Test na THC. Je spolehlivý?

21. říj 2022

Myslíte že jsou domácí testy na marihuanu spolehlivé?

chumlee71
Autor odpověď smazal
Zobraz
chumlee71
Autor odpověď smazal
Zobraz
kris_kubko
23. říj 2022

@sudylichozrout tady si dovolím nesouhlasit, jako žena někoho, kdo je marihuaně je prokazatelně závislý, včetně absťáků a všech nepříjemností, které závislosti přinášejí. Sama jsem toto dřív tvrdila a teď bych si za to liskla.

sudylichozrout
23. říj 2022

@kris_kubko Nebere do toho jeste neco jineho?

kris_kubko
23. říj 2022

@sudylichozrout ne, on ani nepije. Vůči ostatním drogám je dost vysazenej. A ani nemá kdy a navíc já bych to poznala. On jen hrozně hulí a není schopný bez toho regulérně fungovat, když náhodou nemá, tak ani pracovat nedokáže. A to není žádný debil, má několik titulů a dobrou práci, čímž si to taky omlouvá. Že vydělá a zajistí nás, tak je všechno v poho.

vineta
24. říj 2022

@sudylichozrout Hele ale ona má plný právo na to, opustit ho třeba kvůli tomu, že jí vadí, že večer kouká na zprávy. Prostě obzvlášť pokud si už na začátku vztahu dají jasný no-go, a on ho porušuje, není podle mě megera ani hysterka, když ho chce kopnout do zadku ve chvíli, kdy se to změní. A pokud se vrátí z brka a sám v takové chvíli použije to, že si ho má otestovat, a spoléhá na to, že ona vyměkne, tak to taky není jako kdyby nad ním jak úča stála s testem sama.
Já chodila s klukem, co hulil, sama jsem kdysi trávu užívala, a za mě to rozhodně není nic neškodnýho, lidí, co užívali, jsem znala dost, navíc vím, jak to v dlouhodobým horizontu účinkovalo na mě. Jasně, alkohol je taky masakr a společensky tolerovanej, ale tak to je argument zas, někomu vadí tráva, někdo by nesnesl pouhý cigára, někomu vadí i ten alkohol, každý máme hranice jinde. Já sama jsem kdysi i kouřila, a ne málo, alkoholu se nijak nevyhýbám, a stejně bych měla obří problém s tím, kdyby manžel začal pít víc než “společensky”, kdyby začal pravidelně hulit trávu, dokonce kdyby začal kouřit. Člověk má právo si ty vlastní hranice i měnit. Jako druhýho dusit, co to vlastně je, jasný, ať si dělá co chce, ale ona nemá žádnou povinnost s ním zůstávat.

vineta
24. říj 2022

Myslím ale, že hlavní problém je ta ztráta důvěry. Což je něco, co sice testem rozlouskneš ve chvíli, kdy bude pozitivní, pak si můžeš v klidu teda vyplnit rozvodový papíry, pokud to je pro tebe natolik zásadní.
Budeš ale případně věřit negativnímu výsledku? Skončí tím pro tebe tyhle pochybnosti?