Testování po ET a KET, pojďme se podržet navzájem

salenas
28. led 2016

Ahoj,jsem šest dní po transferu a zajímá mě,kdy jste testovaly vy,co pregnyl a tak.Ačkoliv se bojím,zároveň se těším na svůj první test.

shelbi22
28. led 2016

Ahoj já dnes také 6 den po ET🙂 poprvé...s testíkem zatím odolávám..ale zítra asi podlehnu..držím nám pěstičky...

salenas
autor
28. led 2016

@shelbi22 dej vědět,držím palce!!!

cllowie
29. led 2016

Ahoj holky já také vždy nevydržela a testovala už 7 den. Měla jsem naposledy ducha, ale to prvý muže dělat pregnyl. Nakonec bohužel nic. Tento měsíc mě čeká další K.ET. Všem moc držím palce.

salenas
autor
29. led 2016

@cllowie taky držíme palečky !

zuzulienka79
29. led 2016

do 11 dne od Ket se mě ukazovala čárka na testu....pak zmizla a nic z toho nebylo...Ket mám za sebou 2x a 1xET...ani v jednom případě to nedopadlo...držím moc pěsti 🙂

cllowie
31. led 2016

@zuzulienka79 Mě dokonce do 15 dne se ukazovala čárka a nakonec nic. Čeká tě další ET? Držím palečky 🙂 .

salenas
autor
31. led 2016

No já začla osmý den krvácet,včera, tak musím na krev,ale už jsem secs tím smířila ☹

thebe
31. led 2016

Pridavam se, testovano vcera 8.den po ET a snehobilo.

shelbi22
31. led 2016

No tak Ženy hlavičky vzhůru komu se nepovedlo dnes podaří se příšťe a kdo čeká tak se dočká || já tomu věřím...dnes sem měla malinkyho Gáspra( nevím jak se píše v aj ) bříško mě bolí jako před MS :( a prsa už taky nebolí..ale pořád věřím v lepší zitrky 🙂

zuzulienka79
31. led 2016

@cllowie ne ne..už mě nečeká nic...3x dost..Už mě je vícero problémů,tak jak řekla paní doktorka,v mém případě by to byl vážně zázrak.... ☹ Přeju hodně štěstí všem

cllowie
31. led 2016

@zuzulienka79 To mě mrzí. Dávali ti estrofem? Máš s tím zkušenosti? Já ho beru teď. 2x se nepovedl KET, v únoru mě čeká další.

zuzulienka79
1. únor 2016

@cllowie ano..estrofem...ultrogestan a píchala jsem fraxiparin na ředění krve...Embrya jsem měla špičkové kvality,říkala doktorka a stejně nic:(Pořád všichni opakovali,že je u mně problém v genetice,která se vlastně díky PGD podchytila a jinak jsem naprosto zdravá..manžel taky,tak prý se to rozhodně podaří...no a nepodařilo...Takže buď nejsem tak dokonale zdravá a nebo při mě hvězdy nestály ☹

cllowie
2. únor 2016

@zuzulienka79 Spíš bych to viděla na ty hvězdy. Je to opravdu věda. Doufám, že to pomůže, když to beru horem spodem 🙂