• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V Číne prodávali závadné kojenecké mléko

17. září 2008 
Holky,
před chvílí jsem viděla polední zprávy a běhá mi z toho mráz po zádech.Jakási čínská mlékárna naředila při výrobě koj.mléko vodou a aby to zamaskovala,přidala tam nějaké chemikálie,které se používají na výrobu platů. :zipper_mouth:
Onemocnělo(pouze v Číně..........o další zemích,kam se vyváželo,se to ještě neví) 6000 dětí (selhání ledvin) a z toho 3 umřely. :frowning2:
Jsem ráda,že bydlím v Čechách. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, manžel mi to teď taky vyprávěl :frowning2: . Je to strašný! Napadá mě ale, jestli to byla náhoda... zvlášť v té Číně :unamused: .
17. zář 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
brat bol v r.1981 otraveny sunarom-bol v nom strojovy olej!!!! :frowning2:
17. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som to tiez pocula, ale uz vcera, a rozmyslala som nad tym, ze ktovie kam vyvazaju to mlieko, ved v sucasnosti aj v normalnych obchodoch je azdy druhy vyrobok made in china
17. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preto treba kojit ked sa da. :wink:
17. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
titkovamiriam otraveny?on umrel? :fearful:
17. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mywiel, jsou i maminky, který nemůžou... :frowning2:

titková, já jsem taky v r. 81 byla na sunaru...tak doufám, že jsem v poho... :slight_smile:
17. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mywiel,..............což o to,ale třeba děti v kojeňáku kojnou nemají(když pomenu děti,jejihž maminky prostě kojit nemůžou :pensive: ),takže ty jsou závyslé na UM.Já teda dávám od začátku Nutroš.Bych si neriskla žádné neznámé značky. :rolling_eyes:
17. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie-prezil- ale niekedy si povie ze asi mal lebo od mala je alergik na vsetko mozne v 12 mu operovali zlcnikove kamene a dnes ked ma 27 je z neho tazky diabetik :frowning2: a ako to za totality bolo vsetko sa ututlalo a tie chore deti trpia dodnes! :angry: -v case ked bol v nemocke len z blavy a oklia tam bolo 12 deti
17. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuha to je drsne .. no jasne ze sa za komousou vsetko ututlalo..

a Sunar to teda bola znama znacka, ja myslim ze ani znacka nie je 100% zaruka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mywiel, moc jsem tam nehledala, ale myslím, že je to hodně o penězích. když malá pila jen mlíko, tak jsme měli taky krabici na týden, takže docela fin. zátěž.

Karot, taky jedině Nutroš...malá si sama řekla, jiný nechce a zvrací.

ale je fakt, že je to trochu od tématu. je to hrozný, na druhou stranu mi to tolik nepřekvapuje...chtějí ušetřiv všude, nejenom v Číně a nejenom v potravinářském průmyslu. :frowning2:
17. zář 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
titkovamiriam, je fakt, že já jsem kromě potrvin taky těžký alergik až astmatik... :frowning2:
17. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved jasne cinankovia ti by aj do chleba pridali chcemikaliu. len skoda ze si to odnasaju tie deti :pensive:
17. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiež som pozerala správy a je to hrozné
som rada že kojím :slight_smile:
17. zář 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som bola v 82 na sunare :grinning:
nie som nejaká nadšenkyňa kojenia (aj keď som kojila 1,5 roka :grinning: ), ale asi len pri kojení je istota, že dieťa neotrávim, teda, iba že by niekto otrávil aj mňa...

je to strašné, chudiatka deti... a teda chudiatka rodičia :pensive:
17. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som bola v ´82 už na kravskom :grinning:

ale detí ako i rodičov je mi lúto :pensive:
17. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to strasne,ved aj kopec veci co kontroluje soi-ka a je zlych alebo nebezpecnych je prave z ciny :frowning2:
17. zář 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kometka je to mozno o penezich, aj ked tu tie bio mlieka sa daju kupit len v lekarni a nie su drahsie ako ine znackove, navysu su aj pre alergicke deti napr. na kravske mlieko. To je tak kde sa chce velmi usetrit a kupovat lacno tak to odnesie kvalita nemyslis? Preto veci z Ciny su sice lacne, ale kvalita onicom.
17. zář 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
najhorsie na tom, je ze cinaky vela nekoja , takze primysel s mliekom prekvita, a tento patril k lacnejsim, hroza.... :confounded:
17. zář 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek