U jakého filmu se rádi zasmějete, u kterého si popláčete?

karotky
2. srp 2013

Tak trochu hledám inspiraci ohledně filmů,které jsem ještě neviděla apd. 🙂
Já si nejvíc pobulím u Barevného závoje,Babičky s Jarmilou Kurandovou,u Trosečníka s Tomem Haknsem,.....................zaručeně mě rosesmějí filmy Duše jako kaviár,Báječná léta pod psa,Homolkovi,Drahé teta a já....... 😀

cinkatko
2. srp 2013

Zkusila jsi Bollywood? 🙂 Kabhi khushi kabhie gham film ( o rodicich a detech - o lasce mezi nimi) - jeden z nejkrasnejsich filmu, jake jsem kdy videla 😉 Spravna citlivka (jako ja 😀 ) si zarucene poplace 🙂 Baghban (O detech, jenz si v dospelosti prestanou vazit rodice) A nebo My name is Khan. Urcite tento tip potesi ty, jenz jsou uz unaveni z tech Hollywoodskych filmu, jenz v posledni dobe omilaji porad dookola ty stejna temata... 😒
A co me rozesmeje? You don't mess with the Zohan s Adamem Sandlerem 😀
Z nasich filmu? Na stopro Helena Ruzickova - Trhala fialky dynamitem 😉
Ty nase nove filmy me moc nezaujaly...
Ale Pelisky a Musime si pomahat jsou u mne 1 !!! Zlaty Bolek Polivka 🙂

zamilovanadonej
2. srp 2013

TAk mě rozesměje hlavně Slunce, seno- stálice, pak komedie To byl včera flám, Amélie z Montmartru, Návštěvníci...jiný film mě snad nenapadá, jen seriál Halo, Halo a Jmenuji se Earl. A nejvíc jsem snad v životě brečela u filmu Pianista. JInak nevím.... Na americké komedia tak nějak plošně nejsem, a romantické filmy mě nedojímají ale přijdou mi uhozené...

salomee
2. srp 2013

Zrivna včera jsme se s kámoškou bavily... 😀 : Fotr je lotr, i ten druhý díl.i když budu asi za burana a že neznám kvalitní filmy😀 Nevadí. a brečela jsem u..no tak možná v osmé třídě na lyžáku u Titanicu, jinak mě filmy moc nedojímají. Já brečím spíš u písní.

ustarana
3. srp 2013

Ahoj, tak smejem sa u komédii s V. Burianom (To neznáte Hadimršku, Ducháček to zařídí, C. a k. polní maršálek, U pokladny stál...), z novších je to potom S tebou mne baví svět, Slunce, seno... a z najnovších je to Perfect day (český film s I. Chýlkovou a Vojtou Kotkem). Poplakala som si u filmov Želary, Pre tvoju sestru (český názov neviem, ale je to o rodine, v ktorej najstaršia dcera ochorie neustále sa vracajúcou rakovinou. Keďže v rodine nie je odpovedajúci dárca, rodičia podstúpia umelé oplodnenie, aby sa namiešalo správne DNA a najmladšie dieťa je len výtvor na záchranu najstaršej dcéry) a ešte ma dostal film Strom života (v rodine sa narodili dvojčata, ale jedno bolo postihnuté Downovým syndromom, otec postihnuté dieťa potajomky odniesol do ústavu a matke nahovoril, že dieťa umrelo...). Spomienka na film z mládí, ktorý ma rozplakával je Mesto anjelov, to bola fakt pekná romantická rozprávka pre pubertálnu dušu.

babulinkab
3. srp 2013

zasměju se u Slunce, seno..., Dědictví aneb..., Sněženky a machři
nebrečela jsem snad nikdy u žádnýho
moje nejoblíbenější filmy jsou Discopříběhy, Kamarád do deště a Láska z pasáže

elastiq
28. říj 2013

Mám hrozně ráda starší české komedie s Menšíkem, Sovákem, ti nezklamou nikdy, moc hezký je seriál Chalupáři a z romantických určitě Hříšný tanec a z poslední doby patří mezi mé oblíbené filmy Sex ve městě a Sex ve městě 2, prostě pan Božský, i když mi se víc líbil spíš Aidon 🙂
,