodělávám fildu, ale mám hotová práva, tam taky chci jít na doktorské..S mimčem to bude vtipné :slight_smile: ale aspoň nezakrním a nebudu mít místo mozku plínku, což mi občas připadá, že hodně holek má..co ty studuješ? Na začátku je únava nejhorší, teď už je to o mnoho lepší..Takže i tebe to přejde :slight_smile:
29. bře 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 ahojky, no sama určitě nejsi:slight_smile:....já se těším na miminko, v jedné práci makám jak šroub, v druhé práci makám jak šroub, a ještě, aby toho nebylo málo dělám na živnost... a do toho škola....kterou jsem teď už bohužel vzdala, nedalo se to vydržet...vzhledem k tomu, že první 4 měsíce jsem prozvracela a prospala, tak to vše nešlo.... holt škola počká, dodělám si ji jindy:slight_smile: asi budou všeci nasraní, ale já budu ráda, jak já i mimčo budeme OK, než neustále ve stresu, no to jsem sice i tak, ale i se školou, navíc bych asi u těch státnic porodila:grinning:
ale je to šílené, každej mi říká jak to je škoda a kdesi cosi, ale prostě se to zvládat nedá...
24. dub 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek