Pohlaví miminka - na 90%, můžu věřit?

rastynek
11. čer 2015

Zdravim maminky,tak jsme byli v utery na ultrazvuku a pan Doktor nám řekl, že je to na 90% chlapeček, můžu věřit?
Myslela jsem si,že řekne holčičku, protože jsem celá mastná, pupínky kolem vlasů, břicho mám do stran.
Díky za názory.

gepe
11. čer 2015

@rastynek ahoj, 100% to bude az vykoukne na svet 🙂 90% nevidi tzv kavove zrno, ale ani pindika.. v tehotenstvi jsem nemela ani pupinek, nic s vlasy, atd., vsichni mi tvrdili jak jsem zkrasnela, pupik mensi a spis dopredu nez do stran.. a mame holku 🙂 jinak my cekali kluka dle utz cca do 22tt, pak ze holka.

rastynek
autor
11. čer 2015

juuj tak to jste mi radeji nemela rikat 😀 . Nakoupila jsem zatim par neutralnich veci, ale s ostatnim tedy cekam na dalsi ultrazvuk 🙂

gepe
11. čer 2015

@rastynek sice jsem starsi, ale klidne mi tykej, pokud Tobe to nevadi 😉 muzes i klucici treba, nektere veci nejsou zjevne pro kluka (auto potisky apod) a to staci doplnit ruzovou ci necim ala holcicka, my to tak mame u male dodnes 😉 drzim pesti at se brzy ukaze a hlavne at je vse i nadale v poradku 🙂

rastynek
autor
11. čer 2015

dekuji moc,jsi hodna. No já si myslím, že už se to nezmění, ale budu nedočkavá do příště :D

petrastudio
12. čer 2015

ahojky, mě doktor v úterý řekl, že to vidí na holčičku-klasické zrnko jsem viděla na utz i já..jsem ale 15.tt, tak se musím strašně krotit abych nenakoupila záplavy růžové výbavy,včetně kočárku :o) a pak nebyla překvapená..chystáme se na 3D, tak pak se na to asi vrhnu :o)

janagm
12. čer 2015

Já jsem asi extrém,ale ve 21tt nám řekli na 95%holčičku,ve 22tt na 100%kluka,23tt opět kluk,24tt na 3D nešlo určit,25tt opět 3D a nešlo určit,26tt opět holčička a včera 29tt opět nešlo určit 🙂

gepe
12. čer 2015

@janagm nejsi neboj 😀 holt pokud kluk nevyvali kulky a pindika primo, tak nic neni jiste az do porodu 😉 nekdy ani jasne urceni pohlavi v tehotenstvi, v realu po porodu vypada uplne opacne 😉

rastynek
autor
15. čer 2015

@janagm tak ty už se to brzy uvidíš na vlastní oči 🙂

fanfulinekkudisek
15. čer 2015

@rastynek Ahoj, tak me rekli ze bude chlapecek..to jsem byla ve 21tt a ted ve 28 mi rekli ze to bude holka :D takze ja asi budu jen cekat na prekvapko...akorad teda mam uz veci na chlapecka 😉 takze jestli budu neco jeste kupovat,tak jedine v bile barve 🙂

hanik73
15. čer 2015

U předchozích dvou dětí pohlaví doktor poznal z UZ dobře a napoprvé.Ted u našeho chlapečka to poznal z UZ také,navíc je to potvrzené i z DNA.

ronyx
15. čer 2015

Tak na 100% určitě ne 🙂 Mě u prvního dítka řekl doktor už na screeningu ve 12 tt,že podle pohlavního hrbolku je to klučík a taky že byl 🙂 Teď u druhého dítka mi dr. slibovala několikrát holčičku, až po 20 týdnu mi na velkém ultrazvuku řekl jiný doktor,že je to kluk jak buk a věřím tomu,jelikož jsem to jeho nářadíčko viděla na utz osobně 😀

mayyas
15. čer 2015

@janagm To máš každý týden utz? 😨

rastynek
autor
16. čer 2015

vsak si taky ted pockam do 20tt.Jako ono mi je to jedno, ale zu bych to chtela vedet jiste. At muzu zacit neco kupovat.

maxinkaa
16. čer 2015

Nám na genetice ve 12tt řekli, že to bude na 95% holčička, ve 20tt na 100% a je to holčička 😉

macina321
16. čer 2015

@rastynek Takhle to mám já,mám plnou osypanou hlavu i ve vlasech,musím si je mýt každý den. takže na babské báchorky můžu zapomenout. Ale zase chutě mám na kluka. Sladkého se ani nedotknu jen slané, kyselé, maso

rastynek
autor
16. čer 2015

@macina321 a co cekas ,vis?

macina321
16. čer 2015

25.6 By nám to měl říct,tak jsem zvědavá co na nas vykoukne 🙂

rastynek
autor
16. čer 2015

@macina321 to už je příští týden 🙂 co si přeješ? Ja jsem chtěla holčičku, ale jak mi řekl na 90% chlapeček, tak jsem otočila...Více méně, je mi to jedno. Hlavně, at je zdravé.

macina321
16. čer 2015

Vždycky jsem toužila po holčičce,ale přítel doma že chce chlapečka a jak pořád o něm bástí tak to na mě nějak přenesl 🙂 Takže mi to je už nějak jedno hlavně aby to bylo všechno v pořádku 🙂
Už máte vybrané jméno pro chlapečka? No raději i pro holčičku? Já třeba měla být celou dobu kluk a na porodním sále se nestačily divit :D

rastynek
autor
16. čer 2015

Ja jsem měla být taky Filip :D
Pro chlapečka máme Viktor a holčička měla být Ema. Vy?

macina321
16. čer 2015

Kluk bude po tatínkovi Milanek a holčička Stella nebo Lilien

rastynek
autor
16. čer 2015

Teď jsem akorat někde slyšela, jak někdo oslovuje dítě Stello a je to moc pěkne.

fanfulinekkudisek
16. čer 2015

u nas je bud Josef a nebo Julie 🙂

petrastudio
17. čer 2015

Jee a my se na jmene budeme hodně dohadovat 😀 jsem natesena co to bude,Těšim se na nákupy. První máme holčičku a přála bych si druhou. I manžel 😀

ajina10
17. čer 2015

Me v 18tt na gennetu řekli ze na 95% holčička 🙂 a pritel mi rekl ze to viděl i on 🙂 a ja teda to nejak nezpozorovala :D tak doufám ze to tak bude ted jdu na kontrolní 20tt tak uvidim co doktorka ale uz mam růžové vecicky a vybrané jméno 🙂

sarka2121
6. srp 2015

Tak nám pan doktor řekl že na 95% je to chlapeček... 🙂 sice jsem chtěla holčičku ale nevadí... 😉 zatím ještě nevíme jméno ale asi Samuel...porad te děvčata jaký jméno se vám líbí.... 🙂

sisstin
6. srp 2015

Ja mam take z 22tt na 90% holcicka, dalsi uzv me ceka az za tri tydny, jsou to docela nervy no 😒

sarka2121
6. srp 2015

Mě už to řekli po třetí že je to chlapeček..a popravdě pindíka tam také vidím... 😀 Ale radši mám na koupené neutrální barvy.... 🙂

werunqa
6. srp 2015

@rastynek
Já na tohle nevěřím..já měla pupínky i mastnou pleť u kluka i holky.U obou jsme jedla převážně kyselé a hlavně pak jablka,které jinak moc nemusím :D.
U dcery jsem měla i břicho špičaté,že mi každej říkal,že to bude asi kluk.Ale na UZ jsem viděla jasnou pipinu a u syna zase pinďoura.
Po 20tt bych tomu věřila....

sisstin
6. srp 2015

@sarka2121 no ja UZV ve 12tt, tam mi rekl, ze pohlavi nerika, ve 22tt ze na 90% holka, ale mam si to nechat potvrdit jeste a ted me ceka uz jen v 31tt u my Dr, a ta teda moc sdilna na pohlavi neni 😖 mam uz dost penez v holcicim obleceni, ale dal nic nenakupuju, dokud mi tu holku nejdo nepotvrdi 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru