Už mě nebaví čekat na "vhodnou" dobu k početí 🙂

Mile planovalky, vim, ze je nas tu vic, ktere cekaji az dodelaji skolu, splati pujcky a jine dulezite veci a hned potom si chteji poridit miminko. Ja uz sice jednoho prdouska doma mam, ale moc bych si prala druhe. Ale je tu malinkaty hacek... musim pockat se snazenim do cervna a to mi pripada siiilene daleko 😃 a tak pokud se najde nekdo, kdo je stejne netrpelivy jako ja, velice rada ho uvidim v tomto tematku 😃
kopa
26. lis 2008
Ahoj majatob,
já jsem měla letos v září ZP,snažit se můžeme od prosince,ale...Nastoupila jsem do nového zaměstnání a chci si teď udělat praxi.První měsíc po ZP,jsem chtěla mimi hned,ale teď asi to bude divné nechci nikam moc pospíchat.Takže pokud se začneme snažit,tak to vidím taky tak červen-září 😉 Jsem taky netrpělivá 😃
majatobautor
26. lis 2008
no to su rada, ze v tom nejsu sama 😃 tak at se ti v nove praci dari!!! budem pak tehulkovatet spolu 😃 😃
eeefffaaa
26. lis 2008
Ahoj holky,tak ja patrim k tem,ktere se dockat uz nemohly 😃 mam jeste posledni rok Vosky,ale tak strasne jsme chteli miminko,ze se zadarilo a vubec nelituju...absolutorium stiham udelat s briskem a taky jsem se rozmyslela,jestli jo nebo ne,ale pak jsem si rekla,ze kdybych si porad rikala az tohle a tamhleto tak to bych mimco asi nemela....tak preju hodne stesti a hlavne zdravi deticky
kopa
26. lis 2008
No já myslím,že nás tu bude určitě více 😉 jojo budeme těhulkovat! 😃 Máš moc hezkého syna.
Doufám,že se mi bude v práci dařit,zatím to jde.
kopa
26. lis 2008
eeefffaaa,já jsem si právě v červnu dálkově doděla maturitu a zadařilo se mi hned první měsíc,ale nedopadlo to...
Myšlenky na těhu jsem měla už i při škole,ale ňák tak jsem to ubrzdila 😃 Tak at se vám daří s miminkem.
majatobautor
26. lis 2008
eeefffaaa: ja si Tobika poridila hned po maturite...ale letos bude moc stresu a slibila jsem profesorce, ze absolvovat budu netehotna 😃
kopa: urcite bude! dekuju za pochvalu, snazili jsme se 😃 😃 😃 😃
eeefffaaa
26. lis 2008
kopa dekuju...snad dopadne vsechno dobre a mimisek bude v srpnu s nami....no ja jsem to ani ubrzdit nechtela...jsem sice asi na mimco mladsi,ale uz se na nej citim a myslim ze na veku nezalezi....

az se zacnete snazit,preju aby se zdarilo hned
majatobautor
26. lis 2008
evi, kolik ti je? nevsimla jsem si, ze ses tehu...gratuluju k mimisovi!
kopa
26. lis 2008
holky mě je 23let,tak eeefffaaa kdo je mladší? 😃 😃
elischqa
26. lis 2008
Ahojky holky,
já si také mlaďase pořídila "ještě na střední" ..v květnu maturita a v říhnu se narodil 😃
elischqa
26. lis 2008
a mně je 20 héč a to mám ročního syna héč 😃
majatobautor
26. lis 2008
kopa, me 21 😃
majatobautor
26. lis 2008
eli, vedes!! 😃
elischqa
26. lis 2008
HÉÉÉÉÉÉČ 😃
kopa
26. lis 2008
Ahoj elischga,
tak to je dobrý,to ti krásně vyšlo! 😃
katuska23
26. lis 2008
mně je taky 23 😃
kopa
26. lis 2008
Teda holky,to tu bude jako nejstarší?? 😃 A ještě bezdětná!To jdu příkladem! 😃
elischqa
26. lis 2008
maja: Neboj se, že si všichni neťukali na čelo a nevyslechla jsem si spoustu kázání typu "Brzy" "Mladá" "Neužila" "Nevybouřená" ... 😃 Dneska je mu rok, jsem maximálně happy a všichni jsou z něj poprdění.. nakazila jsem spolužačky, sestru (Té je tedy 30) a všichni v tom lítaj 😃
majatobautor
26. lis 2008
eli: jojo taky jsem si vyslechla par dobre minenychrad jak jsem si jeste mela uzivat 😃 a ja si uzivam s mimiskem...
kopa
26. lis 2008
Jupí,přišla záchrana Katusce je taky 23let 😃
elischqa
26. lis 2008
Kopa : Hajtro :-N Né vtip.. samozřejmě. 23 je taky prej brzo .. Nebuď blázen, zničíš si mládí 😃
kopa
26. lis 2008
Já si holt musím užívat bez mimíska,ale švagrová má dítě 4měs.tak se chodím k ní utěšovat a vzdělávat se!No já mimi chtěla asi už taky tak 2 roky,ale přítel nák nechtěl.Ted když chce,tak zas nemůžu!To a by se v tom čert vyznal. =-)
elischqa
26. lis 2008
majatob : Já nevím, dnešní trend mít dítě po přechodu mi teda připadá na hlavu postavený .. a hlavně nevím, kde je psáno, že s dítětem na krku život končí? Naopak, člověk obrátí a spoustu věcí vnímá a užívá úplně jinak, než dříve.. 😃

Jo a HÉÉÉÉČ jsem ještě k tomu vdaná 😃 :-p
eeefffaaa
26. lis 2008
no holky me je taky 23....a kazdy mi rika jak jsem na mimi mlada 🙂
eeefffaaa
26. lis 2008
no holky jdu spat....zase se nekdy stavim..jetsli me nevyhodite 🙂 jsem hrozne ospala a zitra me ceka skola az do pul sedmy..tak dobrou
kopa
26. lis 2008
Podle tchýně jsem mladá,podle mé matky jsem mladá...Blabla nesnáším ty takovéhle ty keci,ještě hůře to snáším po tom potratu.Nedaj pokoj.
majatobautor
26. lis 2008
eli: tak to ses fakt machr, my se berem az v lete...doufam, ze uz s fazolkou v brisku..🙂 driv se to proste nestihlo :-N
kopa
26. lis 2008
Héééč a jsem svobodná,žijeme jako druh a družka 😃 😃 😃
majatobautor
26. lis 2008
kopa: tim spis bys mohla mit starsi problemy...hlavni je jak se na to citis ty..
kopa
26. lis 2008
efa tak papa.Zase přid na pokec!Mlaďoško 😃

Začni psát odpověď...

Odešli