Události na Ukrajině, den 4.

elencze
27. únor 2022

Pro obsáhlost komentářů a špatné načítání a zpětné dohledávání informací zakládám tuto diskuzi. Nově si budeme zprávy psát sem. Dle nových zpráv jsou Rusové v Charkově, kde probíhají boje v ulicích.

andrejkachaloupka
27. únor 2022

.

natysnovec
27. únor 2022

📍

malejmonasek
27. únor 2022

Holky nemusíte dávat špendlíky, stačí nahoře zapnout zvoneček.

mamikry
27. únor 2022

Z neofiko zdroju (logicky). Rakousti IT ve vojenske sluzbe pry dostali od nadrizeneho tyden volna. Pry pro ne nema praci. Tak asi hraji hry po po siti. Mrk mrk. 🙂

soptik82
27. únor 2022

@natilla čečenci z Kadyrovem v čele jsou ale na straně Ruska a ne po boku Ukrajiny...

estelle777
27. únor 2022

❤️👍

natilla
27. únor 2022

@soptik82 Ne všichni,zda se..

klaara3
27. únor 2022

@elencze vcera jsem koukala na relaci CT24 se Stachem. Podle odborniku to neni zasluha Ukrajincu, ale Rusove dosud nemeli v planu nicit strategicke cile, pouze obsadit. Uz prece maji v rukou jednu jadernou elektrarnu a podle poslednich zprav ze vcera stale dodava elektřinu. to stejne s civilisty, zatim se snazi jim vyhýbat. Ano. Objevi se obcas utoky, ale shodli se tam spise na omylu, zbloudile strele. Takze si myslim, ze az fo toho Putin vlitne opravdove a ne jen s mladymi vojaky na cviceni, ale s profesionaly, bude Ukrajina bohuzel uplne nekde jinde.

jolana24
27. únor 2022

@klaara3 Omyl? 😳 Celá ulice rozstřílená je omyl? To snad ne

natysnovec
27. únor 2022

@jolana24 to je masakr ....ja ty videa nevidim jak nemam istagram....

jolana24
27. únor 2022

@natysnovec Včera tam bylo takový jedno ,,pěkný”, kdy začali střílet na projíždějící sanitku. Asi taky omyl. Neřeknu, když nějaká raketa trefí jednou nějaký místo (prostě nejsou přesný), ale rozstřílený vesnice mi úplně jako omyl nepřijdou teda

kristynkal
27. únor 2022

@jolana24 ono i to prejety auto tankem byl qsi omyl....😠😡

martinau5
27. únor 2022

Rusáci byli, jsou a vždycky budou podlé hovada!!!

jolana24
27. únor 2022

@kristynkal Na to už jsem četla názory, že asi ten tankista nezvládnul řízení 🙄

jolana24
27. únor 2022

Měla jsem za to, že Putin je chytrej. Proto od noci pálí rakety z Běloruska a čeká, že tam Ukrajinci pojedou vyjednávat jo? 😂

bigbig
27. únor 2022

@jolana24 On ale vyjednávat ve skutečnosti nechce. Chce aby mohl říct "Dal jsem Ukrajině možnost vyjednávat, ale odmítli, nemáme jinou možnost než pokračovat v útoku"

natysnovec
27. únor 2022

@jolana24 to je mazec ...ja to fakt uz nechaapu😓😓

jolana24
27. únor 2022

@bigbig Tak to je jasný, ale tohle je tak trapný, že jen totální magor by neviděl, že vyjednávat nechce

zrzeckas
27. únor 2022

Pry Rk posle prenosne (pojizdne) kremacni sarkofagy aby se nevedelo, kolik lidi umrelo a ze z toho bude statni tajemstvi

Vedeni UK ma mozna i strach,co se tyce vyjednavani tam, kde si usmysli RK..... Plne to chapu.... Kdyz vezmu jak to tam funguje, tak UK prezident nekam dojede v dobre vire a zmizi ze sveta....

bigbig
27. únor 2022

@zrzeckas Ono už když byl konflikt na Krymu, tak oficiálně prakticky žádný ztráty. Prostě těm rodinám mrtvých vojáků nic neřekli, nebo to byla "dopravní nehoda".

martinau5
27. únor 2022

@zrzeckas nebo se stane “nehoda” ukrajinskému prezidentovi

zrzeckas
27. únor 2022

@bigbig nevim... Ale ja cetla, ze UK vyjednavat chteli, ale nechteli vyjednavat v Minsku a navrhly jine misto a tam nechtelo Rk.... Myslim, ze Rk si to jen prizpusobuje aby mu to pasovalo do eteru, tak jako vzdy

bigbig
27. únor 2022

@jolana24 Je to asi hlavně pro Ruský obyvatelstvo a je to podobné trapný tvrzení jako že žádný voják nepadl, Ukrajinci je vítají jako osvoboditele atd.

estelle777
27. únor 2022

@soptik82 Ne vsichni

bigbig
27. únor 2022

@zrzeckas Ano, Ukrajinci by vyjednávali jinde asi. Jet do Minsku je sebevražda.

malejmonasek
27. únor 2022

A co si myslíte o tomhle? ☹️

jolana24
27. únor 2022

@bigbig Z toho je mi fakt na 🤮, jak Rusko vymýšlí pohádky pro svoje obyvatele, aby obhájili tuhle příšernost

jolana24
27. únor 2022

@malejmonasek Myslim, že by bylo na čase odříznout i Bělorusko 🤷🏻‍♀️

mamikry
27. únor 2022

Blba a oficialne stale nepotvrzena zprava (nebo jsem nedohledala). Vcera se objevily zabery a fotografie vozu, ktery veze termobaricke zbrane. Vuz by mel v tuhle chvili byt na Ukrajine. Pokud je Rusko pouzije, budou obrovske ztraty na zivotech. Doufejme, ze jsou urceny "jen" pro strategicke cile a ne pro civilni obyvatele. Dobra zprava, nebo alespon lepsi nez ta predesla, je, ze se vuz da znicit protitankovymi strelami Javelin, ktere ma UA armada k dispozici. Musi ale strilet prvni. 🙏

zrzeckas
27. únor 2022

@bigbig ted to ma byt v Bělorusku, Uk myslim navrhla Istambul.... Aby to byli neutralni... Jak si psala, pro pezidenta Uk by to byla sebevrazda.... A prezident Rk ma taky strach jet nekam jinam, ale mozna mensi nebot Uk nejsou takovi svine jako Rk