Těhotné 40cátnice 🙂

amrash
1. črc 2011

Zdravím všechny stávájící i budoucí maminky. S největší pravděpodobností jsem cca v 5 tt (pro potvrzení k lékaři jdu v pondělí). Zajímají mě vaše zkušenosti s těhotenstvím v tomto věku. Vím, že je vše individuální a že ve společnosti je tento jev dnes běžnou záležitostí. Přece jen bych potřebovala rady zkušenějších maminek - těhulek, jejichž věk je podobný tomu mému. Sama už 1 dítě mám, nicméně rodila jsem ve 27 letech. Předem děkuji za všechny rady, tipy a informace!

dolynkag
8. srp 2018

@lienka4444 takže sa stále nepodarilo? vidím tu že okolo 45 je už ozaj šanca mizivá...mám 43

angl
3. led 2019
keliska40
4. led 2019

ja to taky zkousim ale stale nic je mi jako vam,uz nevim co dal

aduska42
10. led 2019

Ahoj,je mi 42 let jsem v 5tt.Mimi je plánované,povedlo se na druhý pokus.Ale ještě pořád je moc brzy,mám strach že se může něco pokazit..

petrast2
26. únor 2019

Ahoj, tak se pridavam k Vam do skupinky, je mi 39 a termín mam v srpnu. Nejhorší pro me byla reakce rodiny, ze jsem blázen atd. To jsem obrecela.

regi09
27. únor 2019

@petrast2
@aduska42 držte se holky 🙂

sparrow75
28. únor 2019

@aduska42 Ahoj. Za 2 měsíce mi bude 44 a jsem úplně čerstvě těhotná 🙂

sparrow75
28. únor 2019

@petrast2 Ahoj. No jo, oni všichni kolem vědí, co je pro Tebe nejlepší, viď? Držím palce, ať je vše v pořádku 🙂 Zdraví skoro 44 letá čerstvá těhule. 🙂

sparrow75
28. únor 2019

@keliska40 Ahoj. Mohu Ti aspoň napsat, co pomohlo mně. Vykašlala jsem se na další IVF a hormonální stimulaci, protože jsem o tom nebyla přesvědčená. Šla jsem k lékařce internistce, která se zabývá alternativní medicínou a ta mi pomocí německého přístroje vyčistila organismus od různých baktérií a bloků. Další měsíc jsem byla těhotná. 🙂

regi09
28. únor 2019

@sparrow75 gratulace 🙂 já teda už nic neplánuji nakonec, ale fandím!

sparrow75
28. únor 2019

@regi09 Díky, každý palec nahoru se počítá. 🙂 Jsem po 2 potratech a bezdětná, takze my to budeme zkoušet, dokud budou vajíčka 🙂

hankaklem
28. únor 2019

Ahojte,tak já se taky přidávám.V červenci mi bude 38 a na své narozeniny mám termín,čekáme chlapečka.Doma mám 14-letou dceru,která se už nemůže dočkat

sparrow75
28. únor 2019

@hankaklem Gratulace. 🙂 Ty jsi ale ještě "mládě". 🙂

hankaklem
28. únor 2019

@sparrow75 děkuji.No už mladice moc nejsem.

sparrow75
28. únor 2019

@hankaklem Jak se cítíš? Vše v pořádku? 🙂

hankaklem
28. únor 2019

@sparrow75 ano vše je v pořádku.Včera jsem byla na 3D a mrňous byl otočený tak nemám fotku,mudr šťouchala na břicho a malej ne a ne se otočit.Váží 400g.Já jsem na neschopence tak si těhotenství užívám.A co ty??

sparrow75
28. únor 2019

@hankaklem
Jsem na úplném zacatku, 3+4, takze jen strasne unavena a lehké nechutenství.

Šla jsem na krevní testy brzy, protože bych mela pristi tyden hrat jeden velky turnaj, tak jsem chtela vědet na čem jsem.

Doktor mi dnes vyrazil dech teorií, ze se nejspíš bude jednat o chybu laboratoře!!! A ze stejne nevěří, ze bych to mohla donosit. Tak to jsem na nej zirala s otevřenou pusou.

regi09
11. bře 2019

@sparrow75 to je krásný 400 g. Hele a kolik je budoucímu taťkovi? Jestli to není na tajné 😉 můj nynější muž už děti nechce. Že chybí energie a nálada... A teb doktor? To je asi taky nějaký přírodní úkaz, pokud to opravdu takto přímo řekl.

hankaviki
11. bře 2019

Já starším mamkám fandím, je mi to sympatické oproti náctiletým matkám. Sama jsem byla prvorodička ve 34 letech.

sparrow75
12. bře 2019

@hankaklem Já jsem bohužel v pátek potratila ...kdyz uz se to muselo stát, tak jsem rada, ze nemusím na kyretáž ... jeste to zkusíme 🙂 Držím moc palce!!!

amrash
autor
17. dub 2020

Ahoj. Zakládala jsem tuto skupinku v roce 2011 a těší mě, že je stále aktivní 🙂 Já sama jsem si potom ještě nadělila další miminko ke svým 43. narozeninám. Takže držím všem palečky a s chutí do toho.

sparrow75
Autor odpověď smazal
Zobraz
sparrow75
17. dub 2020

@regi09 Manžel je o 4 roky mladší, takže 40. 🙂 Ani jeden z nás děti nemá, takže bychom moc rádi. No, uvidíme.

sparrow75
17. dub 2020

@regi09 Ještě k tomu doktorovi; řekl i výrazně horší věci. Tehdy jsem ho viděla podruhé a hlavně naposled. Přečtené recenze mi potvrdily, že je hulvát. Nový lékař je pravý opak, pan úžasňák. 🙂

luckakyl
29. bře 2021

Ahojte, je mi od ledna 40 a měla bych být v 5tt. K lékaři jdu až příští středu. Miminko s přítelem moc chceme, já mám už 2 děti 14 a 16let, ale příteivnděti nemá a chce. Jsem ráda, ale nějak mi nejde se těšit, strašně moc se bojím, že se něco stane s ohledem na věk. Nemáte někdo radu, jak se toho zbavit?

lenycka77
30. bře 2022

Ahoj, no já už to mám za sebou, rodila jsem v 41 letech a těhotenství i porod naprosto v pořádku, možná lepší než při prvním porodu. Tak nějak si myslím, že to je o tom, jak si to užíváš. Navíc můžeš vypadat i hezky, protože je dnes už spoustu pěkného oblečení pro těhulky. Já nakupovala třeba tady https://nerio.cz/128-tehotenske-a-materske-pradlo a byla jsem moc spokojená.
Tak neváhej a jdi do toho 🙂