Digitální test. Byl test pozitivní až 5 dní před MS?

petulhell
25. pro 2020

Na testu je napsáno, že se digitálním testem může testovat až 5 dní před MS. Testoval jste někdo? A byl test pozitivní?

mona91
25. pro 2020

@petulhell ja digi testem testovala u prvního, 2 dny po vynechání MS a byl negativní a těhotná jsem byla. Je to citlivost 25 a ja tehdy mela z krve další den odber a HCG 17 ale netuším.kdy jsem otěhotněla. Kazde se hcg zveda jinak proto jsou ty tabulky v takovém rozsahu a záleží na tom kdy byla ovulace. Radši bych sáhla po desitkovem testu

pe_tu_ss_ka
25. pro 2020

@petulhell mě třeba digitální ukázal těhotenství dřív než papírkové, které mají nižší citlivost.

burnette
25. pro 2020

U prvního syna jsem používala po vynechání menstruaci třikrát papírové testy vždy negativní až digitální test mi ukázal pozitivní. Během snažení o druhého prcka jsem používala jenom digitální a ten byl vždycky spolehlivý. Ale pro jistotu jsem vždycky počkala až po vynechání menstruaci.

sabinkanix
25. pro 2020

U mě byl digitální Clearblue v den vynechání MS negativní a těhotná jsem. Takže pro mě předražený Clearblue velké zklamání.

martinie88
25. pro 2020

Me ukazal 11dpo a ms chodi 15dpo🙂

petulhell
autor
25. pro 2020

Děkuji za odpovědi, zkusím tedy ten papírový. Zítra budu mít 5 dní do MS tak uvidím.

jjasmina
25. pro 2020

@petulhell já testovala tři dny do ms papírkovym a už byla krásně vidět //, digi jsem dělala později, má horší citlivost 🙂

petulhell
autor
26. pro 2020

@jjasmina já zkoušela a zatím nic. Buď to nevyšlo nebo je moc brzo.

jjasmina
26. pro 2020

@petulhell ideál je při zpoždění, Mamatest mi ukázal tři dny před

loylii
26. pro 2020

@sabinkanix není velkého zklamání, nýbrž nízkého HCG.

loylii
26. pro 2020

@petulhell 5 dni do MS neukáže ani papirkovy. Tehu jsem byla 3x a např u mě mi vyšel papír 3 dny před MS a digital v den vynechání. Ale presne vím kdy byl ten oplodnivaci sex😀

sabinkanix
26. pro 2020

@loylii dobře, ale pokud výrobce uvádí, že je test schopen už 5 dní před MS HCG detekovat (myslím, že v návodu píší na 80%) a každý den procento roste, mělo by to tak minimálně v den MS být. Měla jsem cykly, kdy byla ovulace přesně 14. den, malá už od začátku na den odpovídá, mám i podle screeningů 1 termín porodu...takže je možné, že mi HCG rostlo pomaleji, ale nevím...každopádně info na testech o detekci těhotenství již 5.den před MS málokdy odpovídá...

sabinkanix
26. pro 2020

*realitě

jjasmina
26. pro 2020

@sabinkanix me rekla primo lékárnice , že 5 dní před ms je strašně brzo, i kdyz to tam píší

miskatus
26. pro 2020

Je to jediny test co mám momentálně doma, termín ms mám zítra, testovat budu pondělí/úterý pokud nepřijde tak snad bude pozitivní 🙏

petulhell
autor
26. pro 2020

@miskatus přeju ať to výjde.