Úklidové firmy, máte zkušenost?

waflicka01
8. pro 2014

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat všech maminek, potažmo rodin, jestli mají zkušenosti s úklidovými firmami. Jelikož kvůli ukončení RD a nástupu do práce mám teď opravdu málo času, nerada bych ho investovala zrovna do úklidu. Našla jsem si pár firem a vážně uvažuji o jejich objednání. Mám ovšem pár otázek.

1)Vyplatí se ten ušetřený čas na peníze?
2) Dokázala někdy u vás úklidová společnost pochopit vaše metody uklízení a aplikovat je?
3) Máte nějaký jiný tip na úklidovku?

kamilka007
8. pro 2014

@waflicka01 My se před měsícem přestěhovali do velikého domu a pravidelný úklid by mě asi zabil, takže mám "paní na úklid" na doporučení kamarádky. Bere si na místní poměry (HK) opravdu málo - 100kč/hod. a je tu každý pátek 3-4 hodiny, kdy uklidí komplet sanitu, podlahy a prach. Nikdy za nic jsem ty peníze neutratila líp. 🙂

mon_88017
8. pro 2014

@waflicka01 1. vyplatí se to, máš uklizeno a svatej pokoj 2. pokud ti úklidová firma nepošle nějakou "stážistku" v zácviku, je to bez problémů, domluvit se lze (jejich/tvoje čisticí prostředky, rozsah práce) 3. tip nemám

hanulka33
13. dub 2015

Dobrý den, hledám nějaké doporučení na paní na pravidelný úklid v Hradci Králové. Nějak se mi nechce do agentury, jednu jsem zkusila a přišlo mi, že je to jak na běžícím pásu a teď mám jednu paní co k nám dochází, ale nejsem moc spokojená s jejím přístupem ☹ @kamilka007 vy jste prosím spokojená? brala by další domácnost? (byt cca 120m2)
Děkuji

prosteja123
15. lis 2017

Ahoj,

vím, že už je tu starší příspěvek a ještě, že jste potřebovala úklid v HK, ale kdyby tu byl někdo z Prahy a okolí, tak mohu doporučit firmu na úklid Barbalen. Perfektní přístup, holky jsou precizní a ceny naprosto bezkonkurenční. Uklízí snad vše. Moje domácnost a moje firma je s nimi moc spokojená 🙂

lulinda5
20. lis 2017

S tím moc zkušenosti nemám, a asi bych to ani doma nechtěla, ale každý na to máme jiný názor no🙂