Už mi tolik nepíše. Nevím, co si myslet

jopikikinunk
29. říj 2017
Byla jsem na brigádě, kde se mi zalíbil jeden muž. Začali jsme si spolu psát. Psali jsme si každý den skoro pořád. Ale po pár týdnech už to nebylo tak intenzivní. Začalo mi to připadat jako bych ho jenom otravovala. Když jsem se ho po 2,5 měsíci zeptala co jsem mu udělala,tak že nic. Chtěla jsem vědět co se děje, tak jsem mu položila otázku proč se tak chová. On mi na to odpověděl. Možná se naskytla nějaká slečna a ja nevím co dřív s časem a jak vše skloubit a rozhodnout se. Poraďte mi prosím co mám dělat.
annasmyckova
29. říj 2017
rozuměla bych tomu tak, že z jeho strany to ochladlo a vyšumělo...hledala bych asi jinde. Hlavně se chlapovi nijak nevnucovat, to ho akorát odradíš. Tak hodně štěstí🍀
ariadna12
29. říj 2017
Pokud by to byl ten pravy, nemusela byses rozhodovat (a on by se vyjadril).
janapetrvalska
29. říj 2017
jestli chapu dobre, tak jste si psali pouze, zadne kafe rande pokec z oci do oci ?
jopikikinunk
autor
30. říj 2017
@janapetrvalska jenom jsme se potkali v práci a pozdravili, on se chtěl setkat jen že má hodně práce a proto neví kdy
annasmyckova
30. říj 2017
@jopikikinunk kdyby o tebe stál, tak nečeká až bude mít čas, a ten čas by si udělal...to si myslím.
ariadna12
30. říj 2017
@annasmyckova Souhlasim. Kdybx mel zajem, uz byste sli na rande. Nech ho plavat.
annasmyckova
30. říj 2017
oprava...vložila jsem dvakrát
jopikikinunk
autor
30. říj 2017
Děkuju za odpovědi

Sem začni psát odpověď...

Odešli