Ulevování miminek u lékaře 🙂

zuzkajkl
9. črc 2010

to mi nebudete věřit co se mi dnes stalo za trapas sedím s malou u naší pani doktorky malá má na zedečku vyržku červené flíčky a mažu to vším a nic nám nepomáhávečer neměla nic až dnes ráno sedím v čekárně a malou mám na klíně a čekám až na nás přijde řada v čekárně bylo docela prázdno asi 5 maminek s dětmi na proti nám seděl chlapeček cca 4 roky s maminkou no a jak tam tak všichni sedíme tak si ta moje malá do toho ticha vklidu a nerušeně docela na hlas po prdí no a ten chlapeček co seděl na proti nám tak zatahal tu maminku za ruk a povídá na hlas fůj ta paní ale prdí teda řeknu vám že tak hrozně trapně jsem se v životě nikdy necítila i když to řeklo dítě trapas jak se patří a co vám stalo už se někdy něo takového maminky asi né co?

naty
10. črc 2010

já chápu, že takový komentář je nepříjemný, ale pokud jde o tohle, pochybuju, že si některá z maminek myslela, že si to byla ty... 😉 ...mimi prdí pořád,na tom nic není...já taky jednou byla v čekárně a byla tam maminka s kloučkem a ten prděl jak o život a ona ho chválila, jak mu to pěkně jde, a vůbec mi to teda nepřišlo nějak nepatřičný, spíš naopak...spíš by mi bylo trapně být na místě maminky toho kluka ve tvém případě...ať už by si ulevil kdokoliv...

zuzkajkl
autor
10. črc 2010

@naty já vím že to maminky pochopily ale stejně to byla pohotová reakce k zasmání potom ale přesto to byl divný pocit kamarádka mi říkala že když její dítko bylo malé tak že se jí pravidelně co návštěvu u dr posralo kdo ví co nás ještě čeká

naty
11. črc 2010

jééé, máš malej taky počůral doktorku 😀 jen se smála...nevím, takovýhle věci jako trapas neberu... 😀