Tenisky. Jaké teď frčí?

chaira
26. zář 2020

Maminky, potřebuju tenisky, poraďte jaké teď frčí, vůbec nevím jaké koupit. Extravagantní nechci. Cenově přijatelné 🙂diky

nattt
26. zář 2020

Nevim, ktere frci, ale ja miluju conversky (kotnikove) 🙂 ty jsou teda drazsi, ale je spoustu variant, ktere vypadaji stejne.

drep
26. zář 2020

@chaira ecco nebo vasky jako “elegantnější” tenisky, josef seibel jako sportovnější

mamikry
26. zář 2020

New Balance, Converse, Vans, Vagabond....

lv
26. zář 2020

Converse ever 😛

mamikry
26. zář 2020

Ještě mě napadly Novesta

shaun40
26. zář 2020

@drep Prosím o informaci k Vaskám.Včera jsem na botky koukla moc se mi líbi ale odradili me recenze od nespokojených zákazníku.Píšou že zatéka,otlaky na noze,rozlepení po kràtkem uživání,fleky které nejdou vyčistit.Jestli ich nekdo má a je spokojený tak bych do nich šla.Je tam nová kolekce tenisek a jsou boží hodí se ke všemu k sukni i kalhotám.Čeká se na nich 4 týdny ale to nevadí.Cena je slušná na to že jsou z kúže.

drep
26. zář 2020

@shaun40 já je zatím jenom obdivuju, ale nepořídila jsem si je. Já ani nečetla nespokojené recenze, ale mám hrozně blbě tvarovanou nohu a skoro žádné boty mi nesedí, tak mi vadí, že se moc nedaj vyzkoušet.
Ale má je @jijulka (neumím označit)

shaun40
26. zář 2020

@drep Dekuji .No já je obdivuju už 2mesíce .Ráda bych podpořila českeho podnikatele.Tak uvidím.Já jsem milovnice bot z Reiker firmy.

jijulka
26. zář 2020

@shaun40 rozlepene? to je nemozne, kdyz jsou site, neni tam pouzita ani kapka lepidla. Otlaky z nich nemam, nosím je i uplne bez ponožek, coz jine boty nemuzu.
Jo a mam i tenisky Ecco, Vasky jsou lepsi.

jijulka
26. zář 2020

@shaun40 a ad zatekani, nosim je i za deste a netece do nich.Ale ja je cistim, kremuju a impregnuju. (ne furt, podle potreby). Dnes pul dne pršelo, byli jsme venku a nohy v suchu. Tak nevim, bud mam kliku nebo ty recenze lzou. To same i ty turisticky. Usla jsem v nich na prvni vzeti 20km horskou turu a jediný co mě nebolelo byly nohy 😀

jijulka
26. zář 2020

@drep ocividne umis 😂

shaun40
26. zář 2020

@jijulka Na www.zbozi.cz píše pani že ich 3krát reklamovala že se rozlepili.Tak jsem se vydesila a pak na emiminu si taky stežovali.

jijulka
26. zář 2020

@shaun40 ja porad nechápu, jak se muzou rozlepit😀😀😀

jijulka
26. zář 2020

@shaun40 a fakt Vasky? na Zboží jsem Vasky nenasla, muzes mi hodit link na tu diskuzi?

jijulka
26. zář 2020

@shaun40 jsem úchylna 😂

drep
26. zář 2020

@jijulka nejsi, ty růžový jsou tak boží!

jijulka
26. zář 2020

@drep jsou, jeste mam zalusk na model Pinky a pak mam vyrobeny jedny v konfigurátoru... jen musim ted setrit, tak musim vydrzet no

drep
26. zář 2020

@jijulka no, máme stejný vkus, akorát já si dřív pořídím ty Pinky, jsou pro mě univerzálnější než tenisky. Akorát taky šetří´m🙈😉

shaun40
26. zář 2020

V diskuzi je to 2 strana. 2 Prosinec 2019 https://www.zbozi.cz/obchod/132683/

shaun40
26. zář 2020

@jijulka Link jsem dala.Ty rúžové jsou krásné.Ja objednám černou a když mi padnou tak našetřim na veselejší barvičku.

mamikry
26. zář 2020

Mám doma kotníkové Vasky, hnědé. Trvalo dlouho než se prošláply a bolely mě z nich dost nohy. Boty jsou vcelku široké, takže opticky zvětšuji nohu. Na můj vkus jsou těžké. Co se zpracovaní týká, tak se nerozlepují ani do nich neteče. Nosila jsem je celou zimu. Kolem tkaniček mi ale zčernaly, nevím proč. Další Vasky bych si už nekoupila.

shaun40
26. zář 2020

@mamikry Moc díky za názor.Nechám si to projít hlavou.Já jsem zvyklá na to že v Rieker si koupim boty a jsou jak bačkory.Jenom mi přijde že delají všechno na jedno brdo.Chce to zmenu a taky me láka ta pravá kúže.Plátenky mám doma mustang už tři roky peru je v pračce a jsou pořád jak nové.

jijulka
26. zář 2020

@shaun40 za me ty tenisky jsou měkkoucke. ale pokud si nejsi jista, tak nejlip je vyzkoušet

herbinaaa
28. zář 2020

ted jsou in bílé tenisky a espardilky. Hpdí se teměř ke všemu, taky je mám moc ráda

kikimas
1. říj 2020

taky mám ráda conversky, mám jich několik, nízký vysoký i v různých barvách, ty se nikdy neomrzí 🙂